Zamierzam kupić Sportage

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Re: Zamierzam kupić Sportage

Postautor: Owca007 » 14 cze 2017, 09:11

Każdy robi jak uważa niech kupi sobie to BMW i zobaczy ile tamto, a ile sportek w utrzymaniu kosztuje. Fakt nie ta klasa komfort itp. Ale części, obsługa ilość awarii o spalaniu czy ubezpieczeniu nie wspomnę. Co do kraju czy zagraniczny wóz trzeba szukać sprawdzać tu i tu są dobre auta ale znowu nikt nie odda Ci perełki za bezcen. Zaraz pewnie powiesz, że od Niemca mniej wytłuczone może i racja ale jak zaczniesz w PL śmigać to wyjdą wtedy wszystkie luzy, a auto które cały czas u nas jeździ ma to już zmienione hehe :D.
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)

Awatar użytkownika
11201mariusz
Nasz Człowiek
Posty: 575
Rejestracja: 05 lut 2013, 20:25
Czym jeżdzę: 1.6 GDI L Bialutka Dama
Lokalizacja: Sopot

Re: Zamierzam kupić Sportage

Postautor: 11201mariusz » 14 cze 2017, 11:11

A w Polsce sprzedający też będzie za swoją kijanką płakał, bardziej niż Niemiec ;)

krzysiek82
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 25 wrz 2013, 13:12
Czym jeżdzę: polo 2.8 v6
Gadu Gadu: 1299459

Re: Zamierzam kupić Sportage

Postautor: krzysiek82 » 14 cze 2017, 12:38

cały mój misterny plan poszedł się walić związany z zakupem kia sportage, za granicą auta są droższe (kupuje z domu właściciela żadne komisy) ale są mniej wytłuczone :) Wcześniej miałem bmw x3 e83 ale trochę już starością zalatywało a ja lubię sporo zabawek na pokładzie których nawet w opcji tam nie było :)


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap