SERWISY TRÓJMIASTO

O wszystkim i o niczym. Wydarzenia z kraju i ze świata. Komentarze i opinie na tematy, które nie są związane z forum.
gruby220
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 16 wrz 2011, 20:04
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 TGDI, GTLine, AWD, 7DCT
Lokalizacja: Gdańsk

SERWISY TRÓJMIASTO

Postautor: gruby220 » 02 lis 2011, 16:34

Odswierzam temat jestem na chwile przed złożeniem zamówienia na Sportaga ,który salon w trojmiescie polecacie?
Doczekałem się...

yarecki
Nowy
Posty: 22
Rejestracja: 10 kwie 2011, 19:42
Czym jeżdzę: fiat punto 1,1
Lokalizacja: Gdańsk

Re: SERWISY TRÓJMIASTO

Postautor: yarecki » 02 lis 2011, 20:42

Polecam Salon Poleszak w Sopocie.Złożyłam zamówienie na kie sportage 07.04.2011, a dbiór powinien być 07.10.2011. Choć jeszcze się nie doczekałam, to jestem w stałym kontakcie i już napewno niedługo będzie odbiór.Z opisów oczekujących na kie z forum wychodzi około 7 m-cy, więc jestem cierpliwa i czekam na swoją kolej.W salonie jest miła atmosfera,można coś nie coś wynegocjować.Korzystaliśmy z jazd próbnych kilkoma kijankami z różnymi silnikami.Ja osobiście polecam.Ewentualne bliższe informację na skrzynkę basia515@wp.pl
Na jaki model i kolor będzie złożone zamówienie? Czy już wiadomo ?
Kia Sportage III ; 1.6 GDI ; M ; SIRIUS SILVER (kolor szampański)

Awatar użytkownika
seth
Bywalec
Posty: 80
Rejestracja: 22 kwie 2011, 17:49
Czym jeżdzę: 2.0CRDI 184KM 4WD XL AT, dach kluczyk18-alu
Lokalizacja: Gdańsk

Re: SERWISY TRÓJMIASTO

Postautor: seth » 03 lis 2011, 21:51

Ja zjechałem wszystkie w okolicach maja i skończyło się na nowo otwieranym salonie w Starogardzie Gd.(Rokocin) - warto było pojechać A1 te 50km - fajna atmosfera, bez problemu zniżka itp itd. W Gdańsku a już zwłaszcza vis a vis Castoramy panowie mieli kije od szczotki wiadomo gdzie - kupowałem wersję za 130k ale chodzę zawsze w dżinsach itp - potraktowali mnie wręcz jak menela:) a jak przyszło do negocjacji ceny to mi powiedzieli że mogę co najwyżej liczyć że jak dostanę auto w 2012 roku to nie każą mi dopłacać. Wyszedłem baaaaaardzo szybko....

yarecki
Nowy
Posty: 22
Rejestracja: 10 kwie 2011, 19:42
Czym jeżdzę: fiat punto 1,1
Lokalizacja: Gdańsk

Re: SERWISY TRÓJMIASTO

Postautor: yarecki » 03 lis 2011, 22:19

Ja też jak byłam w Interbisie w Oliwie odniosłam wrażenie, że firma taka sobie.Jak zapytałam o jazdę próbną, usłyszałam informację, że owszem wcześniej muszę się umówić(mimo że samochód testowy stał pod salonem) i wyjechać można kawałek do krzyżówki przy ul. Kołobrzeskiej i spowrotem.Mi natomiast zależało na wyjeżdzie na naszą obwodnicę trójmiejską.Po za tym powiedzieli, że żadnych rabatów nie mają jedynie dywaniki gratis.Nie odpowiadała mi ta firma.Samochód zamówiłam jak wcześniej pisałam w Firmie Poleszak w Sopocie.Zupełnie inaczej zostałam potraktowana(miła i profesjonalna obsługa) i na dobrych warunkach zawarłam umowę.
Ja czasami widzę jak sportki śmigają to w Gdańsku to na obrzeżach miasta i się zastanawiam, czy to są może znajomi z forum.
Kierowca - bywalec jakim śmiga kolorkiem sportka? Może czasami będziemy się widywać na ulicach trójmista i mrugnięciem światełkami się pozdrawiać. Co prawda jeszcze czekam na swoje autko, ale już niedługo - powinnam odebrać 07.10, ale jeszcze czekam.Ale już bliżej niż dalej.
Pozdrawiam
Kia Sportage III ; 1.6 GDI ; M ; SIRIUS SILVER (kolor szampański)

yarecki
Nowy
Posty: 22
Rejestracja: 10 kwie 2011, 19:42
Czym jeżdzę: fiat punto 1,1
Lokalizacja: Gdańsk

Re: SERWISY TRÓJMIASTO

Postautor: yarecki » 03 lis 2011, 22:29

Zapytanie moje odnośnie kolorku autka kieruję do kierowcy z forum seth.Przez roztargnienie błędnie napisałam nazwę.
Kia Sportage III ; 1.6 GDI ; M ; SIRIUS SILVER (kolor szampański)

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: SERWISY TRÓJMIASTO

Postautor: kijaS » 03 lis 2011, 22:34

Ja też mogę potwierdzić bardzo miłe odczucia z wizyty w salonie w Sopocie i dodać, że równie miło było w Gdyni (choć personel "zaskoczył" po dłuższej chwili)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

yarecki
Nowy
Posty: 22
Rejestracja: 10 kwie 2011, 19:42
Czym jeżdzę: fiat punto 1,1
Lokalizacja: Gdańsk

Re: SERWISY TRÓJMIASTO

Postautor: yarecki » 04 lis 2011, 15:31

Czy już autko z salonu Poleszak jest odebrane, czy jeszcze trzeba poczekać na swoją kolej? Jaka kianka została zamówiona, kiedy i jaki kolor wybrany? Myślę, że będziemy już nidługo widywać się na drodze.
Kia Sportage III ; 1.6 GDI ; M ; SIRIUS SILVER (kolor szampański)

gruby220
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 16 wrz 2011, 20:04
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 TGDI, GTLine, AWD, 7DCT
Lokalizacja: Gdańsk

Re: SERWISY TRÓJMIASTO

Postautor: gruby220 » 09 lis 2011, 21:38

Sportage zamowiony...najlepiej wypadl salon Interbis w mojej ocenie (odpowiedni rabat cenowy zrobil swoje) niestety tylko ten czas oczekiwania 5 mcy a tak naprawde niewiadomo jak dlugo...
Doczekałem się...

yarecki
Nowy
Posty: 22
Rejestracja: 10 kwie 2011, 19:42
Czym jeżdzę: fiat punto 1,1
Lokalizacja: Gdańsk

Re: SERWISY TRÓJMIASTO

Postautor: yarecki » 09 lis 2011, 22:19

Z tego co czytam, to każdy klient ma inne spostrzeżenia i odczucia odnośnie delera.Najważniejsze, że kijanka już zamówiona, tylko cierpliwie czekać.Ale te 5 miesięcy to trochę krótko, pewnie interbis wcześniej zamówił samochód.
To ostetecznie jaki został zamówiony? w jakim kolorze? Napewno będziemy się wydywać na trójmiejskich drogach.
Zaproponowali w gratisie jakieś lepsze czujniki cofania? Myślę, że do takiego samochodu jest to niezbędne.Mi zaproponował z wyświetlaczem.
Ja już w poniedziałek(07.11.) otrzymałam informację, że mój jest w salonie(czekałam pełne 7miesięcy).Namacalnie też go widziałam u dilera.I teraz cała bieganina z formalnościami.Dzisiaj już jestem na prostej.Myślę, że już w przyszłym tym tygodniu ok.15.11. już będzie u mnie pod domkiem.
Życzę dużo wytrwałości w oczekiwaniu na swoje autko i radości z jazdy.
Kia Sportage III ; 1.6 GDI ; M ; SIRIUS SILVER (kolor szampański)

gruby220
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 16 wrz 2011, 20:04
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 TGDI, GTLine, AWD, 7DCT
Lokalizacja: Gdańsk

Re: SERWISY TRÓJMIASTO

Postautor: gruby220 » 10 lis 2011, 00:30

Te 5mcy to czas orientacyjny...z tego co mówili we wszystkich salonach to nie są w stanie podac konkretnego czasu oczekiwania i tak samo jest w moim przypadku....podobno samochody z silnikami 1.7 przychodza najszybciej wiec jest szansa ze bedzie to 5 mcy...pocieszajacym jest tez fakt ze fabryka od stycznia ma pracowac na 3 zmiany...
Zamowiony czarny 1.7 crdi wersja L
No to czekamy na pierwsze wrazenia z jazdy po odbiorze...
Doczekałem się...

yarecki
Nowy
Posty: 22
Rejestracja: 10 kwie 2011, 19:42
Czym jeżdzę: fiat punto 1,1
Lokalizacja: Gdańsk

Re: SERWISY TRÓJMIASTO

Postautor: yarecki » 11 lis 2011, 17:08

Ja w przyszłym tygodniu już odbieram swojego sportka, no i będę śmigać po ulicach trójmiasta ciesząc się autkiem.Ja z natury mam "lekką nogę", więc napewno bedę bardzo delikatnie traktowała swoją kijaneczkę.A odnośnie dostawy diesla, który Pan zamówił to myślę,że są szanse na wczesniejszą dostawę, bo mój dealer ostatnio jak byłam oglądać swój samochodzik mówił, że deasle szybciej są dostarczane do salonów - 3 lub 4 miesiące.Najgorzej jestwłaśnie z benzyną to już teraz 8 i 9 miesięcy.Mi się jakoś udało, że tylko 7.Życzę cierpliwości i wytrałości.Pozdrawiam
Kia Sportage III ; 1.6 GDI ; M ; SIRIUS SILVER (kolor szampański)


Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap