Kia Ceed kombi 1.6 CRDI 2017r. - prośba o weryfikację

Dyskusja o innych modelach pokrewnych z Kia Sportage.
okeanos
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 04 mar 2018, 01:17
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 CRDI AWD 184KM MR'2014 wersja XL

Kia Ceed kombi 1.6 CRDI 2017r. - prośba o weryfikację

Postautor: okeanos » 03 wrz 2020, 08:54

Szukam drugiego auta i wiedziony zaufaniem do marki (po kupnie Sportage), wpadł mi w oko używany Cee'd kombi w dieslu. Znalazłem interesujący egzemplarz pokontraktowy na stronie jednego z komisów pewnej znanej sieci leasingowej. Po zamówieniu płatnego raportu w autoDNA i rozmowie z pracownikiem komisu wyszło, że auto miało zgłoszone dwie szkody - jedna to jakaś podobno parkingowa stłuczka zlikwidowana z OC sprawcy - ucierpiał błotnik z jednej strony z przodu oraz zderzak. Druga szkoda to duża rysa na tylnym zderzaku, która nadal jest na aucie. Ponadto przy przebiegu 47 000km była jakaś usterka skrzyni biegów, która została wyeliminowana. Dowiedziałem się, że przez cały okres trwania kontraktu auto było serwisowane w JD Kulej w Sopocie, tam też była likwidowana ta pierwsza szkoda. Czy mamy na forum może jakiegoś pracownika tego salonu lub serwisu? Czy możliwe jest dowiedzenie się czegoś więcej o tej szkodzie i/lub usterce skrzyni biegów po podaniu VIN i numeru rejestracyjnego czy raczej nikt nie udzieli mi takich informacji?

Wróć do „INNE MODELE KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap