jak wygląda wersja S

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
Awatar użytkownika
wentyl
Uzależniony
Posty: 245
Rejestracja: 01 lis 2010, 23:22
Czym jeżdzę: 2.0 DOHC XL
Lokalizacja: Kraków

Re: jak wygląda wersja S

Postautor: wentyl » 17 wrz 2011, 01:09

rafik_89 - pewnie widziałeś XL i L na stoku u dealera i nie przyjrzałeś się im dokładnie. Auta, które przychodzą z fabryki mają często dokładnie oklejone chromowane listwy czarną folią. Zewnętrznie te obie wersje nie różnią się niczym i trudno je rozpoznać dopóki XLka nie zaświeci swoimi ksenonami, co ją wówczas odróżni od L (chyba, że ktoś zainstaluje w L własne xeno lampy http://www.mojasportage.pl/viewtopic.php?f=11&t=1079 :lol:). Zaś od M-ki i S-ki różnią się m.in. kierunkowskazami na lusterkach i właśnie tymi chromami na wszystkich listwach, które w M i S są satynowe. Do tych wersji zresztą moim zdaniem lepiej pasują akcesoria dodatkowe od KIA (np. nakładki na progi, drzwi i pod zderzaki), które są oferowane tylko w wersji satynowej. A Ska od Mki z zewnątrz różni się brakiem relingów dachowych, świateł przeciwmgielnych i innymi dziennymi, których nie ma w postaci diodowej. Pomimo tych drobnych różnic w wyglądzie wszystkie wersje mają to "coś" co ciągle jeszcze przyciąga wzrok przechodniów i kierowców aut innych marek :)
Kiedyś czarna kijanka, teraz czarny tuk tuk ;-)

Wojok
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2011, 13:33
Czym jeżdzę: KIA Sportage
Lokalizacja: Lubliniec

Re: jak wygląda wersja S

Postautor: Wojok » 17 wrz 2011, 13:06

@Wentyl
XL'ka nie musi zaświecić xenonami bo różnica między L a XL to taka że w przednim zderzaku XL'ka ma klapki na spryski reflektorów [zlosnik2]
KIA Sportage Black Pearl 1.6GDI , XL , LST , AW8

Awatar użytkownika
oovoo
Uzależniony
Posty: 176
Rejestracja: 08 lut 2011, 22:36
Czym jeżdzę: pomarańczka 1,7CRDi+XL

Re: jak wygląda wersja S

Postautor: oovoo » 17 wrz 2011, 17:25

A ja dodam że XL z tyłu ma kamerkę cofania nad rejestracją [hihihi] i też nie trzeba włączać ksenonów [zlosnik2]

rafik_89
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2011, 20:44
Czym jeżdzę: cordoba 1.4
Gadu Gadu: 5540625

Re: jak wygląda wersja S

Postautor: rafik_89 » 18 wrz 2011, 21:02

dzieki Panowie to tak jak kolega mowi musiała byc jeszcze folia i dlatego nie było widac chromowanych obwódek;p

Awatar użytkownika
wentyl
Uzależniony
Posty: 245
Rejestracja: 01 lis 2010, 23:22
Czym jeżdzę: 2.0 DOHC XL
Lokalizacja: Kraków

Re: jak wygląda wersja S

Postautor: wentyl » 19 wrz 2011, 00:37

No tak... rzeczywiście... po jakimś czasie pewnych rzeczy już się nie zauważa, choć na codzień się ich używa :lol: Aha, przypomniało mi się (choć nie wiem czy to prawda), że do wersji S nie można było zamówić kół 18". Więc jeśli coś stoi na takich kołach, to na pewno nie jest to S-ka :lol: A tak zupełnie z innej beczki OT to ciekaw jestem czy po pierwszym liftingu poza zmianami grilla itp. pojawią się też nowe kolory lakierów. W jakich barwach najchętniej widzielibyście to auto?
Kiedyś czarna kijanka, teraz czarny tuk tuk ;-)

Awatar użytkownika
Gery
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2011, 13:32
Czym jeżdzę: Biała GDI XL, dach itd...
Lokalizacja: Kielce miasto w Koronie

Re: jak wygląda wersja S

Postautor: Gery » 19 wrz 2011, 11:10

Żółty i burgund
Biała GDI XL+SRN+SRK+CP1 odebrana 20.01.2012.

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: jak wygląda wersja S

Postautor: aBARTh » 19 wrz 2011, 16:38

Ja bym chętnie widział w kolorze "Ipanema Brown" z palety Audi Indyvidual albo " Sirius Yellow" z palety Renault Sport (na zdjeciu tego nie widać, ale efekt na żywo miażdży)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
wentyl
Uzależniony
Posty: 245
Rejestracja: 01 lis 2010, 23:22
Czym jeżdzę: 2.0 DOHC XL
Lokalizacja: Kraków

Re: jak wygląda wersja S

Postautor: wentyl » 24 wrz 2011, 16:14

Wow! To Audi w kolorze miodowym jest "miodzio" 8-) A z taką żółtą renówką (Megane) to spotkałem się niedawno na drodze. Tylko przez chwilę właściwie widziałem jej tylne światła, bo dość szybko pomknęła do przodu. Nawet nie próbowałem jej gonić :lol: A propos burgunda i żółtego, to na rynku australijskim (amerykańskim chyba również) jest Sportage w kolorze Signal Red (to niestety nie bugund) i Electronic Yellow. Ten drugi jest dosyć interesujący http://www.kia.com.au/cars/colours/All_new_Sportage. No i na antypodach są inne wersje wyposażeniowe (tylko 3) i chyba nie ma takiej jak oferowana u nas wersja S.
Kiedyś czarna kijanka, teraz czarny tuk tuk ;-)

Awatar użytkownika
RobaL
Uzależniony
Posty: 284
Rejestracja: 23 lut 2011, 23:44
Czym jeżdzę: .

Re: jak wygląda wersja S

Postautor: RobaL » 24 wrz 2011, 18:02

Mineral Silver fajny.


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap