Ładne czy dziwne?

O wszystkim i o niczym. Wydarzenia z kraju i ze świata. Komentarze i opinie na tematy, które nie są związane z forum.
lexy
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 23 paź 2013, 14:12
Czym jeżdzę: 2.0CRDi

Ładne czy dziwne?

Postautor: lexy » 04 cze 2014, 09:40

Witam, ostatnio przeczytałem, że stylista KiA został wyróżniony i otrzymał nagrodę "Grand Prix du Design" na targach w Paryżu. Wszystko ładnie pięknie, tylko że nagrodę otrzymał za projekt modelu Provo (dla zainteresowanych http://koreaparts.pl/stylista-kia-triumfuje,465.html) i tutaj moje pytanie. Uważacie, że w tą stronę powinna iść motoryzacja? Na zdjęciu ten samochód wygląda dosyć futurystycznie, ale jak widać taki właśnie design jest promowany i prawdopodobnie za kilkanaście lat takie auta będą jeździć po drogach :D Może jestem starej daty, ale mi się to nie podoba :D

MarekA
Nasz Człowiek
Posty: 481
Rejestracja: 03 lis 2010, 15:27
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,7 CRDI "XL" czarna
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Ładne czy dziwne?

Postautor: MarekA » 04 cze 2014, 15:20

Jesteś starej daty ;)
Mnie się podoba. Ale teraz design tak szybko zmienia sie że nie ma co się przywiązywać

Awatar użytkownika
bipuk
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 17 lut 2014, 15:13
Czym jeżdzę: 1.6 GDI XL 2010 r.
_______
fabia 1.2
Lokalizacja: Kraków

Re: Ładne czy dziwne?

Postautor: bipuk » 10 cze 2014, 21:39

mnie też sie podoba, trzeba przyznać że ma gość talent !

saber
MODERATOR
Posty: 501
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 crdi 184KM, AT, 4WD
Lokalizacja: Kraków

Re: Ładne czy dziwne?

Postautor: saber » 11 cze 2014, 02:02

lexy, nagroda nie jest za model PROVO, tylko w " dowód uznania dla Petera Schreyera za wyjątkowe talenty na polu designu w kontekście międzynarodowym ..."

model PROVO jednak potwierdza talent Shreyera - mnie też się podoba ten kierunek :)

kjs62
Nasz Człowiek
Posty: 491
Rejestracja: 04 paź 2013, 10:40
Czym jeżdzę: Sportage CRDi 150 KM

Re: Ładne czy dziwne?

Postautor: kjs62 » 08 paź 2014, 14:52

Ja lubię stylistykę Pininfariny no ale on już niczego nie stworzy rozjechano go kiedy jechał skuterem.
W klasie SUVów dziwny design mi nie podchodzi i wolę coś w stylu Range Rovera lub Jeepa GC srt.
Uważam, że gdyby wersję Sportage 2 nieco upiększyć - ładniejszy przedni pas nieco obniżyć nadwozie, tylny pas światła koła, boczne progi itp ora zpoprawić wnętrze wywalić ten tandetny plastik dać jakieś miłe tworzywa to byłby o wiele ładniejszy SUV niż ten co jest.
Tak samo ta Honda CRV z przodu rozmach a z tyłu? Z tyłu wisi tłumik jak u Poloneza kompletny brak smaku u tych żółtków.
Wczoraj widziałem na parkingu jakiegoś SUVa Mercedesa - jakiegoś bo nawet nie wiem co to było żadnych oznaczeń być może to najnowszy GL? bo duży bardzo i potężny - w każdym razie każdy detal dopracowany z tyłu nawet rur wydechowych nie widać po prostu piękny!


Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap