dylemat kia czy cos innego

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
malinabend
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 15 gru 2010, 21:05
Czym jeżdzę: focus2 1.6 tdci

Re: dylemat kia czy cos innego

Postautor: malinabend » 18 gru 2010, 15:41

po nowym roku ide na jazde testową zobacze jak to lata jest piękny ale to nie wszystko niestety

Awatar użytkownika
darjejek
STEFEK BURCZYMUCHA
Posty: 56
Rejestracja: 09 lis 2010, 08:55
Czym jeżdzę: Kia New Sportage 1.6 GDI M
Lokalizacja: KR

Re: dylemat kia czy cos innego

Postautor: darjejek » 18 gru 2010, 15:48

===>krzysiek_kpk

Upraszczasz.
Po pierwsze primo temat powinien być w Hyde Park.
Po drugie primo na fourm w większości są ludze którzy kupili KS niedawno, część oczekuje niecierpliwie na odbiór a część zastanawia się nad kupnem. Sądząc po wydzwięku postów posiadanie KS sprawia nam radość a niektórym wręcz dumę. Stwiedzenia, że to samochód dla ludu, że Kia dba tylko o wizualizacje produktu, że mondeo jest zajefajne itd itp irytują przynajmniej mnie. Kurcze, przecież to nie są pytania tylko stwierdzenia. Oczywiście każdy ma prawo wyrazić swoją opinie ale ja również. Ja jestem na nie czyli na wyp... :foch:
Po trzecie primo już tak całkiem obiektywnie, co można powiedzieć tak dosadnie na temat samochodu który jest "nufką". Ja rozumiem ekscytacje i mnóstwo opini na temat audio, zawieszenia, silnika, spalania ale naprawde to będzie można powiedzieć coś po roku użytkowania samochodu. W końcu niektórym będzie służył 7 lat. Przerabiam już 3 nowy samochód i unikam skrajnych ocen. Każde auto miało swoje plusy i minusy. Niestety każde wymaga odwiedzin w aso. Awaryjność samochodu zależy też często od zwykłego szczęścia. Aso jest fajne jak szybko i bezboleśnie dokona naprawy ale niektóre rzeczy są nie do zrobienie i tyle.

===>horche52
Niewłaściwy adres. Ja własnie jestem przeciwko gloryfikowaniu jakiejś marki.

Pzd.
KS 1600 M Oliwkowy

Awatar użytkownika
bryndzio
Uzależniony
Posty: 222
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:08
Czym jeżdzę: autem, rowerem...

Re: dylemat kia czy cos innego

Postautor: bryndzio » 18 gru 2010, 16:00

darjejejk, piszesz, że sportage to nie jest szczyt Twoich oczekiwań???

nie chcesz sprzedać auta???
Na początku stycznia, lutego,marca, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
ps
Na początku stycznia, lutego,marca,kwietnia, maja, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
... i tak od listopada (czytaj: "i tak do zajebania")

Awatar użytkownika
darjejek
STEFEK BURCZYMUCHA
Posty: 56
Rejestracja: 09 lis 2010, 08:55
Czym jeżdzę: Kia New Sportage 1.6 GDI M
Lokalizacja: KR

Re: dylemat kia czy cos innego

Postautor: darjejek » 18 gru 2010, 16:02

bryndzio pisze:darjejejk, piszesz, że sportage to nie jest szczyt Twoich oczekiwań???

nie chcesz sprzedać auta???



Tracę wiarę w ludzi :( . Gdzie ja tak napisałem ? Przcież walczę o prestiż Naszej Kijany jak lew.

Pzd.
KS 1600 M Oliwkowy

Awatar użytkownika
bryndzio
Uzależniony
Posty: 222
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:08
Czym jeżdzę: autem, rowerem...

Re: dylemat kia czy cos innego

Postautor: bryndzio » 18 gru 2010, 16:22

heheh myślę,że ona sama się obroni :D
Na początku stycznia, lutego,marca, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
ps
Na początku stycznia, lutego,marca,kwietnia, maja, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
... i tak od listopada (czytaj: "i tak do zajebania")

krzysiek_kpk
KRZYSIU....od szufladek
Posty: 140
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:31
Czym jeżdzę: Biały prosiak 2.0CRDI

Re: dylemat kia czy cos innego

Postautor: krzysiek_kpk » 18 gru 2010, 16:51

darjejek pisze:===>krzysiek_kpk

Upraszczasz.
Po pierwsze primo temat powinien być w Hyde Park.
Po drugie primo na fourm w większości są ludze którzy kupili KS niedawno, część oczekuje niecierpliwie na odbiór a część zastanawia się nad kupnem. Sądząc po wydzwięku postów posiadanie KS sprawia nam radość a niektórym wręcz dumę. Stwiedzenia, że to samochód dla ludu, że Kia dba tylko o wizualizacje produktu, że mondeo jest zajefajne itd itp irytują przynajmniej mnie.

No tak teraz rozumiem, tutaj Cię zabolało. Nie dopuszczasz do siebie żadnej krytyki swojego samochodu i uważasz, że wszyscy powinni również popadać w taki sam zachwyt jak i Ty.
Nie chcę wchodzić w dywagacje, ani w pyskówki, bo chyba nie oto tu chodzi.
Ja jestem cały czas na etapie poszukiwania samochodu dla mojej żony, i jak już wiele razy pisałem sportage jest jednym z typów, który na razie wygrywa, ale cały czas rozważamy inne samochody.
Sportage jest bardzo fajnym samochodem, ale chodzi oto też by plusy nie przysłoniły nam minusów i jak każdy samochód posiada on wady. Każdy z nas wybiera samochód dla siebie, każdy ma inny gust i całe szczęście, bo inaczej nasze ulice by wyglądały bardzo monotonnie - Same Sportage :)

Pozdrawiam
KPK

Awatar użytkownika
darjejek
STEFEK BURCZYMUCHA
Posty: 56
Rejestracja: 09 lis 2010, 08:55
Czym jeżdzę: Kia New Sportage 1.6 GDI M
Lokalizacja: KR

Re: dylemat kia czy cos innego

Postautor: darjejek » 18 gru 2010, 16:59

===>krzysie_kpk

Koniecznie chcesz ze mnie zrobić zadufanego w siebie, despotycznego właściciela samochodu z klapkami na oczach [hihihi]

Jestem człowiekiem szczerym, ale nie znaczy to, że w pierwszych słowach garbatemu wypominam jego garb. Nie krzysiu, nie zgadzam się, prosze mnie nie szufladkować.

Pzd.
KS 1600 M Oliwkowy

krzysiek_kpk
KRZYSIU....od szufladek
Posty: 140
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:31
Czym jeżdzę: Biały prosiak 2.0CRDI

Re: dylemat kia czy cos innego

Postautor: krzysiek_kpk » 18 gru 2010, 17:18

darjejek - Rozczuliłeś mnie tym Krzysiem :) już nawet, żona do mnie tak nie mówi. Już teraz się na wszystko zgadzam i za wszystko przepraszam :) Wybacz, że Cię zaszufladkowałem, nie miałem tego na celu.

Pozdrawiam
Krzysiu

PS.
Naprawdę mnie tym Krzysiem rozczuliłeś :)


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap