Homologacja 184KM

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
Tosiak
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 08 kwie 2011, 22:23
Czym jeżdzę: Audi
Lokalizacja: Łódź

Homologacja 184KM

Postautor: Tosiak » 02 cze 2011, 22:37

Może ktoś słyszał, że KIA automatem wszystkie zamówienia z zeszłego roku na 2.0CRDi 136KM przerobiła na 184KM. Niektórzy brali leasing, wtedy po zarejestrowaniu umowy do 31.01.2011 należało się odliczenie VAT. Mam pytanie czy ktoś odbierał takie auto ale z homologacją?? Dzisiaj się dowiedziałem, że teoretycznie auto mogło być do odbioru ale KIA nie homologuje 184KM. Czy ktoś mial taką sytuację, czy ktoś ma jakiś pomysł.

Tosiak
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 08 kwie 2011, 22:23
Czym jeżdzę: Audi
Lokalizacja: Łódź

Re: Homologacja 184KM

Postautor: Tosiak » 12 lip 2011, 22:02

Witam odpowiadam sobie sam:)
Z racji tego, że dość mocno zajmuję się próbą przyspieszenia odbioru mojego zamówionego auta, interesuję się tematem bardzo szeroko. Chciałbym poinformować, że w dniu dzisiejszym KMP złożyła dokumenty do homologoacji auta ze 184 konnym silnikiem, z uwagi na fakt, iż jest jeszcze wiele osób oczekujących na auta z tamtego roku z homologacją ciężarową. Bardziej im się opłaca homologacja niż sprzedawanie aut już zamówionych z obiniżką o VAT. Procedura ma potrwać max 14 dni. Przy czym nie zmienia to faktu, że niektóre auta i tak się jeszcze nie wyprodukowały i niektórzy będą musieli i tak czekać.


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap