Zestaw głośnomówiący

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
Raf
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 24 wrz 2010, 15:51
Czym jeżdzę: 1.6GDI,L,Phenix Silver Metalic

Zestaw głośnomówiący

Postautor: Raf » 07 lis 2010, 23:21

Powinienem jutro zadzwonić do serwisu, ale może mi pomożecie.

Wreszcie zachciało mi się potestować zestaw głośnomówiący. Ustawilem język polski i zparowałem telefon bo BT. Wg instrukcji mam teraz nacisnąć na "buźkę" na kierownicy i powiedzieć po sygnale: "książka telefoniczna".
No i tu jest problem. Kia mnie nie rozumie:) Po chwili słyszę jedynie: "proszę". Co oznacza, że komenda nie została zrozumiana. Nie zauważyłem bym seplenił, nie mówię raczej gwarą :) Poprosiłem żonę by wypowiedziała magiczne "książka telefoniczna" i jej też kia nie rozumie. Macie jakiś pomysł?
1.6GDI,L,Phenix Silver Metalic

Awatar użytkownika
cyberiusz
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 19 sie 2010, 14:14
Czym jeżdzę: KIA Sportage III 1.6 GDI wersja XL + orange premium
Gadu Gadu: 766557
Lokalizacja: Płock

Re: Zestaw głośnomówiący

Postautor: cyberiusz » 08 lis 2010, 11:17

Jeśli masz już sparowany telefon (wgrana lista kontaktów z telefonu) to wystarczy powiedzieć "połącz z np. pani Beata" Oczywiście nazwa "pani Beata" musi być taka sama jak wpisana do książki w telefonie. Jeśli masz więcej zapisanych numerów do tej "pani Beaty" to głos bedzie wtedy pytał czy domowy czy komórka czy może praca.
KIA Sportage III 1.6 GDI wersja XL (D2A) + orange premium

Raf
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 24 wrz 2010, 15:51
Czym jeżdzę: 1.6GDI,L,Phenix Silver Metalic

Re: Zestaw głośnomówiący

Postautor: Raf » 08 lis 2010, 11:26

Mnie interesuje to konkretne hasło "książka telefoniczna" opisane w instrukcji. Czy KIA rozumie to polecenie, gdy je wypowiadasz?
1.6GDI,L,Phenix Silver Metalic

Awatar użytkownika
cyberiusz
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 19 sie 2010, 14:14
Czym jeżdzę: KIA Sportage III 1.6 GDI wersja XL + orange premium
Gadu Gadu: 766557
Lokalizacja: Płock

Re: Zestaw głośnomówiący

Postautor: cyberiusz » 08 lis 2010, 11:34

PANI KIA wiele komunikatów z instrukcji obsługi nie rozumie :) nie tylko "książka telefoniczna". Ja dochodziłem metodą prób i błędów aż się z PANIĄ KIA dogadałem :D W końcu chodzi o jak najkrótszy suchy dialog z PANIĄ i jak najszybsze połączenie z wybraną osobą.
KIA Sportage III 1.6 GDI wersja XL (D2A) + orange premium


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap