Pakiet dealerski, a przyszłość

AC,OC-gdzie najkorzystniej, gdzie najtaniej. Wymiana doświadczeń.
Oferty ubezpieczycieli.
areq10
Uzależniony
Posty: 181
Rejestracja: 05 kwie 2016, 17:23
Czym jeżdzę: Sportage 1.6

Pakiet dealerski, a przyszłość

Postautor: areq10 » 03 maja 2017, 13:35

Przez 3 lata mamy pakiet dealerski, pełne OC+AC za ~2-2.5k, a nie jakieś 5-6k.

Mam kilka pytań:
1) Ubezpieczenie pełne na 4 rok (po zakończeniu pakietu dealerskiego) ile płaciliście za Sportage (ile drożej niż przez pierwsze 3 lata)?
2) Czy mając pakiet dealerski jest sens dobierać ochronę żniżek?
3) Czy ktoś z Was miał może szkodę w roku pierwszym lub drugim z AC, ile wtedy wynosiła pełna polisa z pakietu dealerskiego w roku kolejnym?

Awatar użytkownika
listomek2014
Expert
Posty: 914
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:50
Czym jeżdzę: KS FL 1.6 L BL
KS IV L BL 1.6 T
Toyota cross
Lokalizacja: Mrągowo

Re: Pakiet dealerski, a przyszłość

Postautor: listomek2014 » 03 maja 2017, 15:01

Płacisz normalne pieniądze jak każdy kto ma pełne zniżki po 4 roku raczej będziesz miał podobnie lub dużo mniej bo auto trać na wartość ,co do ochrony itp to żaden problem dorzucić coś dodatkowego tyle że zapłacisz więcej co do szkody to ja osobiście nie doświadczyłem ale lecą zniżki a wysokość jest uzależniona od puknięcia przykład kolega cofając zbił lampę zarysował zderzak dla człowieka i poleciało mu 20% wysokość też zależy jaka firma ubezpieczeniowa
W krwi benzyna zamiast Serca turbina

Kieszko
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: 04 sie 2014, 14:58
Czym jeżdzę: KS IV 1.6 GDI L

Re: Pakiet dealerski, a przyszłość

Postautor: Kieszko » 21 lut 2018, 16:13

Szkoda w 1 roku ubezpieczenia nie ma wpływu na wysokość składki w następnym roku w pakiecie d. W ASO lakierowałem przedni zderzak z AC (ktoś przytarł sportka na parkingu-brak złoczyńcy).


Wróć do „UBEZPIECZENIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap