Maniek89 czyli o opale......

O wszystkim i o niczym. Wydarzenia z kraju i ze świata. Komentarze i opinie na tematy, które nie są związane z forum.
maniek89
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2010, 12:14
Czym jeżdzę: Toyota Corolla E11 --> Kia Sportage 2.0TD

Maniek89 czyli o opale......

Postautor: maniek89 » 05 gru 2010, 15:01

że niby nie legalne!? Śmiech na sali... A niby ceny paliw na stacjach są w porządku? Za takie odpowiedzi to ja dziękuje.

Frugo
Uzależniony
Posty: 158
Rejestracja: 07 lis 2010, 14:14
Czym jeżdzę: 1.6 GDI

Re: Witam wszystkich użytkowników Kia!!!

Postautor: Frugo » 05 gru 2010, 15:08

A co w prawdzie jest złego? Soul napisał tak jak jest. Jakiej odpowiedzi się spodziewałeś? Wiem gdzie jest tani opał i adres z nr tel. [rotfl1]

Awatar użytkownika
bryndzio
Uzależniony
Posty: 222
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:08
Czym jeżdzę: autem, rowerem...

Re: Witam wszystkich użytkowników Kia!!!

Postautor: bryndzio » 05 gru 2010, 15:10

maniek, ceny za paliwo są jak najbardziej w porządku.
Ani za małę ani za duże

jak Ci nie pasi to se kup lepiej hulajnogę
Na początku stycznia, lutego,marca, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
ps
Na początku stycznia, lutego,marca,kwietnia, maja, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
... i tak od listopada (czytaj: "i tak do zajebania")

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Maniek89 czyli o opale......

Postautor: soul » 05 gru 2010, 15:26

Mańku drogi urzekła mnie Twoja historia do tego stopni , że jeszcze raz Ci odpowiem.
Policja może kontrolować zawartość baku na mocy rozporządzenia MSWiA z 24 września 2002 roku w przypadku stwierdzenia,że w zbiorniku jest opał nakładany jest z automatu mandat w wysokości 500 pln ale to nie wszystko. Konieczność wyrównania różnicy w wysokości akcyzy w związku ze zmiana przeznaczenia oleju.
Takie praktyki są również zagrożone pozbawieniem wolności od 1 roku to 5 lat na mocy art 291 KK.
Jeśli chcesz eksperymentować to eksperymentuj na oleju posmażalniczym-na własny użytek nikt Ci nic nie zrobi.
Wystarczy do tego odpowiednia instalacja podgrzewającą i osobny zbiornik na olej po frytkach czy innych " junk food".
Obrazek


Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap