W oczekiwaniu na model 2010/2011

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
Awatar użytkownika
mkkrk
Bywalec
Posty: 130
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:47
Czym jeżdzę: GT Line HEV AWD, AE+ LTH HAR PNS 2TR
Lokalizacja: Kraków

Re: W oczekiwaniu na model 2010/2011

Postautor: mkkrk » 01 wrz 2010, 21:49

cyberiusz pisze:Jak ja negocjowałem cenę przy zamawiamiu to z ceny niechętnie chciał mi zjechać (góra 900zł przy cenie 82900) inaczej podchodzą do dodatkowych opcji. Mnie udało się ostatecznie wynegocjować zimowe koła (opony + felgi stalowe) chociaż było bardzo ciężko. Co do cennika to jest cennik promocyjny (przynajmniej jest tak na czerwono zaznaczone u góry pdf)

W moim przypadku wynegocjowana kwota poszła na dach panoramiczny, ale byli skłonni zejść 4 tys., nawet gdybym nie brał dachu, ale cóż, ładniejsza połowa ma zawsze rację :)
pozdrawiam
__________________________
GT Line HEV AWD, AE+ LTH HAR PNS 2TR
Była:
GT Line, 1.6T-GDI, AWD, DCT, FN2, dach
2.0 DOHC, AWD, XL+18 i dach

Awatar użytkownika
olin
Uzależniony
Posty: 161
Rejestracja: 01 wrz 2010, 09:21
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDi L Sand Track
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: W oczekiwaniu na model 2010/2011

Postautor: olin » 02 wrz 2010, 09:22

mkkrk pisze:
olin pisze:automat (taki sobie)

WItam,
nie wiem co masz do zarzucenia automatowi, jeździłem zarówno 2.0 DOHC manual jak i 2.0 Crdi automat i wg mnie super połączenie, gdyby nie to, że dopłata do takiego zestawu to 15kzł, pewnie bym się skusił, zwłaszcza, że od 4 lat jeżdżę automatem :)


Nie mowie ze jest do niczego ale jeździłem VW ze skrzynia DSG i po prostu jest roznica a przy takiej doplacie zdecydowanie nieopłacalne Dlatego czekam na jazdę manualem i benzynką 1.6 najlepiej


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap