Proszę o ocenę Sportage II 2,0 2008r. FL

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
yunior81
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 14 sty 2018, 01:17
Czym jeżdzę: SPORTAGE II

Proszę o ocenę Sportage II 2,0 2008r. FL

Postautor: yunior81 » 14 sty 2018, 21:11

Witam, jak w temacie. Prosze o waszą ocene samochodu z ogłoszenia.
https://www.otomoto.pl/oferta/kia-sport ... ztZYL.html

Jeżdżę, szukam i nic. Ciężko znaleźć samochód w rzeczywistym stanie w miarę zadbany.

Awatar użytkownika
listomek2014
Expert
Posty: 914
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:50
Czym jeżdzę: KS FL 1.6 L BL
KS IV L BL 1.6 T
Toyota cross
Lokalizacja: Mrągowo

Re: Proszę o ocenę Sportage II 2,0 2008r. FL

Postautor: listomek2014 » 15 sty 2018, 12:46

Witam Na pierwszy rzut oka bardzo ładny egzemplarz jeśli chodzi o opis auta bardzo konkretne i rzetelne wystarczający dla mnie aby pojechać obejrzeć jeśli mieszkasz niedaleko warto pojechać obejrzeć na żywo bo sztuka może okazać się bardzo atrakcyjną ofertą . Plusy to auto krajowe czyli weryfikacja ASO i przebieg
W krwi benzyna zamiast Serca turbina

yunior81
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 14 sty 2018, 01:17
Czym jeżdzę: SPORTAGE II

Re: Proszę o ocenę Sportage II 2,0 2008r. FL

Postautor: yunior81 » 15 sty 2018, 15:44

Auto było serwisowane ale tylko na początku, w zeszłym roku robiony był rozrząd i pasek osprzętu w ASO Kia- podobno za 2400. Z przodu „coś” było. Na masce jest lekkie „zagięcie maski”, reflektory nie są idealnie, jednakowo spasowane, zderzak z błotnikami nie schodzi się jak w modelu bez wypadku/stłuczki. Sprzęgło ciężko chodzi. Podobno był wymieniany olej też w ASO i po tej wymianie biegi wg sprzedającego wchodzą lepiej - do zmiany biegów zastrzeżeń nie mam, natomiast praca pedału sprzęgła jest ciężka. Na progach są punktowe ogniska korozji/rdzy.
A jeśli chodzi o cenę, to jest Ok za podstawę i 10 lat ? Jakiejś korozji podwozia można się spodziewać ?

Zapomniałem dopisać, trzeszczy na progach zwalniających tylne zawieszenie ale to akurat było w każdym, którego oglądałem.


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap