Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
Orion66
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: 17 sty 2011, 01:37
Czym jeżdzę: Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM

Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: Orion66 » 13 mar 2011, 12:40

Witam,

Jestem na forum od jakiegoś czasu i dosyć aktywnie je śledzę. Pozwólcie że krótko opiszę swoją historię.

Samochód zamówiliśmy 1 lutego. Był to tzw. spontan. tydzień wcześniej postanowiliśmy kupić nowy samochód. Zastanawialiśmy się nad modelem. Koniecznie miał być SUV więc wybór generalnie był bardzo nieduży. Padło na Sportage. Byliśmy zachwyceni wyglądem zewnętrznym, filmami na youtube itd. Pojechaliśmy do salonu KIA. Tam Sportage też zrobił na nas pozytywne wrażenie. Trochę niesmak budziło wykonanie - zwłaszcza plastików na drzwiach. Ale co tam. Przecież tak się teraz robi samochody - pomyśleliśmy...
Odbyliśmy 2 jazdy testowe - było okej. I od razu postanowiliśmy zamówić samochód. Zostaliśmy poinformowani o 6 mies czasie oczekiwania. Wtedy nam to nie przeszkadzało. Myślimy okej - i tak póki co musimy jeździć tym co mamy. Leasing za obecny samochód wygasa w czerwcu/lipcu. Teraz się do zmieniło bo z astry wyskoczymy już lada tydzień więc czekanie do września na sportage jest nie do przyjęcia.

I tak nic się nie działo aż jakiś tydz lub 2 tyg temu pojechaliśmy na akcję serwisową naszą Astrą GTC do serwisu/salonu opla. Tam podczas gdy samochód był naprawiany zaczęliśmy oglądać Opla Insignie. Pierwsze wrażenie? O kurna, jakie wykonanie, spasowanie, wersje cosmo aż kipią od elegancji (beżowa skóra + lekko brązowa deska + listwy imitujące drewno). Spora gama silników do wyboru + benzyna w turbo!
Nie będę się wdawał w szczegóły bo historia jest dłuższa ale suma sumarów sprzedawca zrobił nam wycenę. Okazało się że za FULL WYPAS piękny samochód, pięknie wykończony (nie ma mowy o żadnej tandecie, kiepskich plastikach itd) z silnikiem 1.6 Turbo (niestety w manualnu ale co tam) z przyśpieszeniem 8.9 sek do setki zapłacimy okolo 15 tys więcej niż za Sportage XL + dodatki.
Zaczęliśmy się zastanawiać i to długo. Zadałem sobie pytanie jak wykończone są inne samochody. Zjeździliśmy prawie wszystkie salony. Co się okazało? Wykonanie Isygni jest wręcz aspirujące do klasy premium. Nie znaleźliśmy żadnego samochodu który byłby tak świetnie wykończony. Jedynie Honda Accord była bardzo dobrze zrobiona ale na mój gust trochę gorzej niż insygnia. Po kilkunastu wizytach w Oplu, jeździe testowej 1.6 turbo od razu powiedziałem do żony - szybko jedziemy do salonu KIA i dokładnei jeszcze raz obejrzyjmy Sportage. Weszliśmy do salonu widzimy na zewnątrz Sportage - żona mówi - "jaka ona jest piękna!". Wchodzimy do środka...
Z salonu wyszliśmy po 20 minutach dokładnego oglądania samochodu. Wniosek. No właśnie i jak mam to napisać żeby nie urazić nikogo i jednocześnie nie zrobić z siebie idioty bo przecież 1,5 mies temu sam byłem zachwycony tym samochodem.

Wniosek jest taki (nasz subiektywny po obejrzeniu WIELU samochodów WIELU marek):
+ wygląd zewnętrzny deklasuje wszystkich!
+ Sportage to SUV
- wszystko inne

Sam się przyznaje że zakup samochodu zrobiliśmy od dupy strony. Zamiast pojeździć po różnych salonach i obejrzeć nawet te samochody ktore nas pierwotnie nie interesowały (np. bo nie są suvem), my ulegliśmy emocjom. Zamówiliśmy samochód (przepraszam ale muszę to napisać) mało uznanej/prestiżowej marki, który w środku jest bardzo słabo wykończony, z nie najlepszym silnikiem itd itp....
To wszystko dopiero do nas dotarło kiedy naprawdę dokładniej zaczęliśmy oglądać jakość wykonania innych samochodów. Zapewnia że w salonach spędziliśmy prawie całe dnie.

MOJA RADA DO NIEZDECYDOWANYCH: [zlolta]
Ja nie chce pisać że Kia Sportage to zły samochód. Tak nie jest. Jest piękny ale przyjrzycie się jakości wykonania w środku. Ale ZANIM to zrobicie namawiam was gorąco - odwiedźcie salony innych producentów, obejrzyjcie jak są w środku wykonane samochody innych producentów - nie mówię tutaj o BMW i Audi bo to inna półka. Ale zachęcam - obejrzycie Opla Insygnie w wersji Cosmo (wersja ma znaczenie). Zobaczcie jakie są w ofercie silniki. Nie róbcie nic na hop siup tak jak my. My jesteśmy w plecy 2000zł zaliczki ale mimo wszystko nie żałujemy. Wręcz przeciwnie - teraz się zastanawiamy co nas podkusiło by zamówić Sportage. No ale do błędu też trzeba się umieć przyznać.

Pozdrawiamy gorąco wszystkich tych którzy kupili i kupią Sportage. To naprawdę piękny samochód.
Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem. Nie jest to moją intencją - urażonych przepraszam z góry.


PS - Jutro zamawiamy Insygnie Cosmo z silnikiem 1.6 Turbo 180KM w manualu z wieloma pakietami ale to już tutaj nie istotne. I co ciekawe - za 2 miesiące ma stać już u nas pod domem. Do zobaczenia na drodze i może też tutaj na forum
Ostatnio zmieniony 13 mar 2011, 12:57 przez Orion66, łącznie zmieniany 1 raz.
Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM (a miała być Sportage... bogu dzięki nie ma...)

Awatar użytkownika
bryndzio
Uzależniony
Posty: 222
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:08
Czym jeżdzę: autem, rowerem...

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: bryndzio » 13 mar 2011, 12:52

No no , gratuluje wyboru!!!

Kolega kupił i jest bardzo częstym bywalcem serwisu :)

http://www.autocentrum.pl/oceny/opel/in ... -2008-2011
jest kilka prawdziwych ciekawych opini.
Na początku stycznia, lutego,marca, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
ps
Na początku stycznia, lutego,marca,kwietnia, maja, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
... i tak od listopada (czytaj: "i tak do zajebania")

Orion66
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: 17 sty 2011, 01:37
Czym jeżdzę: Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: Orion66 » 13 mar 2011, 14:36

Myślę że to odosobnione przypadki. Kupisz Audi czy BMW też możesz mieć pecha. Z tego co wiem sporo osób mających sportage odwiedziło już serwis (Stuki w zawieszeniu, dławiący się silnik)
A tutaj coś co znalazłem wczoraj:

http://superauto24.se.pl/auto/najmniej- ... 70820.html
Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM (a miała być Sportage... bogu dzięki nie ma...)

Zlosliwy
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:59
Czym jeżdzę: 1.6 GDI L

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: Zlosliwy » 13 mar 2011, 14:42

Insignia faktycznie robi dobre pierwsze wrażenie...i tyle...
Mój szwagier z racji swojego stanowiska w pracy dużo jeździ i ma co trzy lata wymieniane samochody...
W zeszłym roku miał do wyboru Passata, Insignię i C5...Po kilku jazdach próbnych odpuścił sobie Insignię...
W moim odczuciu Opel żąda za swój produkt zbyt dużych pieniędzy w stosunku do oferowanej jakości...co nie oznacza, że auto jest złe...po prostu zbyt drogie...
Żeby nie było, że jestem ślepym fanem KIA to powiem, że gdyby było mnie stać to z segmentu SUV wybrałbym Hondę CRV, Nissana Murano albo...marzenie...Infiniti :)

Awatar użytkownika
jaro
Uzależniony
Posty: 339
Rejestracja: 04 lis 2010, 19:58
Czym jeżdzę: Sportage 2,0 DOHC AWD XL,
Kia Pro_Ceed
Lokalizacja: Pruszków

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: jaro » 13 mar 2011, 19:42

Ja dla odmiany brałem przed kupnem Sportage'a pod uwagę Insignię (bezpośrednio zmienialiśmy wtedy 2,5 letniego Accorda w wersji Tourer Execitive) . Oglądaliśmy ją z żoną, nie odbyliśmy jednak żadnej próbnej jazdy choć bardzo się nam podobała :aha:. I rozumiem Kolegi wybór - ten Opel rzeczywiście wygląda dobrze. Jednak ja gdybym miał wtedy kupować znowu zwykły samochód to kupiłbym jednak ...Hondę Accord, ale już sedana (dzieci wyrosły i wózek niepotrzebny). Dlatego chyba, że przez te 2,5 roku byłem tylko 2x w serwisie wyłącznie z powodu przeglądów okresowych.

Jednak szukałem auta z napędem na 4 koła i nowego. Insignia w wersji 4x4 kosztuje prawie 200 tys [zly1] , a za tyle to można mieć już dużo lepsze auto. I dlatego odpadła z zestawu.
czarna dwulitrowa benzynowa ikselka AWD

Orion66
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: 17 sty 2011, 01:37
Czym jeżdzę: Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: Orion66 » 13 mar 2011, 20:14

Jaro - Honda Accord ku mojemu zddziwnieniu też nieźle jest zrobiona w środku.
A co do insygni 4x4 to występuje ona w wersji od 2.0 turbo i 2.0 diesel i można ją mieć już od chyba 112000 tys + 9500 zł za 4x4.

Patrz cennik
http://www.opel.com.pl/content/dam/Opel ... 11_021.pdf
Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM (a miała być Sportage... bogu dzięki nie ma...)

Awatar użytkownika
Mucieksweden
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 28 gru 2010, 16:29
Czym jeżdzę: New Sportage 2011 1.6GDI 140KM
Lokalizacja: Sweden/Malbork

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: Mucieksweden » 13 mar 2011, 20:33

Zarowno Insignia jak i Saab 9-5 to auta budowane i wydane w okresie kryzysu finansowego, okresu kiedy poprzedni wlasciciel czyli GM wcale sie nie interesowal tymi markami i wolal je sprzedac za male pieniadze. To tyle z historii. No ale moze je juz troche teraz poprawili. Ja kiedy czytam test dlugodystansowy Saaba 9-5 to szwedzi pisza o nim same negatywne komentarze, co jest nie do pomyslenia jeszcze kiedys kiedy oni swoje to tylko zachwalac potrafia.
W najnowszym tescie to przytrafilo im sie ze silnik nie chcial im odpalic na promie ze Szwecji do Danii i musieli takie nowe autko pchac w kilka osob. WSTYD normalnie!! :lol: (a kiedy je odpalili po 30 min to nie szlo je zgasic [rotfl1] )

A na koniec to ja nigdy nie zapomne rozmowy 2 lata temu mojej 4 letniej coreczki z wujkiem mechanikiem kiedy jedziemy razem i nas wyprzedza jakies tam autko, a moja coreczka mowi na to:

- Tatusiu, tatusiu zobacz samochod.
- To nie samochod Klaudusiu, to OPEL. - odpowiedzal jej wujo. [zlosnik2]

Czytajac wiele opinii wlascicieli Opli dzis zgadzam sie z tym jego komentarzem. Tak czy inaczej zaden samochod nie jest doskonaly i kazdy ma tam jakies swoje wady.
Miala byc Biala Sportage 1.6 GDI komfort + Panorama dach + Skora + Alu 18 ale nie ma i nie bedzie!

makuwa21
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 10 paź 2010, 15:27
Czym jeżdzę: Kia Sorento 2,0 DOHC XL SUNSET RED
Lokalizacja: Pawłowice

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: makuwa21 » 13 mar 2011, 21:25

Insignia-piękne auto.Też mi się podoba.Iteż pewnie bym ją kupił.
Ma niestety jedną wadę. Nie jest SUVem.
Natomiast wszystkie raporty niezawodności można sobie w buty wsadzić,gdyż zarówno Dekra jak i TUV nie uwzględniają
awarii usuwanych w serwisach,warsztatach,samochodów .Nawet ADAC nie przekazuje tych danych do ekspertów Dekry.
Tak naprawdę w raportach TUV spalona żarówka w reflektorze jest poważną usterką oświetlenia! :lol:
Moja rada-nie kupuje się samochodu wyprodukowanego w poniedziałek na pierwszej zmianie.
Hej

ramon
Uzależniony
Posty: 192
Rejestracja: 19 lut 2011, 21:01
Czym jeżdzę: KIA S. V M+Smart 1,6 TGDI 150KM KIA S. III 1,6 GDi 135KM
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: ramon » 13 mar 2011, 21:45

"mało uznanej/prestiżowej marki" - no faktycznie opel to wyjątkowo uznana i prestiżowa marka - dziękuję 100 razy wolę KIA
1,6 GDi "L" Techno Orange + pakiet orange + szklany dach

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: kijaS » 13 mar 2011, 22:17

No trochu dziwnie jakoś.
Wygląda, że chyba nie do końca byliście zdecydowani co kupić. Wiedzieliście, że samochód.
I teraz tak:
chcecie SUVa (którym zazwyczaj jeździ się dobrze po mieście, czasem na trasę) z automatem (bo jeździ się komfortowo, zwłaszcza w mieście) i benzynką 2.0 (żeby było bezusterkowo)
decydujecie się jednak na: klasę średnią (trasa, trasa i jeszcze raz trasa) z manualem (???) i turbo (jednak większa komplikacja silnika i większe ryzyko)
zrozumiałem, że dlatego, iż boczki drzwi są tandetne (bo są, deska raczej OK)
Więc jak dla mnie coś tu nie zagrało z założeniami albo wyborem końcowym...
Samochód jak samochód, każdy dobry, każdy z wadami, ważne żeby sie Wam dobrze jeździło (tylko tych dwóch tauzenów szkoda, ale moze ktoś dostanie większy rabat ? :D )
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

Orion66
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: 17 sty 2011, 01:37
Czym jeżdzę: Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: Orion66 » 13 mar 2011, 22:25

ramon pisze:"mało uznanej/prestiżowej marki" - no faktycznie opel to wyjątkowo uznana i prestiżowa marka - dziękuję 100 razy wolę KIA


A czy ja gdzieś napisałem że opel to wyjątkowo uznana i prestiżowa marka? Wybacz ale jeśli uważasz że KIA jest bardziej uznaną/prestiżową marką niż Opel to dalsza polemika z Tobą nie ma sensu. Nawet średnio interesujący się motoryzacją kierowca jest w stanie stwierdzić że KIA to trochę inna bajka niż Opel czy VW. Wydaję mi się że to nie podlega dyskusji. To tak jakbyś napisał że Opel jest w hierarhi marek wyżej niż BMW. Miej trochę obiektywizmu w sobie.

Znalazłem coś takiego w necie:
http://www.pro-test.pl/article_article/ ... ealny.html

Zresztą co tu dużo gadać każdy ma swoje zdanie. Ja nie mówię że KIA jest zła. Na pewno tak nie jest. Ale na rynku europejskim jest znacznie krócej obecna niż Opel czy VW. Ale jedno jest pewne. Nastawienie konsumentów do marek koreańskich a niemieckich jest naprawdę inne. Ostatnio znajoma (laik) kiedy jej powiedzieliśmy że mieliśmy kupić KIA po krótce skomentował "to jest przecież to koreańskie G...." a następnie uraczyła nas historią swojej koleżanki która ma KIA Sorento...
No ale to akurat nie świadczy od razu o jakości marki. Samochody wszystkich marek się psują i psuć się będą. Fakt że KIA od kilku lat poprawia swój wizerunek. Ale do marek niemieckich czy japońskich jeszcze daleko - ZWŁASZCZA W ŚWIADOMOŚCI KONSUMENTÓW.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2011, 22:52 przez Orion66, łącznie zmieniany 1 raz.
Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM (a miała być Sportage... bogu dzięki nie ma...)

Orion66
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: 17 sty 2011, 01:37
Czym jeżdzę: Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: Orion66 » 13 mar 2011, 22:34

kijAS pisze:No trochu dziwnie jakoś.
Wygląda, że chyba nie do końca byliście zdecydowani co kupić. Wiedzieliście, że samochód.
I teraz tak:
chcecie SUVa (którym zazwyczaj jeździ się dobrze po mieście, czasem na trasę) z automatem (bo jeździ się komfortowo, zwłaszcza w mieście) i benzynką 2.0 (żeby było bezusterkowo)
decydujecie się jednak na: klasę średnią (trasa, trasa i jeszcze raz trasa) z manualem (???) i turbo (jednak większa komplikacja silnika i większe ryzyko)
zrozumiałem, że dlatego, iż boczki drzwi są tandetne (bo są, deska raczej OK)
Więc jak dla mnie coś tu nie zagrało z założeniami albo wyborem końcowym...
Samochód jak samochód, każdy dobry, każdy z wadami, ważne żeby sie Wam dobrze jeździło (tylko tych dwóch tauzenów szkoda, ale moze ktoś dostanie większy rabat ? :D )


Kijas - wiesz w sumie faktycznie naprawdę wolelibyśmy Suva. Ale wiesz jak wygląda rynek suvów. Nie ma dużego wyboru jeśli skreślimy Audi i BMW (a marzy nam się q5 - ale cena jest zawrotna). Oglądaliśmy dokładnie iX35, Rav4, CRV, Outlandera. Wykonanie na nasz gust lepsze jak w Sportage ale co z tego jak te samochodu po prostu nam się nie podobają (na zew i wew).
Insignia urzekła mnie po prostu jakością, dobrą ceną, wyglądem no i osiągami. Owszem automatu nie ma bo do automaty musiałbym brać silnik 2.0. A to już dopłata 15 tys zł (silnik+automat). No i spalanie w 2.0 turbo to już lekka przesada. Świadomi więc (i w sumie na obecną chwilę już bez żalu) porzuciliśmy myśl o potrzebie kupna Suva. Może za 4 lata będzie już nas stać na Q5 czy X3.
Póki co wolimy wypasioną klasę średnią. A tak poza tym to jak tylko odbyła się premiera Insygnia zawsze chciałem ją mieć. Owszem nastąpił krótki romans ze sportage ale wróciłem do tego co było pierwsze w mojej głowie - insygni. No i przy okazji zostaje wierny marce. To będzie nasz 3 nowy opel.
Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM (a miała być Sportage... bogu dzięki nie ma...)

LUKI
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: 09 paź 2010, 09:38
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,6 GDI Techno Orange, Vectra C GTS

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: LUKI » 13 mar 2011, 22:51

Orion66 Gratuluję wyboru Insigni. Też się przymierzałem do niej i kupiłem Sportage - teraz jednak z perspektywy czasu na pewno wybrał bym opla :) Mam Vectrę C i jest to super wóz. Dlaczego jednak Insignię? - pojechałem właśnie po 4 miesiącach użytkowania na pierwszą wizytę w serwisie i dziwnym trafem na listę do reklamacji trafiło około 15 pozycji. Nie pytajcie co bo nawet mi się pisać nie chce ... Jako trywialną ciekawostkę podam zardzewiałe śruby pod szklanym dachem, który otworzyłem po zimie :(
KIA Sportage 1,6 GDI L Techno Orange , Opel Vectra C GTS

Orion66
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: 17 sty 2011, 01:37
Czym jeżdzę: Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: Orion66 » 13 mar 2011, 22:53

LUKI tzn. tyle usterek miałeś w Sportage czy w Vectrze bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem
Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM (a miała być Sportage... bogu dzięki nie ma...)

LUKI
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: 09 paź 2010, 09:38
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,6 GDI Techno Orange, Vectra C GTS

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: LUKI » 13 mar 2011, 23:00

W Sportage niestety :) A z Vectry jestem bardzo zadowolony a skoro jeżdżę obydwoma to mam porównanie na co dzień.
KIA Sportage 1,6 GDI L Techno Orange , Opel Vectra C GTS

patryk102
Bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 16 lut 2011, 20:32
Czym jeżdzę: Nowy Sportage-2.0crdi 4x4 + full opcja.

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: patryk102 » 13 mar 2011, 23:51

Przykra sprawa ;/ aż się dosłownie trochę zamuliłem ...

Luki co jeszcze takiego było na tej liście?

Orion66
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: 17 sty 2011, 01:37
Czym jeżdzę: Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: Orion66 » 13 mar 2011, 23:54

Zardzewiałe śruby ledwo po 4 miesiącach to kpina...
Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM (a miała być Sportage... bogu dzięki nie ma...)

rouman01
Uzależniony
Posty: 246
Rejestracja: 29 paź 2010, 18:28
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1,6 GDI
Lokalizacja: Niemcy, Bawaria

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: rouman01 » 14 mar 2011, 00:43

Właśnie, Luki, co było na tej liście?

Awatar użytkownika
bielas
Bywalec
Posty: 74
Rejestracja: 21 paź 2010, 23:26
Czym jeżdzę: 1.6 XL

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: bielas » 14 mar 2011, 01:03

Też patrzyłem na Insignie, bo mi się bardzo podobała.
Jeśli wziąć podobne wyposażenie, Insignia była droższa od Sportage i...nie jest SUV'em.

Zależało mi na tym, by to był SUV i nie żałuję zakupu. Używam głównie w mieście+obrzeżach, rzadziej trasa + wakacje.
Nareszcie nie muszę się przejmować każdą dziurą i nierównością w jezdni, wrażenie robi super i jest wyższe (i mam nadzieję bezpieczniejsze) od ok 80% aut na drodze.

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: kasia_mm » 14 mar 2011, 09:14

Luki napisz prosze szczegolowo co za usterki Ci wyszły po tych 4 miesiacach... już sie boje....

Orion66
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: 17 sty 2011, 01:37
Czym jeżdzę: Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM

Re: Anulowałem swoje zamówienie na Sportage XL

Postautor: Orion66 » 14 mar 2011, 10:49

kasia_mm pisze:Luki napisz prosze szczegolowo co za usterki Ci wyszły po tych 4 miesiacach... już sie boje....


To faktycznie trochę budzi niesmak i niepokój ale z drugiej strony pamiętajcie że wpadki zdarzają się każdemu producentowi i w każdym modelu samochodu - nawet w Porsche. Może to odosobnony przypadek.
Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM (a miała być Sportage... bogu dzięki nie ma...)


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot]

Sitemap