Przegląd gwarancyjny numer sześć

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
senior_k
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2021, 16:17
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 GT-Line

Przegląd gwarancyjny numer sześć

Postautor: senior_k » 01 lip 2022, 09:56

Panie, Panowie ... taka sytuacja.
W lipcu wypada mi przegląd gwarancyjny po sześciu latach użytkowania KIA Sportage 1,6 GT-Line (nie wiem czy to 1,6 GT-Line w jakikolwiek sposób wpływa na zakres takowego przeglądu, stąd ten pełen zapis). Rzecz w tym, że umawiając się na ten przegląd usłyszałem iż jednym z działań objętych jego zakresem jest ... wymiana przewodów paliwowych.
Tutaj pojawiło się moje zdziwienie - o co chodzi, co jest powodem żeby w sześcioletnim aucie wymieniać przewody paliwowe :? kiedy auta jeżdżą latami (dziesiątkami lat) i nikt przewodów jeśli te się nie spsują nie rusza, ale usłyszałem, że tak ma być ... i koniec.
Pytanie - czy ktoś zaliczając po kolei jak książka pisze te wszystkie przeglądy gwarancyjne, spotkał się z taką sytuacją, w swojej KIAnce przewody wymieniał? Czy to ma sens?
Z góry dziękuję za pomoc. Serdecznie pozdrawiam ...

Awatar użytkownika
damian94
Uzależniony
Posty: 250
Rejestracja: 25 wrz 2018, 23:44
Czym jeżdzę: Sportage GT Line S 2.0 CRDi ISG 48V Auto AWD
Lokalizacja: Bristol UK

Re: Przegląd gwarancyjny numer sześć

Postautor: damian94 » 06 lip 2022, 23:14

Może to jakaś akcja serwisowa? Ewemtualnie spytaj w innym serwisie.

senior_k
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2021, 16:17
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 GT-Line

Re: Przegląd gwarancyjny numer sześć

Postautor: senior_k » 07 lip 2022, 00:06

Do bani z taką akcją serwisową za moją kasę ...
Nie będzie przeglądu gwarancyjnego nr6 za 2500 i więcej zeta. Wymienię filtry, olej, płyny, posprawdzam co trzeba za 800 do 1000 zeta.

Dzięki za odpowiedź na mego posta.


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap