Oczekujący - 4WD Automat Diesel lub benzyna.

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
Awatar użytkownika
leszekkurk
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 07 gru 2010, 10:16
Czym jeżdzę: Sportage
Gadu Gadu: 4062

Oczekujący - 4WD Automat Diesel lub benzyna.

Postautor: leszekkurk » 03 lut 2011, 12:13

Czy ktokolwiek z uzytkowników tego forum otrzymal juz zamowiony samochod w automacie z silnikiem diesla lub benzynowym, oczywiscie mowa o pojemnosci 2,0. Nie mowie o odkupionych od dielera samochodach demostracyjnych.
Zaczynam wątpic czy kiedykolwiek je dostaniemy. Jak dlugo mozna czekac????
Już mamSportage 2,0 Diesel Automat, 4wd, dach, 18 tki Navi. (Cewkałem 8 miesięcy i 5 dni)

mkx
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 30 sie 2010, 13:33
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 DOHC XL

Re: Oczekujący - 4WD Automat Diesel lub benzyna.

Postautor: mkx » 03 lut 2011, 12:27

miałem nic nie pisać dopóki nie odbiorę (po wszystkich przejściach z KMP wolę dmuchać na zimne), ale skoro zaczynasz powątpiewać - dwa dni temu dostałem wiadomość, że mój 2.0 benzyna automat stoi już na parkingu dealera. Pojechałem - zobaczyłem, że rzeczywiście jest automat, w dobrym kolorze i wersji. Nawet wyglądał na nowy - tak więc chyba mój ;-).

Zaskoczenie tym razem miłe, bo auto miało być w kwietniu (zamawiane w sierpniu - oczywiście pierwotnie z homologacją :( )

Awatar użytkownika
leszekkurk
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 07 gru 2010, 10:16
Czym jeżdzę: Sportage
Gadu Gadu: 4062

Re: Oczekujący - 4WD Automat Diesel lub benzyna.

Postautor: leszekkurk » 03 lut 2011, 12:41

NO TO GRATULUJE. Ja rowniez zamawialem w sierpniu . 11 sierpnia dokładnie i ma byc nie wczesniej niz w maju :-(
Chciałbym żeby KMP mnie zaskoczyła i oczekiwanie nie trwał dłużej niż ciąża. (9mc.) Nie daj Boze ciązy słonia . Hehehehe.
Już mamSportage 2,0 Diesel Automat, 4wd, dach, 18 tki Navi. (Cewkałem 8 miesięcy i 5 dni)

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: Oczekujący - 4WD Automat Diesel lub benzyna.

Postautor: kijaS » 03 lut 2011, 16:30

Kolego mxk, a czy ona Sportage jest AWD? Bo może problemem nie jest A/T tylko AWD? Albo poskładanie tych dwu rzeczy razem?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

mkx
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 30 sie 2010, 13:33
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 DOHC XL

Re: Oczekujący - 4WD Automat Diesel lub benzyna.

Postautor: mkx » 03 lut 2011, 18:30

No nie ma. Tylko automat. na AWD się nie zdecydowałem. Ale - wydaje mi się, że w zeszłym roku zjechały jakieś AWD a nie zjeżdżały w ogóle automaty.

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: Oczekujący - 4WD Automat Diesel lub benzyna.

Postautor: kijaS » 03 lut 2011, 18:52

No to gitara! W zeszłym roku były AWD, w tym są A/T. W przyszłym kolego leszekkurk będą miały już wszystko [ura] [rotfl1]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap