Za ile się teraz sprzedaje Sportage?

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
paul997
Bywalec
Posty: 146
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:23
Czym jeżdzę: Kia Sportage V 1.6 T-GDI L 2022

Za ile się teraz sprzedaje Sportage?

Postautor: paul997 » 13 gru 2023, 14:46

Wystawiłem czwórkę 2016 1.7 CRDi za 69 tysięcy, nie było zainteresowania. Teraz zmieniłem cenę na 62 (wrzuciłem też na forum). Czy problemem jest cena, czy ludzie już nie chcą jeździć dieslami? A może martwy sezon sprzedażowy? Jak się nie będzie chciała sprzedać za te 62k, to chyba zostawię, bo robi się lekko bez sensu.

Awatar użytkownika
Trnc
Uzależniony
Posty: 201
Rejestracja: 19 kwie 2018, 17:49
Czym jeżdzę: 2.0 DOHC LPG
Lokalizacja: Śląskie

Re: Za ile się teraz sprzedaje Sportage?

Postautor: Trnc » 13 gru 2023, 17:03

Co do ceny to kwestia indywidualna. Zależy też od stanu i wyposażenia.
No i po pierwsze to nie sezon na zmianę auta. A co do paliwa to już słyszałem opinie że handlarze nie chcą kupować deasli bo trudniej sprzedać. U mnie w rodzinie też pozmieniali auta na benzyniaki.
Sportage 3 1.6 chodza po 40-50. 2-litrowe po 50 i więcej. To tak w skrócie

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
gisio
Nasz Człowiek
Posty: 748
Rejestracja: 10 gru 2016, 12:02
Czym jeżdzę: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
Lokalizacja: Warszawa

Re: Za ile się teraz sprzedaje Sportage?

Postautor: gisio » 13 gru 2023, 22:41

@paul997 - Auto nieserwisowane w ASO przez cały okres gwarancyjny to nie dziw się, że ludzie nie chcą kupować takiego auta.
„ … kiedy jestem trzeźwy i w dobrej formie krzywdzę ludzi … „

paul997
Bywalec
Posty: 146
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:23
Czym jeżdzę: Kia Sportage V 1.6 T-GDI L 2022

Re: Za ile się teraz sprzedaje Sportage?

Postautor: paul997 » 14 gru 2023, 00:44

Obniżyłem do 62k, wstawiłem na otomoto i zaczął się ruch. Tak, olej, filtry itp. zmieniałem u siebie lokalnie w sieci QService (dawne InterCars), nie planowałem sprzedawać tego samochodu. Olej co około 10k km. Nawet w garażu leżą nowe, oryginalne belki bagażnika, jeszcze nie założone. Potrzebuję jednak wziąć coś na działalność, a trzech samochodów nie będę trzymał :). Już nawet mam upatrzoną jedną taką rudą :).

Do zobaczenia w tematach dotyczących KS V :).

Awatar użytkownika
diselboy
Kia Masta
Posty: 1753
Rejestracja: 09 kwie 2011, 08:55
Czym jeżdzę: KIA Sportage III 1,7 CRDI "M", 7 rowerów
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Za ile się teraz sprzedaje Sportage?

Postautor: diselboy » 15 gru 2023, 10:47

ja celowo omijam tzw "autoryzowane" serwisy, więcej mi tam szkód narobili jak poprawili. Zadaje jedno pytanie: czy mogę być przy serwisowaniu ( tylko stać obok, odpowiedzialność za ewentualny uszczerbek na zdrowiu wynikły z poślizghnięcia się na zasyfionej olejiem i piaskiem podłodze biorę na siebie ), jeśli pada odpowiedż nie to dziękuję za usługi. Nie wymienianie tylko trzepanie filtrów na porządku dziennym , zostawienie starego filtra oleju , norma , nie wymienienie a wpisanie do usługi i zainkasowanie kasy za wymiane oleju w silniku i skrzyni biegów, umycie auta pomimo prośby o nie robienie tego, brudną starą aż czarną gąbką. Nie wspomnę o zignorowaniu usterki w zawieszeniu. A wszystko to w jednym serwisie który odwiedziłem tylko dwa razy, dla informacji kolegi Gisio, Lublin. Ale to było dawno, a moje podejście sie nie zmieniło, bo czasem tam zaglądam i widze , że na hali jak było tak jest. A poza tym czy kupując auto na oto czy alle masz 200% gwarancji, że było serwisowane ??? Sprawdzanie po VIN'e ??? Tez g... warte, mam drugie auto tak kupione ( nie z Polski) i też co innego wpisane co innego widzę w środku a z wykształcenia jestem dyplomowanym mechanikiem więc wiem co widze i piszę. Mam też doświadczenie pracy w ASiO ( celowo bo takie jest podejście do klienta ) Sam dbam o swoje auta i mogę sie założyć , że są niekiedy w lepszym stanie technicznym niż nówki wyjeżdżające z salonu.
1,7 CRDI "M' ka" Srebrna - wypatrzona: 25-03-2011, zamówiona: 01-04-2011, odebrana: 08-04-2011+ Ssangyong Korando D20T :kierownik: "Śmigamy po okolicach Roztocza"


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot]

Sitemap