Kia Soul po faceliftingu

Dyskusja o innych modelach pokrewnych z Kia Sportage.
Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Kia Soul po faceliftingu

Postautor: aBARTh » 21 kwie 2011, 23:45

Model Soul przeszedł kurację odmładzającą. Zobaczcie jak teraz prezentować się będzie ten oryginalny mniejszy brat Sportka.

http://4kolka.info/2011/04/21/kia-soul-gubi-pierwsze-zmarszczki-zdjecia/

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kia Soul po faceliftingu

Postautor: kasia_mm » 23 kwie 2011, 12:52

moze to kwestia gustu ale według mnie to nawet lifting mu nie pomógł:( brzydkie to jak nie wiem co.... analogicznie nie mogę patrzec na Nissana Juke i Multiplę....

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Kia Soul po faceliftingu

Postautor: soul » 23 kwie 2011, 16:10

Ładne jest właśnie Soul-ątko. :czujnik:
Będzie wersja z napędem 4x4. :bajer:
Obrazek

kaczy
Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 03 gru 2010, 17:24
Czym jeżdzę: Olałem sprawę i już nie czekam :)

Re: Kia Soul po faceliftingu

Postautor: kaczy » 24 kwie 2011, 07:57

Też mam takie zdanie , że Soul ze wszystkich nazwijmy to dziwnych projektów aut jest najfajnieszy i w swoich udziwnieniach jest taki sympatyczny, miły dla oka.Jedyne co rozmienia mnie na drobne , to ramki okien przednich drzwi poprostu jak rodem z pierwszej generacji Poloneza.Zresztą podobny sposób wykonania widac też w Sportku, nieznacznie coprawda poprawiony , ale teraz już się tak aut nie robi. Wygląda to tak jakby do fajnego nowoczesnego, zaprojektowanego z rozmachem wyobraźni samochodu zamontował ktoś drzwi ze starego magazynu, bo sporo starych drzwi im zostało i coś z nimi trzeba zrobić , to zamontujmy je do Soula :) Samochód bardzo udany i bardzo wyróżniający się na ulicy.(rozważałem zakup)


Wróć do „INNE MODELE KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap