Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
Tosiak
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 08 kwie 2011, 22:23
Czym jeżdzę: Audi
Lokalizacja: Łódź

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: Tosiak » 09 maja 2011, 21:06

zadzwoniłem do takiego gościa z KMP jutro mogę podać nazwisko bo mam gdzieś w aucie, ale z tego co wiem to wszystkie 136 zrobia na 184 z tamtego roku jako rekompensatę od KMP. Ja już gadałem o tym pod koniec marca a dealer dowiedział się o tym tydzień temu:) aaa i bez dopłaty

fan64
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2011, 22:01
Czym jeżdzę: Land crusier

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: fan64 » 09 maja 2011, 21:11

Dzięki to czekam na namiary.Pozdrawiam

darbek
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:32
Czym jeżdzę: Avensiss - czekam XL +NAVI

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: darbek » 09 maja 2011, 21:35

Ciekawe co z tymi co czekają na benzynę ?? Jaka będzie dla nich rekompensata
1,6 GDI XL NAVI DACH - biały

Tosiak
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 08 kwie 2011, 22:23
Czym jeżdzę: Audi
Lokalizacja: Łódź

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: Tosiak » 09 maja 2011, 21:54

A i jeszcze jedno, żeby gadać z tym gościem z KMP to musisz mieć numer zamówienia dealera (nie ten co widnieje na Twoim zamówieniu) a nie wiem czy dealer takich informacji udzieli. U mnie się przypadkiem udało bo przy zamówieniu w KMP delaer umieścił moje nazwisko

strzygam
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 30 lis 2010, 21:50
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,6 GDI M

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: strzygam » 10 maja 2011, 01:38

Witajcie.

W dalszym ciągu czekam na zgłoszenia od osób, które są zainteresowane pozwem zbiorowym. Piszcie wiadomości na priv.
To skandal, że tak traktuje się klienta jak kia i dealerzy.
to mój pierwszy i ostatni samochód w życiu tej marki. nigdy więcej nie dam się im nabrać, a każde stuknięcie czy skrzypnięcie będę zgłaszał jako niezgodność towaru z zamówieniem bo wystarczy poczytać na innych forach jak podchodzą do gwarancji. Teraz żałuję, że wcześniej nie poczytałem o tej ich fikcyjnej gwarancji i jej egzekwowaniu lub raczej braku gwarancji bo nie kupiłbym żadnego samochodu tej marki.
Uważajcie wszyscy na salon Cardroom w Warszawie. Tam dealer wypiera się w żywe oczy, że on nic nie mówił przy składaniu zamówienia itd. Odradzam bo uśmiechnięci i mili są tylko przy przyjmowaniu zaliczki, a później już zupełne cwaniactwo i brak jakiejkolwiek informacji tylko kręcenie i wprowadzanie w błąd klientów. Już ponad 5 miesięcy opóźnienia od podanej daty dostawy samochodu i nawet nie potrafią powiedzieć, kiedy samochód będzie wyprodukowany... Dodatkowo sprzedawca obrał strategię, że wszystkiego się wypiera i nawet usłyszałem, że gdyby wiedział, że będę się awanturował to rozwiązałby umowę. Jestem w szoku, że takie rzeczy mówi się klientom i tak traktuje kogoś kto ich utrzymuje...
Dziadostwo jednym słowem i tyle.
A ten cały szyszko to nawet nie raczy odpowiedzieć na maile tylko z uśmieszkiem wmawia, że nie ma problemu. beznadzieja i żenada.

Awatar użytkownika
RobaL
Uzależniony
Posty: 284
Rejestracja: 23 lut 2011, 23:44
Czym jeżdzę: .

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: RobaL » 10 maja 2011, 08:59

strzygam pisze:W dalszym ciągu czekam na zgłoszenia od osób, które są zainteresowane pozwem zbiorowym. Piszcie wiadomości na priv.


A tak z czystej ciekawosci to kogo chcesz pozwac? Bo IMO stronami jestes Ty i dealer. Miedzy soba zawieraliscie umowe przedwstepna, wiec pozew zbiorowy moglby dotyczyc ewentualnych klientow tego samego salonu a nie ogolnie KMP. Przynajmniej tak na zdrowy rozsadek mi sie zdaje. Przeciez kazdy salon dziala pod swoja firma, ma swoj NIP, REGON, KRS w zaleznosci od formy prawnej. Kogo Ty chcesz pozywac?

darbek
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:32
Czym jeżdzę: Avensiss - czekam XL +NAVI

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: darbek » 10 maja 2011, 09:41

Dokładnie jak kolega powyżej - podzielam jego zdania na temat firmy KMP ( w.szyszko i inni mający się za kierownictwo firmy KMP to jacyś kolesie posadowieni na stanowisku ale w jakim celu ) - powinni ich zwolnić w trybie natychmiastowym...(kilkanaście maili w temacie realizacji mojego zamówienia i nic) żenujące, że tacy ludzie zasiadają na stołkach kierowniczych. Ale dziwić się nie powinniśmy gdyż podobni ludzie decydowali o ich przyjęciu. Ponieważ "Ryba psuje się od głowy" trudno wymagać od szczebla najniższego, dealerzy czy też pracownicy serwisu, pewnej spójności - identyfikacji - z firmą w której się pracuje. Ich stosunek do NAS jest odzwieciedleniem stosunku kierownictwa KMP do dealerów. I żeby było jasne nie użalam się nad NIMI ale jest załamany tym co na tym forum zauważam. To jest wielka nasza porażka oraz brak możliwości obrony przed sprzedawcami spod logo KIA. :zły2:
1,6 GDI XL NAVI DACH - biały

Yahoo82
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 09 lis 2010, 17:37
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE 1.6 GDI Pomarańczka ze szklanym dachem :D

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: Yahoo82 » 10 maja 2011, 10:50

To ja tak może dla dodania otuchy wspomnę tylko, że w Bydgoszczy przy salonie ostatnio coraz więcej Sportków się pojawia. Czyli produkują. :bajer:

Zajonc
Bywalec
Posty: 95
Rejestracja: 01 lut 2011, 12:32
Czym jeżdzę: KS III L 1,7CRDI, Clio II 1.2 16V, VTX1800C

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: Zajonc » 10 maja 2011, 14:11

a ja dzisiaj zarejestrowałem [zlosnik2] odbiór jutro jak zainstalują alarm i listwy ochronne boczne... zamówienie złożone 7. marca L 1.7 CRDI
Grafitowa eLżbieta 1.7 common rail, na dużych kołach i z pokazywaczem którędy jechać ;)

anngor
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 gru 2010, 22:38
Czym jeżdzę: skoda

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: anngor » 10 maja 2011, 14:22

Hej wczoraj zarejestrowałam i odebrałam czarny 1,7 dieselek. Na razie same pozytywne wrażenia. Zobaczymy co będzie po dłuższym uzytkowaniu.

nemezis
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 31 mar 2011, 22:53
Czym jeżdzę: opel astra

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: nemezis » 11 maja 2011, 15:56

Wreszcie coś budującego. Na 110% mają zrealizować zamówienia z 2010 do końca wakacji! [ura]

Awatar użytkownika
misia175
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 25 gru 2010, 20:56
Czym jeżdzę: sportek L

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: misia175 » 11 maja 2011, 16:13

Potwierdzam jestem po rozmowie z dilerem do końca czerwca muszą się wywiązać z zamówień za 2010rok.Moim zdaniem samochody zamówione w 2011 zostaną dostarczone na koniec roku masakra..... [zly1]
kupiona czarnulka wersia L a miała być xl

Awatar użytkownika
Matox
Nowy
Posty: 24
Rejestracja: 08 lut 2011, 13:34
Czym jeżdzę: 1.6GDI XL BLACK + NVN + SRK + SLS
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: Matox » 11 maja 2011, 17:11

Myślę, że wkrótce będzie lepiej

http://www.samar.pl/__/3/3.a/62810/Fabr ... cale=pl_PL

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: kijaS » 11 maja 2011, 21:41

Jak będzie im szło tak, jak z wywiązywania się z zamówień, to przeniosą produkcje pomiędzy fabrykami 1 lipca, ale roku przyszłego [hihihi]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

kurek11
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 18 mar 2011, 21:46
Czym jeżdzę: syrena

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: kurek11 » 12 maja 2011, 11:47

Dzisiaj dostałem informacje że mój Sportage jest już w Polsce. Odbiór po przeglądach zerowych gdzieś w środę. Zamawiana wersja to 2.0 CRDI XL 4x4 kolor sand track. Zamawiałem samochód 17.II.2011. Od 1996 roku jeżdżę tylko Renówkami, bardzo dobre i wygodne samochody, oczywiście pod warunkiem że serwisuje się je jak należy. Niestety dizajn Koleos-a wypada bardzo blado w stosunku to Sportaga, więc mam nadzieję że teraz nadszedł dla mnie czas Kia. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę krótkiego czasu oczekiwania.

patryk102
Bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 16 lut 2011, 20:32
Czym jeżdzę: Nowy Sportage-2.0crdi 4x4 + full opcja.

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: patryk102 » 12 maja 2011, 12:09

Gratulacje :)

kurek11
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 18 mar 2011, 21:46
Czym jeżdzę: syrena

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: kurek11 » 12 maja 2011, 13:05

Dzięki Patryk.

nemezis
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 31 mar 2011, 22:53
Czym jeżdzę: opel astra

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: nemezis » 12 maja 2011, 14:46

Kia planuje jeszcze bardziej udoskonalić i przyspieszyć odbiór aut.Od 1 czerwca wprowadzona zostanie prosta zasada.Dopłacasz 10% i czekasz miesiąc krócej!25% to dwa i pół miesiąca.Tak proste że aż genialne.W salonach nie mówią o tym systemie głośno ale jak się zapyta to są bardziej rozmowni.Bez komentarza.

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: kijaS » 12 maja 2011, 15:48

Czyli czas oczekiwania to 10 m-cy? :ugeek:
A gdybym dopłacił 110% ? :chytry:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

donka
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 05 kwie 2011, 21:07
Czym jeżdzę: asx
Lokalizacja: Katowice

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: donka » 12 maja 2011, 15:51

To zrobią Ci loda jeszcze.. na pożegnanie

nemezis
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 31 mar 2011, 22:53
Czym jeżdzę: opel astra

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: nemezis » 12 maja 2011, 17:30

Dealer Euro-Cas potwierdza że klienci są losowani!Jest to tak zwany system argentyński.W systemie zostanie wykorzystana sprawdzona na rynku polskim platforma Auto-TAK.Już można wpłacać pieniądze.


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap