Nawigacja do 300 zł z mapami europy

O wszystkim i o niczym. Wydarzenia z kraju i ze świata. Komentarze i opinie na tematy, które nie są związane z forum.
xxrobson20xx
Uzależniony
Posty: 287
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:35
Czym jeżdzę: Biala 1.6 GDi + L + szklany dach
Gadu Gadu: 3780833
Lokalizacja: Ruda Śląska

Nawigacja do 300 zł z mapami europy

Postautor: xxrobson20xx » 26 lis 2012, 13:46

Miał ktoś do czynienia z ta nawigacja http://allegro.pl/nawigacja-gps-gocleve ... 78094.html ?

Czy moze lepiej kupic tylko nawigacje odblokowana z mapa polski i wgrac AM ?

Macie jakies doswiadczenia równiez z nawigacjami firmy LARK ? sa w atrakcyjnych cenach lecz nie jestem co do nich przekonany. Prosiłbym o Wasze opinie.

Wawron
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2012, 15:02
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 DOHC XL, 4x4, MT, SLS
Gadu Gadu: 1624763
Lokalizacja: Szwajcaria \ Łódź

Re: Nawigacja do 300 zł z mapami europy

Postautor: Wawron » 26 lis 2012, 14:22

Witam
Z nawigacją o którą pytasz nie miałem styczności ale kupiłem nawigację MODECOM FreeWAY MX2 bez map, na allegro w okolicy 350zł. Nawigacja jest odblokowana więc bez problemu można wgrać AutoMape + oglądać filmy + używać jako zestaw głośnomówiący itp...
Jak narazie nie narzekam na zakup. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
gasewo
MODERATOR
Posty: 644
Rejestracja: 09 lut 2012, 06:25
Czym jeżdzę: 2.0 T-GDI
Gadu Gadu: 2115437
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nawigacja do 300 zł z mapami europy

Postautor: gasewo » 26 lis 2012, 17:14

Ja miałem do czynienia z dwoma nawigacjami lark: FreeBird 35.9 i FreeBird 50.2. Jeżeli chodzi o samo urządzenie to oczywiście lepsza jest 50.2 (większy ekran, szybszy procesor, lepszy wyświetlacz). Obie działały na systemie Win CE 5.0. Jeżeli chodzi o mapy to dla mnie mapy lark są do dupy. Owszem firma Copernicus robi świetne mapy ale w formie papierowej a nie w elektronicznej. Co prawda w 50.2 są mapy MapaMap ale ja jestem wiernym fanem AM jeżeli chodzi o Polskę (do Europy wybieram tomka) także w każdej mojej nawigacji mam tylko te dwie mapy. Generalnie uważam że opłaca się kupić nawigację Lark ale najlepiej samo urządzenie i conajmniej z ekranem 5" (mają jeszcze 7") i bezwzględnie wgrać do niego inną mapę.

Sent from my SHW-M110S using Tapatalk 2
Between two evils, I always pick the one I never tried before


Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap