KIA Sportage MKII - na co patrzeć

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
RedLight
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2021, 22:12
Czym jeżdzę: Renault Clio 1.4

KIA Sportage MKII - na co patrzeć

Postautor: RedLight » 04 sie 2021, 21:59

Jestem tu nowy i nie wiem czy we właściwym miejscu piszę ten post. Jeżeli nie to proszę o wyrozumiałość i podpowiedź gdzie powinienem go wrzucić :)

Mam pewne pytanie związane z Kią Sportage MKII. Chciał bym kupić takową a konkretnie model który mi się marzy to wersja poliftowa 4WD z silnikiem 2.0 benzyna (2.7 V6 też biorę pod uwagę ale tych jest tak mało, że znalezienie fajnego egzemplarza graniczy z cudem :( ).

A więc czy jest może na forum ktoś z Warszawy lub okolic kto by posiadał takową Kianke i chciałby się spotkać i co nieco o niej opowiedzieć? Chętnie się zrewanżuję jakimś dobrym piwkiem bądź w jakikolwiek inny sposób (kwestia dogadania :D ) za chwilę poświęconego czasu. Jak by był ktoś kto posiada to autko od początku, jest pierwszym właścicielem to by już w ogóle było super. Chodzi mi głównie o to żeby przyjrzeć się autu, które jest bezwypadkowe, zobaczyć jak chodzi silnik w dobrze utrzymanym i eksploatowanym samochodzie, jak wygląda lakier, blacharka i tym podobne, jak również pogadać o eksploatacji. Wszystko po to żeby mieć jakieś porównanie do dobrego egzemplarza. Jak dotychczas to oglądałem trzy egzemplarze i już coś nieco wiem, nie mniej jednak wciąż nie mam porównania w stosunku do dobrze utrzymanego egzemplarza.
Także, będę bardzo wdzięczny jeżeli znajdzie się osoba, która by chciała poświęcić chwilę swojego cennego czasu :)

Inne pytanko, czy możecie coś podpowiedzieć na co np. szczególnie zwrócić uwagę w tych autach przy kupnie, czego się wystrzegać?

Pozdrawiam serdecznie wszystkich :)

Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap