Zamykanie drzwi.

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
marcinK
Nasz Człowiek
Posty: 877
Rejestracja: 29 lis 2011, 09:37
Czym jeżdzę: Kadjar Runmageddon TCe 130 Energy
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zamykanie drzwi.

Postautor: marcinK » 12 mar 2013, 12:48

Mam rok, dalej tak samo. Chociaż odczucie jest , że mooooże odrobinę lepiej, ale wydaje mi się, że po prostu wiem już jaką siłą trzeba walić w Kia. A i poprzedni samochód :slinka: coraz bardziej się zaciera.....więc i nawyki przestają odgrywać rolę.
Odebrana po 178 dniach:)

ksenon
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2013, 01:46
Czym jeżdzę: 1.6 GDI L

Re: Zamykanie drzwi.

Postautor: ksenon » 28 kwie 2013, 03:16

U mnie to samo. Auto mam 1,5 miesiaca i jesli chodzi o drzwi wszystkie trzeba mocniej machnąć zeby się zamknęły. Przez pierwsze dni denerwowalo, teraz denerwuje tylko wtedy jak wiozę znajomych nowym autem i oni aby zadbać i nie chcąc mi trzaskac, delikatnie zamykają... a tu zonk... trzeba walnąć jak w starym polonezie! Wtedy to wkurza.

1807ip
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 04 lut 2013, 09:02
Czym jeżdzę: Sportage czarna perła GDI ,1,6 L
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zamykanie drzwi.

Postautor: 1807ip » 28 kwie 2013, 11:05

ksenon .Trafiłeś na jakiś zły egzemplarz albo jesteś straszny maruda. W moim spordku przy 120 km/h jest cichutko opony nie szumią a do setki 11s :niewiem:

Awatar użytkownika
puder12
MODERATOR
Posty: 2195
Rejestracja: 16 mar 2012, 11:03
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL
Lokalizacja: 3miasto

Re: Zamykanie drzwi.

Postautor: puder12 » 28 kwie 2013, 11:56

ksenon pisze:Ogólnie największa wada tego modelu to wg mnie:
(...)
I tylko dlatego, ze reszta jest super i jest to piękne auto nie jestem calkiem wkurzony.
Ale ogolnie bardzo rozczarowany, nie tego sie spodziewalem za 80.000 zl!

W każdym temacie zamierzasz pisać to samo?! [hihihi]
Nie mogłeś skorzystać z jazdy testowej by uniknąć obecnego rozczarowania? :lol:

ksenon
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2013, 01:46
Czym jeżdzę: 1.6 GDI L

Re: Zamykanie drzwi.

Postautor: ksenon » 28 kwie 2013, 14:36

puder12 pisze:
W każdym temacie zamierzasz pisać to samo?! [hihihi]
Nie mogłeś skorzystać z jazdy testowej by uniknąć obecnego rozczarowania? :lol:



no jazda testowa była. Przeciez na jezde testową nie dadzą auto z wadliwym zawieszeniem... to chyba logiczne wiec nie rozumiem podejscia... No i rowniez 130km/h na jedzie testowej sie nie jechalo.
A poza tym to forum to chyba nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji abysmy wszyscy sie utwierdzili jaki to sportage kupiony przez nas jest cudowny, tylko jak cos jest nie tak, to chyba mozna dyskutowac i wymienic sie doswiadczeniem jak jest u innych...

ksenon
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2013, 01:46
Czym jeżdzę: 1.6 GDI L

Re: Zamykanie drzwi.

Postautor: ksenon » 28 kwie 2013, 14:42

1807ip pisze:ksenon .Trafiłeś na jakiś zły egzemplarz albo jesteś straszny maruda. W moim spordku przy 120 km/h jest cichutko opony nie szumią a do setki 11s :niewiem:


po to chyba jest to forum, zeby sie dowiedziec takich rzeczy, wiec zamiast kogos nazywac "marudą" może pomóż i napisz jakie masz opony (ile cali i marka). No a wlasnie o tych "zlych egzemplarzach mowimy", wiec ciesz sie ze u Ciebie wszystko ok, bo jakbys mial wadliwy uklad kierowniczy w nowym aucie, to byś się slowem nie odezwal, zgadza sie? bo to marudzenie?

Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 876
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

Re: Zamykanie drzwi.

Postautor: michal55yh » 28 kwie 2013, 15:34

Proszę Cię, abyś pisał wszystko w jednym poście używając ortografii, wg regulaminu. A po drugie pisz w odpowiednich działach a nie do każdego kopiuj ten sam post, bo to Ci nic nie da.
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS 1.7 CRDI M

jarko31
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 01 kwie 2013, 17:49
Czym jeżdzę: kia sportage 1.6 GDI

Re: Zamykanie drzwi.

Postautor: jarko31 » 30 kwie 2013, 18:11

Witam
Odetchnąlem czytając te posty. W pełni sie zgadzam że z drzwiami nie wyszło. Ja reklamowałem i naprawili lewe tylne zamykały sie cacy ale po jakimś czasie zauważyłem że jest o wiele większa szczelina między drzwiami a błotnikiem wiec pojechałem zareklamowac ta szpare. No i zlikwidowali szpare....ale drzwi sie znów ch.....o zamykają. Więc dałem spokój.


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap