Uwaga na ten egzepmlarz!

O wszystkim i o niczym. Wydarzenia z kraju i ze świata. Komentarze i opinie na tematy, które nie są związane z forum.
filip93
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2015, 20:26
Czym jeżdzę: Evo X 2.0t

Uwaga na ten egzepmlarz!

Postautor: filip93 » 20 kwie 2015, 20:53

Witam Panie i Panowie,

To mój drugi post na forum, więc przepraszam, jeśli pisze w złym miejscu.
Proszę o przeniesienie mojego tematu do poprawnego działu.
Poszukuje samochodu dla mojej sąsiadki, wybór padł na Kia Sportage 2010-.
Byliśmy oglądać już kilka egzemplarzy, ale przypadek który opisze jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.
Chciałbym wszystkich ostrzec.

Autko sprzedaj kolega właściciela, który przez telefon mówi co innego, niż później widzimy na własne oczy.
Od początku. Samochód miał stłuczkę z tyłu, była wymieniana tylna klapa, zderzak, lampa oraz naprawiany był błotnik z prawej strony (bardzo nieudolnie zresztą..). Do tej pory nikomu nie chciało się jednak naprawić uszkodzonych czujników cofania.
Auto obdrapane na niemal każdym elemencie, nawet te wymienione i powtórnie malowane mają już poważne skazy, które usunie jedynie.. lakiernik. Auto niezadbane, obdrapane felgi, zużyte opony oraz klocki hamulcowe. W porównaniu do innych samochodów z innych ofert silnik w tym pracuje wyjątkowo głośno i nierówno.
Ale najlepsze na koniec. Sprzedający po umówieniu się w sobotę postanowił dziś już nie odbierać telefonów. Wyręcza się kolegą, który nie wie nic o tym samochodzie. Sytuacja śmieszna. Wziąłem sobie wolne, zresztą nie tylko ja, jechałem niemały kawałek drogi, żeby zobaczyć niezgodny z opisem samochód i wrócić.
Szczerze nie polecam, egzemplarz zupełnie niegodny polecenia.

Oferta:
http://otomoto.pl/oferta/kia-sportage-k ... ca603c6e98

Pozdrawiam!

Filip

Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap