Warszawskie zimowe realia

O wszystkim i o niczym. Wydarzenia z kraju i ze świata. Komentarze i opinie na tematy, które nie są związane z forum.
Awatar użytkownika
Dezet
Uzależniony
Posty: 154
Rejestracja: 22 sie 2010, 20:33
Czym jeżdzę: Ford C-MAX 1,6 Ecoboost 150KM
Lokalizacja: WJ

Warszawskie zimowe realia

Postautor: Dezet » 29 lis 2010, 21:11

Dziś posypało śnieżkiem, co na warszawskich ulicach nie trudno zauważyć. Droga z pracy o długości 13 km zajęła mi -bagatela- 2 godz. 20 minut. Średnie spalanie wyniosło jedynie 16,8 l/100 km. W dieslu [zly2]
Na razie użytkuję jeszcze Octavię 1,9 tdi 110 KM, i w najgorsze korki spalanie zwykle nie przekraczało 8-9 l/100 km. Fakt. czas dojazdu zwykle stanowi 1/3 dzisiejszego...
Na drodze (rano) widziałem aż jedna, stojąca sobie pługo-solarkę. Wracając z pracy żadnej. W radio słyszałem, że na całą stolicę wypuścili 178 solarek, chociaż mogli nawet 320. Gdzie więc one były????
Normalnie, cholery można dostać [angry]

Tak na marginesie, ciekawe jakie maksymalne (ekstremalne) spalanie moga osiągnąć silniczki w Kijankach?
Wie ktoś może? :roll:
Pozdrawiam Dezet

gnoj
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 04 lis 2010, 23:47
Czym jeżdzę: Rower

Re: Warszawskie zimowe realia

Postautor: gnoj » 29 lis 2010, 22:24

Dezet pisze:Tak na marginesie, ciekawe jakie maksymalne (ekstremalne) spalanie moga osiągnąć silniczki w Kijankach?
Wie ktoś może? :roll:


W testówce 1.6 gdi średnie było 20,8 litrów :roll:

adh
Nowy
Posty: 22
Rejestracja: 04 lis 2010, 20:40
Czym jeżdzę: KIA Sportage "L" 1.6 GDI Techno Orange + navi +szklany dach ;)

Re: Warszawskie zimowe realia

Postautor: adh » 02 gru 2010, 23:07

Kraków też wczoraj przysypało równo - piaskarki stały radośnie w korkach z samochodami, ponieważ apogeum śniegu przypadło na 17.00.

Odcinek 7,5 km zrobiłem w godzinę i 20 minut. I tak nieźle - znajomy na odcinku 10 km w innej części miasta stał 4,5h.

Średnie spalanie silnika 1.6 GDI w kijance wyniosło 14,3 l. Przy czym włączone grzanie na full, odmrażanie wszystkiego co się da, i muzyka dosyć głośno, co sumarycznie powodowało dodatkowe obciążenie dla silnika :)
Sportage "L" 1.6 GDI Techno Orange + orange premium + navi + dach.


Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap