zamówione auto i czas oczekiwania

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
conrado998
Bywalec
Posty: 93
Rejestracja: 16 wrz 2013, 21:00
Czym jeżdzę: 1.6GDI wersja L Sand Track
Lokalizacja: szczecin

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: conrado998 » 12 gru 2013, 15:56

dostałem info od sprzedawcy że auto będzie wyprodukowane w 3tygodniu grudnia więc pewnie będzie pod koniec grudnia [angry]
odebrana po 100 dniach

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: kasia_mm » 12 gru 2013, 16:36

hehe 3 miesiące.... a ja pamiętam 2010, 2011 gdzie czekało się 8-9 miesięcy i to dopiero były nerwy i frustracja :) spoko Panowie - radość potem jest taka, że wszystko wynagradza :)

Frugo
Uzależniony
Posty: 158
Rejestracja: 07 lis 2010, 14:14
Czym jeżdzę: 1.6 GDI

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: Frugo » 12 gru 2013, 22:15

Może w Twoim bezproblemowym egzemplarzu.. są na tym forum zupełnie inne opinie, radości w nich nie ma. Nie szkoda sprzedawać takie "cacko" ?

zwertex
Nowy
Posty: 21
Rejestracja: 13 lis 2013, 22:18
Czym jeżdzę: 1.6gdi xl

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: zwertex » 12 gru 2013, 23:38

conrado jeżeli będzie tak wyprodukowane co może i mnie się tyczy [hihihi] chociaż ja nie mam na razie żadnego info to podejrzewam że w tym roku ciężko będzie go odebrać ze względu na święta pożyjemy zobaczymy, czekamy dalej i jak najmniej forum czytać bo niektóre opinie mrożą krew w żyłach co do awarii kijanek mam nadzieje że trafimy na dobre modele i tylko będziemy delektować się jazdą pozdro dla Ciebie i wszystkich fanów kijanek :oki:
:)

mint
Nasz Człowiek
Posty: 898
Rejestracja: 05 kwie 2011, 17:56
Czym jeżdzę: Sportek 1.6 Biała xl
Lokalizacja: wawa

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: mint » 13 gru 2013, 00:11

Mrożąca krew w żyłach opowieść: minęło dwa lata użytkowania, zbliża sie 60 kkm na liczniku i tylko radość z jazdy [ura] przeraszam, wymiana felg na gwarancji
Zamówiona 12 marca 1.6 xl biała a odebrana 07 listopada.

conrado998
Bywalec
Posty: 93
Rejestracja: 16 wrz 2013, 21:00
Czym jeżdzę: 1.6GDI wersja L Sand Track
Lokalizacja: szczecin

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: conrado998 » 13 gru 2013, 12:16

no właśnie te opinie też mi nie dają spokoju, ale wierze że wszystko będzie oki.
A jeśli chodzi o dostarczenie to mi się wydaje że staną na rzęsach żeby auto wydać w tym roku nawet jęsli to będzie 31.12.
w umowie mam napisane że sprzedawca zobowiązuje się do sprzedania auta do 31.12.
odebrana po 100 dniach

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: kasia_mm » 13 gru 2013, 12:54

Frugo pisze:Może w Twoim bezproblemowym egzemplarzu.. są na tym forum zupełnie inne opinie, radości w nich nie ma. Nie szkoda sprzedawać takie "cacko" ?


nie wiem czemu ale taką niemiłą ironię czuję w Twoim poście Frugo... może ja mam jakiś inny rodzaj rozumienia tego co czytam ale na forum dobrze koło 80% ludzi wyraża i wyrażało radość, naszego "banana" z jazdy KS, radość, że ją ma; fakt są usterki i są opisywane na forum ale w jakim aucie ich nie ma? w Bentleyu?
a swojej bezproblemowej KS-ki bym w zyciu nie sprzedała gdyby sytuacja życiowa mnie do tego nie zmusiła, uwierz mi :( i nie jest to jak się można domyśleć nic miłego skoro muszę pozbyć się wartościowej pod każdym względem rzeczy :(

Awatar użytkownika
czyzyk64
Expert
Posty: 1178
Rejestracja: 16 sie 2013, 06:45
Czym jeżdzę: kia sportage III
Lokalizacja: 3 miasto

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: czyzyk64 » 13 gru 2013, 14:49

ciekawe co wymyślą , jeżeli nie wyrobią się do dnia 31.12. będą negocjować dodatki , czy można wtedy z nimi zerwać umowę bez konsekwencji np. straty zaliczki ? Bo przecież "teoretycznie " to oni się nie wywiązali. Jak np. z nimi gadać, może ktoś ma dobre podpowiedzi, albo przerabiał już podobny temat ?

ZygJe
Profesor od "silnikuf"
Posty: 1312
Rejestracja: 13 gru 2011, 22:24
Czym jeżdzę: Peugeot 3008HYbrid4 300KM; KIA Sedona 3,3V6 275KM AT
Lokalizacja: Audiovideo, San Escobar

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: ZygJe » 13 gru 2013, 15:22

Kasia, z własnego doświadczenia wiem, że co nas nie zabije to nas wzmocni - tylko autka szkoda.

A w temacie ja miałem podobną przygodę z Fiatem Bravo. Auto zamówione na początku listopada miało być dostarczone w połowie grudnia. Auto zaliczkowane i wycenione jako wyprzedaż rocznika z konkretnym upustem. Pech (dla Fiata dla mnie szczęscie) chciał, że dwa dni przed planowaną produkcją mojej sztuki zamknęli fabrykę do końca roku, a otworzyli w połowie stycznia. Auto zjechało z taśmy w lutym już z nowym rocznikiem. Tak więc dostałem auto z nowego rocznika za cenę wyprzedażową starego. I jeszcze przez 2 miesiące jeździłem chyba wszystkimi modelami demo Fiata :-) bo sprzedałem już stare auto i nie miałem czym jeździć.
pozdrawiam

Była: Sportage 2.0 CRDi XL AWD AT - jedno z najlepszych aut jakie miałem
Sorento 3.5 V6 285KM AWD AT - moja sprzedana miłość - bo żona była zazdrosna...

***** ***
Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

zwertex
Nowy
Posty: 21
Rejestracja: 13 lis 2013, 22:18
Czym jeżdzę: 1.6gdi xl

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: zwertex » 14 gru 2013, 01:14

Ja mam ciekawą umowę jest to umowa rezerwacji auta i właśnie mija dzwoniłem do salonu nikt nie chciał odebrać telefonu jakoś mnie to nie dziwi [hihihi] według umowy wszystkie zobowiązania się skończyły i tak se myślę co tu zrobić wycofać się i zgarnąć zaliczkę hmhm :| zacząć się targować hmm :geek: na razie niemam z kim rozmawiać heheheheh [zlosnikok] brak kontaktu z salonem, może olac gości i jechać kupic autko na wyprzedaży hmm normalnie se pisze do was i mam rozterkę pozdro dla was kijankowicze :fon:
:)

Awatar użytkownika
czyzyk64
Expert
Posty: 1178
Rejestracja: 16 sie 2013, 06:45
Czym jeżdzę: kia sportage III
Lokalizacja: 3 miasto

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: czyzyk64 » 16 gru 2013, 18:00

zwertex i co ci powiedzieli ???????

zwertex
Nowy
Posty: 21
Rejestracja: 13 lis 2013, 22:18
Czym jeżdzę: 1.6gdi xl

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: zwertex » 16 gru 2013, 19:47

Rozmawiałem dzisiaj no i nowa umowa podpisana do 20,01,2014 za oczekiwanie obniżyli mi opłatę ubezpieczenia prawie o połowę :D no i dodali opony zimowe obiecują że auto ma być w ty roku wyprodukowane no cóż mam nadzieję że zasiądę w kijance w tym roku co powiem szczerze może być trudne ze względu na idące święta. Pozostaje czekać dalej i czytać forum o waszych kijankach szczególnie w tych działach o awariach :rotfl: normalnie ten dział podnosi u mnie dreszczyk emocji w czasie oczekiwania na autko :wmur: pozdro kijankowicze :pub:
:)

Qbass
Administrator
Posty: 84
Rejestracja: 01 sty 2011, 09:51
Czym jeżdzę: Sportage 3, 2.0 DOHC XL, Techno Orange

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: Qbass » 16 gru 2013, 20:22

zwertex, nie martw się ;), zawsze jakieś awarie się zdarzają, a KS trochę jeździ stąd też głosy o awariach itp. ale z 2 strony jest wiele osób takich jak ja, które nie mogą narzekać na Sportka ;)

conrado998
Bywalec
Posty: 93
Rejestracja: 16 wrz 2013, 21:00
Czym jeżdzę: 1.6GDI wersja L Sand Track
Lokalizacja: szczecin

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: conrado998 » 16 gru 2013, 23:22

zwertex dodali Ci opony i ubezpiecznie mimo że auto może być w tym roku?
odebrana po 100 dniach

zwertex
Nowy
Posty: 21
Rejestracja: 13 lis 2013, 22:18
Czym jeżdzę: 1.6gdi xl

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: zwertex » 16 gru 2013, 23:24

qbass dlatego czytając te różne opinie i info o różnych awariach po prostu czytam licząc że trafie na dobry model i będę lał tylko paliwko i pomykał po drogach do tej pory miałem 4 auta i na razie miałem farta [zlosnik2] co do awaryjności opierała się ona tylko na przeglądch i laniu paliwa [zlosnikok] ,czyżyk na majlu masz opisaną całą sytuację pozdro kijankowicze [papa]
:)

zwertex
Nowy
Posty: 21
Rejestracja: 13 lis 2013, 22:18
Czym jeżdzę: 1.6gdi xl

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: zwertex » 16 gru 2013, 23:33

tak conrado dziś się zaoferowali i prosili o cierpliwe oczekiwanie wysłali nową umowę z tymi upustami co napisałem muszę przyznać że gość z salonu z którym rozmawiam jest bardzo konkretnym facetem i sam wychodzi z inicjatywami a ja jestem mile zaskoczony tak dla waszej info potrzebuje od razu założyć hak wiecie no cena mnie tak zaskoczyła za automata że po prostu musze go mieć hehehhe 1100,00(automat) normalnie miodzio prosiłem tez o kuwetę do bagażnika na początku cena była 230zł teraz jest już 80zł normalnie aż się chce z nimi handlować. Pozdro dla oczekujących niech moc będzie z nami :pub:
:)

conrado998
Bywalec
Posty: 93
Rejestracja: 16 wrz 2013, 21:00
Czym jeżdzę: 1.6GDI wersja L Sand Track
Lokalizacja: szczecin

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: conrado998 » 16 gru 2013, 23:38

mi na razie nie wysłali zadnym propozycji upustowych bo z wcześniejszych informacji wiem że auto ma być wyprodukowane w tym tygodniu.
Ale wątpie żeby i tak się wyrobili do końca roku z racji tego że święta za pasem
odebrana po 100 dniach

Awatar użytkownika
czyzyk64
Expert
Posty: 1178
Rejestracja: 16 sie 2013, 06:45
Czym jeżdzę: kia sportage III
Lokalizacja: 3 miasto

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: czyzyk64 » 17 gru 2013, 08:24

cosik czuje, że z tym odbiorem to tylko taka dobra szkoła ściemniania, przecież tego oni się uczą, na pewno jak auto będzie po świętach to pierwsza rejestracja będzie 2014 rok.

conrado998
Bywalec
Posty: 93
Rejestracja: 16 wrz 2013, 21:00
Czym jeżdzę: 1.6GDI wersja L Sand Track
Lokalizacja: szczecin

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: conrado998 » 17 gru 2013, 16:54

dzisiaj dostałem info od sprzedawcy ze autko zostało dzisiaj wyprodukowane i jutro powinno być na składzie w pl.
czy to możliwe ze auto wyprodukowane już na drugi dzień jedzie na skład?
odebrana po 100 dniach

Awatar użytkownika
czyzyk64
Expert
Posty: 1178
Rejestracja: 16 sie 2013, 06:45
Czym jeżdzę: kia sportage III
Lokalizacja: 3 miasto

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: czyzyk64 » 17 gru 2013, 17:08

no to masz już autko prawie na wyciągnięcie ręki. U mnie sprzedawca opowiadał iż przy aktualizowaniu danych taka sytuacja może faktyczne być. [ura]

zwertex
Nowy
Posty: 21
Rejestracja: 13 lis 2013, 22:18
Czym jeżdzę: 1.6gdi xl

Re: zamówione auto i czas oczekiwania

Postautor: zwertex » 17 gru 2013, 19:56

conrado no to prawie można Ci gratulować czy tak błyskawicznie będzie na składzie trochę śmię wątpić, ale znawcą nie jestem a wiec chyba w tym roku będziesz śmigał swoją kijanką może nawet przed swiętami :brawo: ja czekam dalej :wmur:
:)


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap