Nowe sportki z 184km i asystentem rownoleglego parkowania

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
LordSimonXp
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 paź 2010, 21:21
Czym jeżdzę: Peugeot 307sw 2.0TDI

Nowe sportki z 184km i asystentem rownoleglego parkowania

Postautor: LordSimonXp » 22 kwie 2011, 15:03

Witam,

Bylem wczoraj w salonie i ku mojemu zdziwieniu doszly takowe 2 opcje :)
Najbardziej ciesze sie z silnika bo to trzymalo mnie na dystans od Sportaga (tzn te 130km w dislu) ale ze juz maja to...
Ma ktos informacje na temat tych dwoch bajerow?
Jaki to silnik? czy to tez ten super silnik Kia tylko podkrecony czy jak w przypadku Hyundaia jakas starsza konstrukcja z poprzednich modeli?
Co do pomocy parkowania- po prostu jestem ciekawy jaka firma i jak sie sprawuje :)

Prosze o troche informacji



dziekuje i pozdrawiam

wlodek3
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 15 mar 2011, 19:55
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 CRDI 184KM 4WD
Lokalizacja: Warsaw

Re: Nowe sportki z 184km i asystentem rownoleglego parkowani

Postautor: wlodek3 » 24 kwie 2011, 23:49

Według dilera silnik 184km to nieco zmieniona konstrukcja, nie pamiętam dokładnie co mi mówił o szczegółach (zawory?) ale powiedział że mocniejsza turbina, a nie sama elektronika. Przy moim dynamicznym dosyć sposobie jazdy wydaje mi się że te 184km i 390nm na 1.6 tony to ciągle trochę mało (obecnie mam dużo lżejszą Megankę z silnikiem 145 koni i 370nm) i ciągle brakuje mi mocy. Zamówiłem takowy 4x4 w wersji XL z automatem skórą i szklanym dachem na 18-tkach, ale odbiór dopiero w listopadzie :D Także na razie można o samochodzie zapomnieć. Może mi się nie odwidzi do tego czasu i go odbiorę, jak się diler przypomni.

O systemie parkowania równoległego nic nie wiem.
Cieszę się swoim 2.0 CRDI 184KM 4WD, ATE, SRK, LST, NVN, SRN, AW8, MET, itp.. itd..

LordSimonXp
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 paź 2010, 21:21
Czym jeżdzę: Peugeot 307sw 2.0TDI

Re: Nowe sportki z 184km i asystentem rownoleglego parkowani

Postautor: LordSimonXp » 25 kwie 2011, 21:06

Dziekuje! te informacje juz bardzo pomogly.
Ja jezdze 307ka tez mam 2L i podobna ilosc konikow - ale uwazam ze starczy - nie musze sie z nikim scigac -ale fakt jak trzeba przycisnac to chce czuc ze samochod jedzie :)
Co do systemu parkowania -ogolnie nie potrzebuje ale z bajerami w samochdzie jest troche jak z kolczykami u kobiety - nie zawsze jest to potrzebne ale cieszy jak jest :)

Ja bede zamawial za miesiac choc jeszcze sie zastanawiam nad slabiej wyposazonym Q5 albo Outlanderem :/ argh :)

Tosiak
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 08 kwie 2011, 22:23
Czym jeżdzę: Audi
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe sportki z 184km i asystentem rownoleglego parkowani

Postautor: Tosiak » 26 kwie 2011, 10:29

Zanim zamówiłem SPORTAGE zastanawiałem się nad Q5 w wersji Sline z NAVI w 2.0 TDI cena w Krakowie firma DREAM BROKERS 160 tys. zł brutto (Salon Idczak Łódź 210 tys. taka sama. ALe stwierdziłem, że po
1. Mam dotychczas Audi A4 i uważam że 2 lata gwarancji to mało.
2. Sportka zamówiłem za 125 tys. więc różnica w cenie jest.
3. Miałem na Q5 czekać 16 tygodni stwierdziłem kto tyle czeka na samochód.... nie wytrzymam..

Hehe czekam już 31 tydzień...:)


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap