Godne Polecenia restauracje

O wszystkim i o niczym. Wydarzenia z kraju i ze świata. Komentarze i opinie na tematy, które nie są związane z forum.
xxrobson20xx
Uzależniony
Posty: 287
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:35
Czym jeżdzę: Biala 1.6 GDi + L + szklany dach
Gadu Gadu: 3780833
Lokalizacja: Ruda Śląska

Godne Polecenia restauracje

Postautor: xxrobson20xx » 31 maja 2012, 13:48

Witam j/w poszukuje jakichs dobrych restauracji w poblizu bytomia katowic rudy sl. Moze znacie jakies ? Cena tak ok. 100 zł za 2 osoby ?

maja123
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 06 lis 2010, 00:08
Czym jeżdzę: 2.0 DOHC XL
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Godne Polecenia restauracje

Postautor: maja123 » 31 maja 2012, 17:09

NIe wiem czy już byłeś w kochłowicach Resteuracja i ciastkarnia" Piwniczka" Radoszowska 72.Ciastka troche drogie ale za to duże i smaczne,w resteuracji wszystko Ok jak dla mnie. :D
KIA SPORTAGE XL 2,0 DOHC DARK GUN METAL

xxrobson20xx
Uzależniony
Posty: 287
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:35
Czym jeżdzę: Biala 1.6 GDi + L + szklany dach
Gadu Gadu: 3780833
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Godne Polecenia restauracje

Postautor: xxrobson20xx » 01 cze 2012, 07:36

nie bylem, sprawdze moze jest jakies info na necie o niej ;) dziekuje za odpowiedz ;)

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: Godne Polecenia restauracje

Postautor: aBARTh » 05 cze 2012, 14:19

Ja śmiało polecam Lawendowy Ogród w Świerklańcu. www.lawendowyogrod.pl

Ja tam robiłem moje wesele w sali Lawendowej (mają jeszcze mniejszą salę Różaną). Żarcie rewelacyjne, ceny nie niskie, ale proporcjonalne do jakości restauracji i jedzenia.

Regularnie z żoną odwiedzamy ten lokal, obsługa chyba nas nawet poznaje, mimo, że od ślubu już prawie 3-lata minęły.

BERTA+
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2012, 23:14
Czym jeżdzę: KIA sportage,1.6GDIwersjaL
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Godne Polecenia restauracje

Postautor: BERTA+ » 05 cze 2012, 20:13

Witam ja polecam restauracje 'U Greka" Zabrze Kończyce,praktycznie pogranicze rudy.Od bielszowic pare kil.Bedziesz zadowolony

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Godne Polecenia restauracje

Postautor: kasia_mm » 07 cze 2012, 09:36

fajny wątek :) myślę, ze warto go rozszerzyć nie tylko na Śląsk ale na całą Polskę co? wpisujcie gdzie lubicie jeść, za ile można zaszaleć w Waszej umówionej knajpce i dlaczego ją polecacie :) będzie taki mini przewodnik

ja ze swojej strony w stolicy mogę poręczyć i polecić:

RongVAng W-wa, ul. Okopowa na Woli- stołujemy się tam od lat, restauracja wietnamsko-chińska, ceny bardzo przyjemne a porcje nie do przejedzenia, szczególnie polecam królika w cytrynie (cena coś koło 35 zł), indyka w miodzie, krewetki podawane na gorącej patelni, herbatę jaśminową (cudo!), czarną jak smołę kawę z "okiem" i japońskie śliweczki białe na deser. Rachunek za obiad dla naszej 4-osobowej rodziny z piciem zamyka się zawsze w 120-140 zł a nażarci jesteśmy na cały dzień.

Folk Gospoda - róg Grzybowskiej i Waliców (uwaga przy komendzie drogówki w-wskiej, trzeba uważać na parkowanie) - swojskie polskie jadło, pyszny tatar, rewelacyjny pstrąg z grilla i nie mający sobie równych placek po zbójnicku. Ceny już większe ale na dwie osoby można się zamknąc z napojami w stówie. Żarło pycha:)

Awatar użytkownika
gasewo
MODERATOR
Posty: 644
Rejestracja: 09 lut 2012, 06:25
Czym jeżdzę: 2.0 T-GDI
Gadu Gadu: 2115437
Lokalizacja: Warszawa

Godne Polecenia restauracje

Postautor: gasewo » 07 cze 2012, 10:53

Świetny pomysł Kasiu :-) w związku z tym i ja dorzucę coś od siebie jeszcze za czasów kiedy mieszkałem w Polsce:

1. 60 km od Warszawy, droga nr 7 Warszawa - Płońsk: Gospoda Malinowy Bzyk http://www.malinowybzyk.pl/

2. ok. 125 km od Warszawy, droga nr 8 za Tomaszowem Mazowieckim: Zajazd Góralski i obok restauracja http://zajazdgoralski.com

3. Najlepsza na świecie naleśnikarnia Manekin w Toruniu: http://manekin.pl/

4. Chłopskie jadło w Warszawie na Marszałkowskiej

5. Papaya na Foksal (Warszawa) - polecam słynną wołowinę z Kobe

6. Living room na Foksal (Warszawa) - szczególnie polecam krem z brokułów z kwaśną śmietaną i krewetkami oraz solę pieczoną w pergaminie

7. You & Me na Żurawiej (Warszawa) - mega ogromny wybór wszelkiego rodzaju koktajli

8. Nie wiem czy jeszcze jest ale Restauracja Tiffany's na Marszałkowkiej najlepszy na świecie sernik z czekoladą

9. Bordo na Chmielnej (Warszawa) - duży wybór wszelkiego rodzaju makaronów

10. Dla miłośników kuchni włoskiej LaStrada na Kłopotowskiego przy kinie Praga

11. Adler na Mokotowskiej przy Placu Trzech Krzyży

Mógłbym jeszcze wymieniać dalej ale to są miejsca, w które zaglądałem zawsze jak tylko mogłem i nigdy się na nich nie zawiodłem :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Between two evils, I always pick the one I never tried before


Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap