ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
Awatar użytkownika
bryndzio
Uzależniony
Posty: 222
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:08
Czym jeżdzę: autem, rowerem...

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: bryndzio » 26 lis 2010, 17:21

a moze wczesniej jezdzila np. BMW X5 a teraz kupuje jej coś mniejszego :) :)


Proszę nie cytuj niepotrzebnie postu poprzedzającego Twoja wypowiedz gdy odpowiadasz bezpośrednio pod nim.
Admin
Na początku stycznia, lutego,marca, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
ps
Na początku stycznia, lutego,marca,kwietnia, maja, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
... i tak od listopada (czytaj: "i tak do zajebania")

krzysiek_kpk
KRZYSIU....od szufladek
Posty: 140
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:31
Czym jeżdzę: Biały prosiak 2.0CRDI

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: krzysiek_kpk » 26 lis 2010, 18:38

Myślę, że gdyby jeździła X5 to za żadne skarby by się nie przesiadła w Sportage :lol: , chyba że ze względów ekonomicznych.
Żona aktualnie jeździ Meganką II, 1.5 dci 100PS, - to jest, a raczej był nasz samochód wyjazdowy, w megance(sedan) mam problem z psem, który ląduje zawsze za przednimi siedzeniami i nasze dzieci wtedy mają spory dyskomfort bo pies duży. W Sportag-u pies by lądował spokojnie w bagażniku. Aktualnie w takie wyjazdy jeździmy moim prosiaczkiem, wtedy nasza psinka ląduje spokojnie w bagażniku za kratką - która jakby była stworzona do tego celu :lol: .

Podrawiam
KPK

ps.
zakup najprawdopodobniej przełożymy na nowy rok, jak sytuacja na rynku się uspokoi.

Awatar użytkownika
bryndzio
Uzależniony
Posty: 222
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:08
Czym jeżdzę: autem, rowerem...

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: bryndzio » 26 lis 2010, 18:53

bryndzio pisze:a moze wczesniej jezdzila np. BMW X5 a teraz kupuje jej coś mniejszego :) :)


Proszę nie cytuj niepotrzebnie postu poprzedzającego Twoja wypowiedz gdy odpowiadasz bezpośrednio pod nim.
Admin



a o co chodzi?? Adiminie, przecież nie cytowałem!


KPK, ja tam sie obawiam podwyżki sporej z nwym rokiem.
no ale glosy są podzielone
Na początku stycznia, lutego,marca, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
ps
Na początku stycznia, lutego,marca,kwietnia, maja, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
... i tak od listopada (czytaj: "i tak do zajebania")

jerry
Uzależniony
Posty: 171
Rejestracja: 23 wrz 2010, 21:58
Czym jeżdzę: Czarny Sportage XL 2.0 CRDI

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: jerry » 01 gru 2010, 10:40

Dziś mamy 1 grudnia - czy ktoś coś wie a propos nowych cen na Sportage? Na www KIA ciągle stary cennik.
Jeżdżę czarnym 2.0 CRDI, XL

Killerus
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 25 paź 2010, 12:23
Czym jeżdzę: Fiat UNO 1.4, Yamaha Warrior (w planach zakup Sportage)
Gadu Gadu: 855321

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: Killerus » 03 gru 2010, 14:07

Tak jak mówili poprzednicy ciężko cokolwiek powiedzieć na temat podwyżek, lub obniżek.... sam mam chrapkę na to auto, ale ostatnio odwiedziłem salony Hyundai'a (IX35)i Nissana (QASHQAI).... wszystkie te auta są przepiękne, ale
......powiem szczerze, to co przemawia za mna na korzyść KIA to chyba już tylko czadowy wygląd, natomiast inne aspekty już mniej.....w wyposażeniu KIA wypada chyba najsłabiej...
Wersję, którą zamierzałem kupić to 1.6GDi M, cena cennikowa + metalik,alarm,czujniki cofania to 75900,-
W porównaniu do Nissana Qashqai z silnikiem 1.6 w wer. ACCENTA + lak. metakik w cenie cennikowej 76900 + upust na dziendobry na telefon 4000 + alarm + dywaniki co daje cene 72900 czyli mniejsza niż kijanki, a różnice można dodać np. do szklanego dachu w KIA Cena 4000m-, w Nissanie jedyne 2200 !
W Kia, niestety nie chcieli nic dodać gratisowo, jedynie ekstra promocje na zimówki..... Dodam jeszcze, że na niekożyść naszej piękniej Sportage przemawia to, że w tej wersji Nissana mamy dodatkowo klime 2 strefowa auto (w Kia klimatyzator manualny), lusterka podgrzewane i składane, czujnik cofania, itp. wiec jak dla mnie jeśli KIA podniesie cene to zacznę się grubo zastanawiać.... ot takie moje szybkie porównanie...

Awatar użytkownika
bryndzio
Uzależniony
Posty: 222
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:08
Czym jeżdzę: autem, rowerem...

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: bryndzio » 03 gru 2010, 18:30

killerus, a jezdziłęs wszystkimi??? bo w tym jest najwieksza roznica
Na początku stycznia, lutego,marca, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
ps
Na początku stycznia, lutego,marca,kwietnia, maja, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
... i tak od listopada (czytaj: "i tak do zajebania")

Killerus
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 25 paź 2010, 12:23
Czym jeżdzę: Fiat UNO 1.4, Yamaha Warrior (w planach zakup Sportage)
Gadu Gadu: 855321

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: Killerus » 03 gru 2010, 18:35

Jeżdziłem Qashqaiem, ojciec ma teakiego w Dieslu, wrazenia super... sportką jeszcze nie, poczekam do wiosny.... Troche szkoda, że poza wyglądem Kia niewiele daje od siebie w wyposażeniu, a zawsze myślałem, że Nissan to droga marka..

To są takie moje spostrzeżenia, sa nie mam wielkiego doświadczenia w samochodach, gustuje w motocyklach i teraz przymierzam się do zakupu swojego pierwszego nowego auta, no i powiem, że ciężka to droga...

Meduzes
Uzależniony
Posty: 232
Rejestracja: 20 paź 2010, 10:07
Czym jeżdzę: Sportage III 1,6 Xl
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: Meduzes » 04 gru 2010, 11:47

Kia niewiele daje od siebie w wyposażeniu


zajdź do VW ... i wtedy powiedz czy KIa mało daje :lol:
KIA Sportage III 1,6 XL + navi

Festexx
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 04 lis 2010, 15:17
Czym jeżdzę: CHEVROLET CAPTIVA LT+ 2,2 VCDI 184 KM 4x4

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: Festexx » 04 gru 2010, 13:59

VW mało daje ? No kolego za 1190 zł dostałem bixenony, czujniki przód+tył, 7 calowy wyświetlacz dotykowy, rolety na boczne szyby, roleta z tyłu elektryczna. Także jak się nie znasz to może się nie wypowiadaj bo robisz z siebie pośmiewisko.
Chevrolet Captiva LT+ 2,2 VCDI 184 KM 4x4

Awatar użytkownika
bryndzio
Uzależniony
Posty: 222
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:08
Czym jeżdzę: autem, rowerem...

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: bryndzio » 04 gru 2010, 14:10

do jakiego auta?? do polo? [zlosnik2]
Na początku stycznia, lutego,marca, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
ps
Na początku stycznia, lutego,marca,kwietnia, maja, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
... i tak od listopada (czytaj: "i tak do zajebania")

Festexx
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 04 lis 2010, 15:17
Czym jeżdzę: CHEVROLET CAPTIVA LT+ 2,2 VCDI 184 KM 4x4

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: Festexx » 04 gru 2010, 14:27

Kolego bryndzio a czy polo to klasa Sportage ?
Do Passata dają takie pakiety, do golfa nieco inne.
Chevrolet Captiva LT+ 2,2 VCDI 184 KM 4x4

Awatar użytkownika
bryndzio
Uzależniony
Posty: 222
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:08
Czym jeżdzę: autem, rowerem...

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: bryndzio » 04 gru 2010, 14:31

pewnie, że chcą te stare passaty wypchnąć zanim wjadą nowe modele.

to po co porównujesz passata ze sportagem??? to tez nie ta sama liga
Na początku stycznia, lutego,marca, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
ps
Na początku stycznia, lutego,marca,kwietnia, maja, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
... i tak od listopada (czytaj: "i tak do zajebania")

Meduzes
Uzależniony
Posty: 232
Rejestracja: 20 paź 2010, 10:07
Czym jeżdzę: Sportage III 1,6 Xl
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: Meduzes » 04 gru 2010, 14:43

Kolego Festexx nie jestem na tym forum po to by kogoś obrażać ... ty najwidoczniej tak ... Proszę przy okazji napisać w jakiej cenie zakupiłeś powyższego passata i z jakim wyposażeniem seryjnym (oraz opcjonalnym) .. porównamy to do innych podobnych marek i typów np mondeo, insignia itp itd (mowa o fabrycznych nowych autach)... zobaczymy obiektywnie czy poza renomą nazwy VW (która została stworzona epoki temu i moim zdaniem jest to dawno i nie prawda) jest konkurencyjna cenowo ...

następnie piszesz że nissan jest drogą marką ... proszę ciebie o porównanie nissana QQ z choćby fordem Kugą ... oceńmy różnice cenowe ...

w mojej ocenie Sportage jest wyposażony dość bogato i nie mam powodu do narzekania akurat na wyposażenie ... tyle ode mnie ...

ps: i jeżeli chcesz wejść w polemikę to proszę rzeczowo na temat bez obelg i poniżeń ... chłopców do obrażania znajdź sobie na innym podwórku
KIA Sportage III 1,6 XL + navi

Festexx
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 04 lis 2010, 15:17
Czym jeżdzę: CHEVROLET CAPTIVA LT+ 2,2 VCDI 184 KM 4x4

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: Festexx » 04 gru 2010, 15:01

Kolego Meduzes a gdzie ja pisałem o jakimś Nissanie ? :lol:
Po drugie Passat 1,8 TSI (160 KM) Comfortline, Pakiet 1190, Pakiet VW individual, Pakiet zimowy I. Kupiony w marcu 2010, cena 88 tys zł. Pokaż mi insignie albo mondeo za takie pieniądze z taką mocą i takim wyposażeniem.
Chevrolet Captiva LT+ 2,2 VCDI 184 KM 4x4

Awatar użytkownika
bryndzio
Uzależniony
Posty: 222
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:08
Czym jeżdzę: autem, rowerem...

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: bryndzio » 04 gru 2010, 15:05

wiesz... w marcu mondeo prawie 200 koni w full wypasie bylo za 79 tysi, no teraz to jest juz drozsze
posting.php?mode=reply&f=20&t=310# [rotfl1]
Na początku stycznia, lutego,marca, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
ps
Na początku stycznia, lutego,marca,kwietnia, maja, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
... i tak od listopada (czytaj: "i tak do zajebania")

Festexx
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 04 lis 2010, 15:17
Czym jeżdzę: CHEVROLET CAPTIVA LT+ 2,2 VCDI 184 KM 4x4

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: Festexx » 04 gru 2010, 15:09

Swoją drogą off top zrobił się straszny, więc może powróćmy do tematu.
Chevrolet Captiva LT+ 2,2 VCDI 184 KM 4x4

Killerus
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 25 paź 2010, 12:23
Czym jeżdzę: Fiat UNO 1.4, Yamaha Warrior (w planach zakup Sportage)
Gadu Gadu: 855321

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: Killerus » 04 gru 2010, 17:07

Dlatego ja poczekam na nowy rok, przelom marca/kwietnia, zobaczymy co wtedy będzie się działo z ceną sportka... jeśli pójdą z ceną w górę, to sprzedaż może im stanąć, no chyba, że wtedy też bardziej bogato wyposażą dane konfiguracje....
Z tych 3 samochodów, o których wspominałem czyli Qashai, IX35 i Sportage, to Sportage najbardziej mi się podoba..... jedyne obiekcje mam właśnie co do wyposażenia..... dlatego cierpliwie poczekam i zdecyduje w przyszłym roku....
A tak na chłopski rozum 1% więcej vatu to 729 zł przy aktualnej cenia auta 72900 :) wiec nie jest to aż taka różnica..... no ale kto wie co wymyślą księgowi w KIA......

mariano
Nowy
Posty: 24
Rejestracja: 11 lis 2010, 11:34
Czym jeżdzę: kia sportage 2litry diesel full
Gadu Gadu: 123

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: mariano » 04 gru 2010, 17:59

co tu mówić o podwyżce jak producent nie wywiązał się z dostawy na ten rok mają zaległości rzędu 40 samochodów na jedno duże miasto dostać dwu litrówke w automacie turbodiesla to cud chyba wystawie swiją kijanke na allegro/żarcik/ ale tak szczerze to żal mi ludzi co kupują z kratką bo jeśli ktoś osobówke to pikuś będzie mieć w kwietniu nówke zawsze to rok do przodu i mniej o jeddną solną zime.

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: aBARTh » 04 gru 2010, 18:07

mariaono, a czemu CI żal ludzi co kupują Kiję z kratką? Nie wiem czy jedna zima mniej w histori samochodu zrekompensuje CI urwanie 17-22tys zł z ceny samochodu przez te żalową kratkę. Może masz za dużo pieniędzy, że te 20 tys. zł różnicy Ci nie robi..to radzę lepiej może poszukać wśród Audi q5 lub BMW X1,X3

Druga sprawa, 'kolega' Festexx.. skoro jesteś szczęśliwym posiadaczem wieśwagena, to po co wprowadzasz nerwową atmosferę wśród użytkowników Kijanek. Podobnie jak ktoś Ci przytoczył, VW dawał bogatsze wyposażenie albo w promocyjnej cenie, bo wiedzieli że wejdzie "nowy" model. musieli się jakoś postarać żeby ktoś poskupował to co wyprodukowali. inna sprawa, że miałem doświadczenie z Passatami B6 (zaczynałem moje doświadczenie zawodowe w motoryzacji od pracy w VW/Audi), nie wspomnę o problemach z korozją, z elektryką itp. itd. Niestety w Polsce mentalność jest taka, że ludzie jakby mogli to by się posrali na zakup VW czy Toyoty, które niestety nie są już tym samymi dobrymi autami co 10 i więcej lat temu.
Ostatnio zmieniony 04 gru 2010, 18:20 przez aBARTh, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bryndzio
Uzależniony
Posty: 222
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:08
Czym jeżdzę: autem, rowerem...

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: bryndzio » 04 gru 2010, 18:19

no wlasnie jezeli sie nie wywiazal to znaczy, że zabraklo mocy produkcyjnej. Jest popyt będzie podwyżka!! Logiczne
Na początku stycznia, lutego,marca, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
ps
Na początku stycznia, lutego,marca,kwietnia, maja, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
... i tak od listopada (czytaj: "i tak do zajebania")

mariano
Nowy
Posty: 24
Rejestracja: 11 lis 2010, 11:34
Czym jeżdzę: kia sportage 2litry diesel full
Gadu Gadu: 123

Re: ktos wie o ile bedzie podwyzki na modele 2011 ??

Postautor: mariano » 04 gru 2010, 18:37

bryndzio niby logicznie ,ale ja sądze że te zamieszki w Korei troche namieszały poza tym ludzie rzucili się na samochód bo cena 66tys za nowy 7 lat gwarancji to przyciąga ,ale jak dobierałem wyposażenie to dach to diesel to navi 4x4 to cena szok .Fakt testy wyszły dobre .Jak zobaczyłem land rovera model na 2011 wygląd kosmos to szczęka mi opadła ,ciekaw jestem ceny czy też mi opadnie.


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap