1.6 GDI dotrze do PL za ok. 2 miesiące.

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
grzes74
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 11 sie 2010, 21:54
Czym jeżdzę: szkodofka

1.6 GDI dotrze do PL za ok. 2 miesiące.

Postautor: grzes74 » 05 wrz 2010, 22:22

Taką informację uzyskałem od jednego z dialerów KIA. Polityka jest taka, że nie mają zamiaru zamawiać tych aut (gdi) jako "demówki".
Na demówki są diesle 4X4 (taka moda).
Ale podobno już są zamówienia klientów na ten silnik, i z tego co jest zamówione pierwsze "śtuki" mają dotrzeć za ok. 2 miechy.
Nie wiem ile w tym prawdy ale wg reprezentanta dialera, ten silnik to podobno jakaś ewolucja tego 1.6 co jest teraz w ceed, i30 - tak zachęcają poencjalnych nabywców - przecież z tymi silnikami w ceed i i30 problemów nie ma - (sam nie weryfikowałem tego od strony technicznej czy gość nie ściemnia.)
Tak że pierwsze wrażenia na forum dopiero pewnie na "andrzejki" lub na mikołaja.

Awatar użytkownika
olin
Uzależniony
Posty: 161
Rejestracja: 01 wrz 2010, 09:21
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDi L Sand Track
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: 1.6 GDI dotrze do PL za ok. 2 miesiące.

Postautor: olin » 07 wrz 2010, 08:16

To ciekawe info mój dealer powiedział ze na koniec roku ale dziś jada pogadać o zamówieniu auta i zweryfikuje bo dokładnie chce ten silnik trochę martwię mnie tylko fakt że ma bardzo mały moment i może być max muł na małych obrotach a może ktoś jeździł tym lub podobnym? Dodatkowo zastanawiam się jak mocno można przycisnąć dealera o dodatki przy zakupie za gotówkę Ktoś pisał o oponach zimowych na stalówkach (pasi mi) ktoś o dachu, a może ktoś ma lepsze osiągnięcia i czy możliwe żeby odmówili czegokolwiek jak chce wydać powiedzmy 80 tys ?

pauls
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 30 sie 2010, 15:50
Czym jeżdzę: Będzie 1.6 GDI wersja M (dark gun)
Lokalizacja: Pszczyna

Re: 1.6 GDI dotrze do PL za ok. 2 miesiące.

Postautor: pauls » 07 wrz 2010, 08:33

1.6 GDI M Dark Gun

pauls
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 30 sie 2010, 15:50
Czym jeżdzę: Będzie 1.6 GDI wersja M (dark gun)
Lokalizacja: Pszczyna

Re: 1.6 GDI dotrze do PL za ok. 2 miesiące.

Postautor: pauls » 07 wrz 2010, 08:36

1.6 GDI M Dark Gun


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap