Klub KIA Sportage

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
Awatar użytkownika
Baraqda
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: 28 paź 2010, 10:16
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1,6 GDI L
Lokalizacja: Warszawa

Klub KIA Sportage

Postautor: Baraqda » 29 paź 2010, 10:35

Witam,

Czy wiecie coś o klubie KIA SPORTAGE? Jest klub KIA 4x4 ale moje autko będzie tylko 2WD :)
KIA - SPORTAGE 1,6 L czarna perła

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: aBARTh » 29 paź 2010, 19:38

No a co my tu tworzymy 8-) przecież nasze forum to jak klub i myślę że na nowy sezon wiosenno letni jak już ludziska poodbierają swoje kijanki można zrobić spotkanie lub zlot Sportageowców

m75
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2010, 15:25
Czym jeżdzę: NOWY KIA SPORTAGE 1,6 GDI-M-ka

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: m75 » 30 paź 2010, 06:07

Baraqda pisze:Witam,

Czy wiecie coś o klubie KIA SPORTAGE? Jest klub KIA 4x4 ale moje autko będzie tylko 2WD :)

WŁAŚNIE ZAPISAŁEM SIĘ DO KLUBU 4X4 KTÓRY DZIAŁA POD PATRONATEM KIA POLSKA.Zanim wypisałem deklarację wysłałem meaila czy posiadając nowego Sportage bez napędu na 4 ,mogę zostać członkiem klubu.ODPOWIEDŹ PRZYSZŁA POZYTYWNA!!!Myślę że to jest dobra wiadomość dla tych którzy chcą tam wstąpić, moim zdaniem to jedyne rozsądne wyjście,Po pierwsze mam zniżkę na serwis i części,po drugie tam jest potężny sponsor,po trzecie można tam i z całą pewnością tak będzie zorganizować grupę nowych sportażowców.A JEST NAS CORAZ WIĘCEJ TU I NA PODOBNYM BLOGU

Awatar użytkownika
daro
Bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 13 lis 2010, 23:33
Czym jeżdzę: Sportage Expedition 2.0 ON

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: daro » 01 gru 2010, 13:48

tylko jak na razie tworzymy forum/klub Sportage III generacji ...a co z poprzednimi? można by zwiększyć udział ludzi w forum i klubie rozszerzając forum o Sportage I i Sportage II - gdzie wymieniali by się myslą techniczną, a wspólne tematy były by dla wszystkich.
Obrazek

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: soul » 01 gru 2010, 14:48

Myślisz, że warto mnożyć wątki.
Wystarczy odpowiednio zatytułować post i wiadomo czego/której wersji Sportage on dotyczy.
Obrazek

m75
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2010, 15:25
Czym jeżdzę: NOWY KIA SPORTAGE 1,6 GDI-M-ka

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: m75 » 01 gru 2010, 17:16

Każdy ma prawo do zakładania- tworzenia fan clubów ,może powstać fan club moja Sportage.Jednak powtórzę -ja wybrałem{ i wiem że zrobiło to samo już kilkunastu właścicieli nowego Sportage } działający pod patronatem Kia Polska klub4x4.I z całą pewnością spotkamy się na pierwszym dla nas zlocie.Klub pod patronatem tak potężnego koncernu to same plusy -ale wybór należy do każdego indywidualnie.

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: soul » 01 gru 2010, 17:41

No to wymień te plusy.
Bo jeśli tylko "darmowy" zlot i 10% upustu na części które są 200% droższe niż w pierwszym lepszym sklepie specjalizującym się w kia/hyundai to są to plusiki w dodatku malutkie. [panna]
Ciekawy jestem tylko czy tak samo szybko się obrazisz na KMP jak ja pokochałeś. [hihihi]
Daje Ci czas do pierwszej nie uznanej reklamacji która a jakże będzie w Twoim mniemaniu słuszna, zasadna i wymagająca natychmiastowej darmowej konsumpcji na koszt KMP. [zlosnik2]
Obrazek

m75
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2010, 15:25
Czym jeżdzę: NOWY KIA SPORTAGE 1,6 GDI-M-ka

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: m75 » 01 gru 2010, 19:03

Zapytam więc przewrotnie co oferuje klub do którego założenia się przymierzasz ?!Argumentacja typu :zapłacisz za części 200% drożej -jest po prostu infantylna .Dopóki obowiązuje mnie gwarancja na poszczególne części - to w czym problem ?! Jeżeli gwarancja przestanie obowiązywać przecież zgodnie z prawem mogę drobną część wymienić w innym serwisie niż ASO bez utraty gwarancji na pozostałe części -jeżeli uznam że są ona o 200% droższa. Jak na razie nie mamy skali porównawczej by porównać co jest dla mnie lepsze -klub widmo czy klub już istniejący -zdecydowanie wybieram ten drugi wariant.Z całą pewnością nie był dla mnie czynnikiem decydującym wariant ze zniżkami.Życzę Twojej inicjatywie powołania klubu szybkiej jej realizacji .Jednak dobrymi chęciami ..............Doskonale Wiesz że w takim przedsięwzięciu najważniejsza jest strona finansowa ,pozyskanie sponsorów .Czy liczysz tylko na dobre serca klubowiczów-to ważne ,jednak nie wystarczające ,tak można zorganizować jeden zlot a co potem?!Na zakończenie - Twoje polemiki z dużą częścią adwersarzy są po prostu dla nich uwłaczające .Człowieku nie jesteś alfą i omegą -troszeczkę pokory.

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: soul » 01 gru 2010, 19:41

Rozklejasz się nad tym 4x4 i piejesz takie peany ,że aż strach.
Opisałem Ci co może być bo już wielu się zachwycało a teraz toczą wojnę z KMP.
Nie wiem co gwarancja ma do części eksploatacyjnych za które najzwyczajniej trzeba płacić i to słono.
10% upustu to marny upust w takiej sytuacji. Jak ktoś bardzo chce niech płaci.
Dla Twojej informacji ja się do niczego nie przymierzam. Jest forum i ma ono służyć do wymiany informacji do klubu to daleka droga.
Tobie zależy najzwyczajniej na sponsorowaniu Twojej osoby a nie na tworzeniu społeczności.
Czy ktoś Cie poprosił o jakieś datki? Czy nie daj Boże ja i o tym zapomniałem?
Forum jest niezależne i nie jest sponsorowane przez komercyjne firmy tym bardziej związane z KMP.
Jak na razie korzystasz bezpłatnie z szybkiego serwera, pozycjonowania i informacji umieszczanych przez innych-jakoś to Ci nie przeszkadza.
To, że nie podoba Ci się co napisałem nie upoważnia Cie do wypowiadania się za innych-rozumiem, że ciężko przyjmować Ci każde cierpkie w Twoim mniemaniu słowo.
Obrazek

makuwa21
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 10 paź 2010, 15:27
Czym jeżdzę: Kia Sorento 2,0 DOHC XL SUNSET RED
Lokalizacja: Pawłowice

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: makuwa21 » 01 gru 2010, 20:18

Gwarancja do częsci eksploatacyjnych ma bardzo dużo kolego Soul
Na gwarancji jesteśmy zobligowani do dokonywania przegladów gwarancyjnych i wymiany płynów ,częsci eksploatacyjnych.
Jestem użytkownikiem Sorento i większe przeglądy to koszt ok. 1000zł.
Jeśli 10% z tej kwoty to dla Ciebie pryszcz to....pogratulować zarobków.Pogratulować.

m75
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2010, 15:25
Czym jeżdzę: NOWY KIA SPORTAGE 1,6 GDI-M-ka

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: m75 » 01 gru 2010, 20:30

soul pisze:Rozklejasz się nad tym 4x4 i piejesz takie peany ,że aż strach.
Opisałem Ci co może być bo już wielu się zachwycało a teraz toczą wojnę z KMP.
Nie wiem co gwarancja ma do części eksploatacyjnych za które najzwyczajniej trzeba płacić i to słono.
10% upustu to marny upust w takiej sytuacji. Jak ktoś bardzo chce niech płaci.
Dla Twojej informacji ja się do niczego nie przymierzam. Jest forum i ma ono służyć do wymiany informacji do klubu to daleka droga.
Tobie zależy najzwyczajniej na sponsorowaniu Twojej osoby a nie na tworzeniu społeczności.
Czy ktoś Cie poprosił o jakieś datki? Czy nie daj Boże ja i o tym zapomniałem?
Forum jest niezależne i nie jest sponsorowane przez komercyjne firmy tym bardziej związane z KMP.
Jak na razie korzystasz bezpłatnie z szybkiego serwera, pozycjonowania i informacji umieszczanych przez innych-jakoś to Ci nie przeszkadza.
To, że nie podoba Ci się co napisałem nie upoważnia Cie do wypowiadania się za innych-rozumiem, że ciężko przyjmować Ci każde cierpkie w Twoim mniemaniu słowo.

Dlaczego uwielbiasz prowokować adwersarza do poziomu magla?!Wystarczy przeczytać posta ze zrozumieniem tekstu i po problemie!1Gdzie te peany na cześć 4x4?2.Przecież wspomniałem dopóki części które podlegają gwarancji nie ma problemu, a kto mnie przymusi do kupna W ASO części nie podlegających gwarancji?3.Chyba jedynie można nazwać żartem z Twojej strony że osoba pisząca posta promuje swoją osobę .4.Wypominanie komuś że korzysta za darmo z portalu -pozostawiam to bez komentarza.To dla siebie tylko stworzyłeś ten portal i wszyscy którzy korzystają i wchodzą na ten portal są niechcianymi intruzami?!5.Niestety nie tylko ja zwróciłem uwagę na cierpki język którego używasz w swoich wymianach z adwersarzem. Z mojej strony temat uważam za zamknięty .

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: soul » 01 gru 2010, 20:32

Wiesz podpieranie się gwarancja na części eksploatacyjne typu filtry to troszkę pomyłka bo nikt Ci nie wymienia tego za darmo bo masz pseudo 7 letnia gwarancje. Musisz za to zapłacić. O to właśnie mi chodzi a nie o konieczność stawiania się na przeglądy techniczne.
Bo widzisz ja kupuje sam części oryginalne w sklepie. Są tańsze nie rzadko 100% od takich samym które proponuje aso na przeglądzie. Widzisz więc jak to się ma taki upust do tego. Pomijam tu przypadki gdzie aso pakuje zamienniki bez Twojej wiedzy które są już w ogóle w śmiesznych cenach w porównaniu do Geniue Parts.A coś takie właśnie mnie spotkało.
Za przeglądy płace nie więcej jak 600 pln Gdzie w ASO koszt to między 900 a 1200 pln. Wszystko w temacie.


5.Niestety nie tylko ja zwróciłem uwagę na cierpki język którego używasz w swoich wymianach z adwersarzem. Z mojej strony temat uważam za zamknięty .


Niestety czasami wypisywane tu stwierdzenia tego wymagają.
Kolega pisze ze 4x4 jest wspaniale bo ma sponsora którym jest KMP i nic więcej w temacie.To jakie wnioski można z tego wysnuć?
No takie jak po wyżej.
Obrazek

backuz
Bywalec
Posty: 140
Rejestracja: 09 paź 2010, 00:16
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE 1.6 GDI L CZARNA PERŁA !!! - jedyny słuszny kolor :)

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: backuz » 01 gru 2010, 21:11

Dwa słowa - więcej uśmiechu !!!
Ja tam wolę tworzyć coś nowego niż przychodzić na gotowe... jeśli społeczność ma być w jakiś sposób elitarna - lepiej zostać tutaj... Klub 4x4 to dla mnie taka zbieranina, że hej... Tutaj mamy szansę stworzyć coś jedynego w swoim rodzaju... A Soul po prostu lubi się wymądrzać i tyle... ale admin ma swoje prawa... :P
I na koniec.... Uśmiechnijcie się - bo macie (będziecie mieli) zajebiście wyglądający samochód, którego zazdrości Wam co drugi kierowca w 10 i więcej letnim gruchocie...
KIA SPORTAGE 1.6 GDI L CZARNA PERŁA !!! - jedyny słuszny kolor :)

makuwa21
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 10 paź 2010, 15:27
Czym jeżdzę: Kia Sorento 2,0 DOHC XL SUNSET RED
Lokalizacja: Pawłowice

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: makuwa21 » 01 gru 2010, 21:20

Dzięki backuz za słowa otuchy ( Będziecie mieli) Bo jak do tej pory to na horyzoncie widzę tylko śnieg i śnieg.
Jesli chodzi o naszego admina to w regulaminie pisze że
Pkt 1-admin ma zawsze racje
Pkt 2- jeśli nie to patrz pkt 1.
I do tego nasza społeczność musi się przyzwyczaić.

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: soul » 01 gru 2010, 21:32

Mijasz się z prawdą, w regulaminie nie ma takich punktów. :lol:
Obrazek

makuwa21
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 10 paź 2010, 15:27
Czym jeżdzę: Kia Sorento 2,0 DOHC XL SUNSET RED
Lokalizacja: Pawłowice

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: makuwa21 » 01 gru 2010, 21:37

Aluzji nie paniał [papa]

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: soul » 01 gru 2010, 21:41

Ty również [papa]
Obrazek

saber
MODERATOR
Posty: 501
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 crdi 184KM, AT, 4WD
Lokalizacja: Kraków

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: saber » 01 gru 2010, 21:54

Ja również [papa]

greeg25
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 07 wrz 2010, 11:02
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1.6 GDI Black Metalick ( S )

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: greeg25 » 02 gru 2010, 13:10

tworzenie czegoś nowego tak jak napisał Baraqda to jest to o co nam chodzi stworzenie społeczności a wejście do klubu który już istnieje i być 5 kołem u wozu
Kia Sportage 1.6 GDI Black

excile
Uzależniony
Posty: 353
Rejestracja: 27 wrz 2010, 09:12
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 GDI/
Ceed 1.6 cdri
Lokalizacja: Borkowo/Gdańsk

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: excile » 02 gru 2010, 13:43

soul pisze: Są tańsze nie rzadko 100% od takich samym które proponuje aso na przeglądzie.


tak dla porządku jeśli coś jest tańsze o 100% to jakby nie liczyć kosztuje 0 pln netto i brutto ;) To ja poprosze o adres tego sklepu...
1.6 GDI M DarkGunMetal
pzdr
dc

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Klub KIA Sportage

Postautor: soul » 02 gru 2010, 14:27

No proszę , czujny jak surykatka i przy tym dowcipny. :lol:
Obrazek


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap