zakres KIA Assistance

AC,OC-gdzie najkorzystniej, gdzie najtaniej. Wymiana doświadczeń.
Oferty ubezpieczycieli.
artemise
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 23 sie 2018, 08:29
Czym jeżdzę: KIA Sportage IV 1.6 T-GDI L+BL przed liftem

zakres KIA Assistance

Postautor: artemise » 11 wrz 2018, 09:23

Miła Pani od ubezpieczeń w KIA powiedziała mi, że warto dokupić zwykły assistance (60 zł) , bo ten z KIA obejmuje tylko jeżeli zdarzenie jest powyżej 60 km od miejsca zamieszkania więc jeżeli blisko domu to nie odholują. Znalazłem jakąś karte gwarancyjną w necie, przejrzałem info o assistance i nie znalazałem takiej informacji więc chyba Pani jest w błędzie ? A jak Wy robicie? Dokupujecie w ciągu pierwszych 3 lata Assistance oddzielny, a jeżeli tak to dlaczego ? Co sądzicie o Kia Assistance?

Dingeros
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 10 wrz 2018, 23:02
Czym jeżdzę: Kia Sportage IV

Re: zakres KIA Assistance

Postautor: Dingeros » 11 wrz 2018, 11:29

Ja kupując Kia Sportage a MGT Łowicz dostałem propozycję ubezpieczenia w Allianz (lub PZU) z assistance na terenie całego kraju bez limitu kilometrów (z Zakopanego do Gdańska też zawiozą). Skusił mnie koszt na poziomie 3% wartości auta (nie ma kryteriów na miejscowość, wiek itp.) - mogę z tego korzystać przez 3 lata od zakupu (potem są inne pakiety)

artemise
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 23 sie 2018, 08:29
Czym jeżdzę: KIA Sportage IV 1.6 T-GDI L+BL przed liftem

Re: zakres KIA Assistance

Postautor: artemise » 11 wrz 2018, 20:32

Dzięki, ale to mi za wiele nie pomaga ;) ja dodatkowy assistance mam za dopłatą i nie wiem czy warto. Zakładając, że w ciągu roku nie wyjade autem za granicę może ktoś inny coś powie czy Kia Assistance w obecnej formie wystarczająca ? I czy działa np. w sytuacji gdy 3 km od domu auto z jakichś powodów wysiądzie ? Czy są może jakieś kruczki , które trzeba mieć z tyłu głowy ?

Awatar użytkownika
listomek2014
Expert
Posty: 914
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:50
Czym jeżdzę: KS FL 1.6 L BL
KS IV L BL 1.6 T
Toyota cross
Lokalizacja: Mrągowo

Re: zakres KIA Assistance

Postautor: listomek2014 » 11 wrz 2018, 20:34

To raczej każdy dostaje jak kupuje nowe auto z salonu ja bynajmniej nie dokupuje dodatkowego asis
W krwi benzyna zamiast Serca turbina


Wróć do „UBEZPIECZENIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap