Ubezpieczenenie GAP

AC,OC-gdzie najkorzystniej, gdzie najtaniej. Wymiana doświadczeń.
Oferty ubezpieczycieli.
saber
MODERATOR
Posty: 501
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 crdi 184KM, AT, 4WD
Lokalizacja: Kraków

Ubezpieczenenie GAP

Postautor: saber » 16 paź 2010, 23:37

Czy ktoś z szanownych forumowiczów korzysta/ał z tej formy ubezpieczenia? Interesuje mnie czy to ubezpieczenie lepiej jest wykupić w osobnej firmie czy w tej samej gdzie bierze się cały pakiet ubezpieczeniowy.

Rozsądek podpowiada, że lepiej wziąć gdzie indziej, bo różnie może być z wysokością wypłaconego AC w przypadku kradzieży lub szkody całkowitej (tfu tfu tfu, odpukać w niemalowane). A GAP powinien pokryć różnicę.

Z tego co wyczytałem to dla samochodów o wartości do 250 tyś, max. wysokość GAP to 60 tyś zł, przy czym warunkiem wypłaty GAP jest wcześniejsza wypłata AC. Pytanie czy to reguła, czy akurat trafiłem na szczególny przypadek.

Kolejna sprawa to składka - wyczytałem, że płaci się ją jednorazowo na 3 lata - coś ok. 1300 zł (max okres ubezp. GAP liczony od daty rejestracji to 6 lat). Pytanie czy można tą składkę wliczyć w cały pakiet (w przypadku ubezp. w jednej firmie).

Wiem, że najlepiej popytać w konkretnych towarzystwach ubezp. i tak zrobię, jednak ciekaw jestem czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tą formą "dupochronu" :)

Wróć do „UBEZPIECZENIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap