Uszkodzenia Sportage IV Leasing

AC,OC-gdzie najkorzystniej, gdzie najtaniej. Wymiana doświadczeń.
Oferty ubezpieczycieli.
adamu
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 02 kwie 2016, 03:43
Czym jeżdzę: Sportage IV 1.6 GDI

Uszkodzenia Sportage IV Leasing

Postautor: adamu » 12 lut 2019, 21:52

Witam,
dziś miałem nieprzyjemną sytuację , ponieważ młody kierowca wyjechał z podporządkowanej uciekając poleciał mi po zderzaku i uderzył w koło przednie pasażera , spisane oświadczenie bez policji , leasing bank poinformowany gdzie oni powiadomili o szkodzie ubezpieczyciela i wyznaczyli mi salon naprawy KIA odessey Częstochowa . Mam teraz pytanie szkody powierzchownie nie wyglądają na duże autem jakoś doczołgałem się do domu ,ale widać ,że koło troche weszło do środka oraz podbity jest błotnik może mocowanie lampy (maska się dziwnie układa) kto wie co z zawieszeniem .Wstępnie rzeczoznawce kazałem przysłać do serwisu jak auto tam trafi i tak niech rozbiorą i wymienią wszystko co trzeba liczę na współprace ubezpieczyciela i salonu,ale jakieś swoje uwagi również tam mogę przekazać . Nie wiem tylko z kim teraz rozmawiać na temat lawety i dostarczenia samochodu do serwisu oraz auta zastępczego . Waszym zdaniem z serwisem czy ubezpieczycielem ? Autem może bym dojechał ten dystans 60km ,ale wole nie ryzykować i dostarczyć auto na lawecie. Proszę o jakieś uwagi czy sugestie co mogę zrobić,aby było wszystko dobrze zrobione ? Leasing poinformował ,że jedyne moje koszty to vat z przyznania auta zastępczego . Z góry dziękuje za pomoc , Pozdrawiam.

adamu
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 02 kwie 2016, 03:43
Czym jeżdzę: Sportage IV 1.6 GDI

Re: Uszkodzenia Sportage IV Leasing

Postautor: adamu » 13 lut 2019, 23:41

Można zamknąć poszło wszystko z oc sprawcy .


Wróć do „UBEZPIECZENIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap