Diagnostyka Kia Carens

Dyskusja o innych modelach pokrewnych z Kia Sportage.
Talish
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2018, 20:21
Czym jeżdzę: Kia Cares 1.7 CRDi

Diagnostyka Kia Carens

Postautor: Talish » 28 gru 2018, 20:33

Witam Forum
Miło mi was powitać, z góry dziękuje za wszelką pomoc.
A co do problemu, posiadam Kie Carens 2014 1.7 crdi, i dzień temu pojawiła mi się kontrola sprawdzenia błędu systemu. Pożyczyłem od kolegi kabel VAG KKL i interfejs delphi, i problem tkwi w tym że nie mogę połączyć się z moim Carensem, łącze się z delphi przez różne aplikacjje na androida(Torgue, Car Scanner), komputer nie wykrywa że jest to delphi, a po podłączeniu kablem vag kkl, komputer widzi kabel ale nie widzi carensa.
Jakieś pomysły? (Sory że tak dziwnie pisze ale po prostu tego nie rozumiem i chciałem spróbować sam a nie w jakimś serwisie) Jeszcze raz dzięki za wszelkie informacje.
Pozdrawiam Arek

Awatar użytkownika
diselboy
Kia Masta
Posty: 1748
Rejestracja: 09 kwie 2011, 08:55
Czym jeżdzę: KIA Sportage III 1,7 CRDI "M", 7 rowerów
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Diagnostka Kia Carens

Postautor: diselboy » 31 gru 2018, 19:34

Ja łącze sie na szybko PCMscan'em przez ELM 327 BT. mam ori VAG KKL, ELM 327 USB ale nie próbowałem sie nimi łaczyć, interfejs delphi nie wiem czy zadziała z koreańską techniką, prędzej europejczyka tym rozkminisz choć ja mam nadal problemy do "obgadania" z Alfą
1,7 CRDI "M' ka" Srebrna - wypatrzona: 25-03-2011, zamówiona: 01-04-2011, odebrana: 08-04-2011+ Ssangyong Korando D20T :kierownik: "Śmigamy po okolicach Roztocza"


Wróć do „INNE MODELE KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap