tylko u nas tyle Sportków ?

O wszystkim i o niczym. Wydarzenia z kraju i ze świata. Komentarze i opinie na tematy, które nie są związane z forum.
Awatar użytkownika
bipuk
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 17 lut 2014, 15:13
Czym jeżdzę: 1.6 GDI XL 2010 r.
_______
fabia 1.2
Lokalizacja: Kraków

tylko u nas tyle Sportków ?

Postautor: bipuk » 26 kwie 2014, 17:41

Wróciłem własnie z 4000 km trasy po niemieckich i szwajcarskich drogach i co mnie bardzo zaskoczyło, strasznie mała ilość aut koreańskiego producenta.

Widziałem w sumie moze z 50-70 kianek, w tym max 10 sportage ( a jak kazdy własciciel mam na nie oko mocno wyczulone) z tysięcy napotkanych aut.

Wiem że kraje bogate i nie da sie nie zwróić uwagi że wieksza częśc marek pochodzi z niemieckich fabryk ale trochę mnie to zaskoczyło, bo np. Dacia Duster jest bardzo popularna i często spotykana.

Awatar użytkownika
marcin_open
Uzależniony
Posty: 166
Rejestracja: 25 sty 2014, 10:20
Czym jeżdzę: na razie bez

Re: tylko u nas tyle Sportków ?

Postautor: marcin_open » 26 kwie 2014, 20:38

szczerze? Niemcy kupują swoje samochody i swoje suwy także nie dziw się, że ich mało.
odebrana 08.05.2014r. Kia Sportage 2.0 GDi XL

synek1111
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 02 sty 2014, 18:17
Czym jeżdzę: Kia Sportage FL 1,6 GDI XL

Re: tylko u nas tyle Sportków ?

Postautor: synek1111 » 27 kwie 2014, 09:38

Ja jeżdżę i mieszkam w okolicy Garmisch-Partenkirchen, często jestem w Monachium i widzę z roku na rok coraz więcej Sportage. Może akurat miałeś takie szczęście. Normalne jest, że zdecydowanie więcej będzie niemieckich marek, ale ilość Sportage rośnie i tutaj.
Odebrana 29.03.2014

kjs62
Nasz Człowiek
Posty: 491
Rejestracja: 04 paź 2013, 10:40
Czym jeżdzę: Sportage CRDi 150 KM

Re: tylko u nas tyle Sportków ?

Postautor: kjs62 » 30 maja 2014, 11:43

Niemcy opanował Das Auto-Tiguan i jako drugi Nissan Kaszka.
Sportage gdzieś tam w okolicy 10 tego miejsca.

Niemcy są patriotyczni kupują i popierają swoje dlatego są potęgą.
U nas wszystkie fabryki padły a te co istnieją większość produkcji sprzedają poza granicami kraju.

Ja nie rozumiem dlaczego auto produkowane w kraju jest tak samo albo i droższe od aut importowanych.
Połowę ceny auta jw salonie ak nie więcej stanowią podatki i marże - rząd zarabia na sprzedanym aucie więcej niż producent czyż to nie paranoja?


Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap