REKORDY

O wszystkim i o niczym. Wydarzenia z kraju i ze świata. Komentarze i opinie na tematy, które nie są związane z forum.
Konrad
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 23 lis 2010, 08:40
Czym jeżdzę: 1.6 benzyna L

REKORDY

Postautor: Konrad » 13 gru 2010, 17:58

KTO POBIJE MÓJ REKORD CZEKAM NA 1.6 l OD 20.08.2010 I NIC CO Z VAT ??????

Meduzes
Uzależniony
Posty: 232
Rejestracja: 20 paź 2010, 10:07
Czym jeżdzę: Sportage III 1,6 Xl
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: REKORDY

Postautor: Meduzes » 13 gru 2010, 18:23

niektórzy będą czekać do maja więc raczej ciebie pobiją .. z tym że oni są świadomi że z odliczenia nici .. ty masz ten problem że nic nie wiesz ... współczuje ... osobiście też się bardzo bałem bo miałem termin na 30.12.2010 ale udało im się wyrobić o cały miesiąc wcześniej :) powodzenia życzę i trzymam kciuki
KIA Sportage III 1,6 XL + navi

mkx
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 30 sie 2010, 13:33
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 DOHC XL

Re: REKORDY

Postautor: mkx » 14 gru 2010, 08:46

Konrad,

Jak powiedział Meduzes - takich jak Ty jest sporo i co gorsze - mają większe silniki, wiec poczekają dłużej. Do tych osób zaliczam się ja.

Co do VAT to masz w sumie trzy opcje:
1. Kratka + leasing rozpoczęty w tym roku
2. Kratka + pełna płatność w tym roku (podobno w takim wypadku mimo braku auta masz prawo do odliczenia, ale ja bym się nie odważył po 4 miesiącach czekania dać komuś 90k zł 4 miesiące przed odbiorem)
3. Leasing operacyjny z dużą kwotą wykupu. Ponoć tutaj nie musisz nawet mieć homologacji. Jest w sieci sporo artykułów na temat odrębności transakcji związanych z ratami leasingowymi i wykupem. Teoretycznie daje to możliwość odliczenia 2x6k zł VAT.


Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap