Ubezpieczenie GAP / leasing

AC,OC-gdzie najkorzystniej, gdzie najtaniej. Wymiana doświadczeń.
Oferty ubezpieczycieli.
adamu
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 02 kwie 2016, 03:43
Czym jeżdzę: Sportage IV 1.6 GDI

Ubezpieczenie GAP / leasing

Postautor: adamu » 06 gru 2016, 20:40

Witam ,
czy jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć dostałem ubezpieczenie w salonie przy zakupie na kwote 2566zł ubezpieczenie WARTA pełny pakiet AC/OC/ASS oraz GSU na 3 lata . Leasing mam w reiffeisen i do faktur doliczają mi opłate za GAP łącznie 1 675zł na okres trwania leasingu (4 lata) .
Wykonałem telefon i ich zdaniem z mojego ubezpieczenia im nie wystarczy GSU do tego zostałem obarczony opłata z racji ubezpieczenia pojazdu poza bankiem teraz pytanie czy jak będę brał ubezpieczenie na drugi rok już na własną reke to mogę tylko AC/OC aby zminimalizować koszty bo rozumiem ,że GSU od warty mam na 3 lata już zapłacone więc nie ważne czy nadal będę u tego samego ubezpieczyciela , a i tak GAP mam od banku . To samo pytanie odnośnie assistance czy brać u ubezpieczyciela jak na okres gwarancji jest Kia assistance ? Z góry dzięki za pomoc myśle ,że sprawa jest zrozumiała ;)

geegles
Nasz Człowiek
Posty: 457
Rejestracja: 30 paź 2014, 12:56
Czym jeżdzę: Kia Proceed GT 1.6T 204 KM Full :|
Gadu Gadu: 2382783

Re: Ubezpieczenie GAP / leasing

Postautor: geegles » 06 gru 2016, 22:24

Assistance nie bierz, chyba ze umowa leasingowa nakazuje, ze musisz miec.

Ja za Ac, oc, nw, dom i GAP na 3 lata zaplacilem 3100 od ceny auta 100+k.

Sam GAP kosztowal 900zl, ale leasingodawca mi wycenil swoj na 3 kola, wiec i tak masz jiezla oferte.
Jest: Kia Proceed 1.6T 204 KM FULL
Było: Kia Stinger 2.0 T-GDI 245KM GT-Line + ECS + RED + TEC + SRF
Było: Kia Sportage 1.6 T-GDI GT-Line
Było: Kia Cee'd JD 2014 1.6 CRDI
Było: Kia ProCee'd 2010 1.4 Pb
Było: Kia Sportage 2014 1.7 CRDI

adamu
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 02 kwie 2016, 03:43
Czym jeżdzę: Sportage IV 1.6 GDI

Re: Ubezpieczenie GAP / leasing

Postautor: adamu » 07 gru 2016, 01:21

Ok czyli z assistance zrezygnuje ,ale co z tym GSU jeżeli mam teraz oferte z warty ,a powiedzmy wezmę w PZU to opłacone z góry GSU będzie nadal aktualne ? Wgl nie wiem już czy się tym przejmować bo i tak GAP mam z leasingu ,ale jednak za coś płaciłem . Mowa o przyszłym ubezpieczeniu bo obecne mam już pół roku ,ale tak się zastanawiam na przyszłość ;)

Ogólnie w razie jakieś przygody drogowej lepiej dzwonić pod Kia assistance niż do ubezpieczyciela ?
Bo w książce serwisowej wszystko ładnie opisane ,że nawet przy spalonej zarówce można dzwonić ,a przy awarii nawet zapewniaja hotel
ciekawe jak to sie ma :)


Wróć do „UBEZPIECZENIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap