Co bym zmienił w Kia Sportage III

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
MarekA
Nasz Człowiek
Posty: 481
Rejestracja: 03 lis 2010, 15:27
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,7 CRDI "XL" czarna
Lokalizacja: Olsztyn

Co bym zmienił w Kia Sportage III

Postautor: MarekA » 12 wrz 2011, 07:45

Jak Wasze przemyślenia , bo ja po kilku miesiącach użytkowania mam kilka rzeczy które bym zmienił/dodał w Sportku i niech to zrobia po face liftingu:
- przycisk komputera - powinien byc umieszczony w manetce kierunkowskazów , bardzo niewygodne rozwiązanie przy zegarach
- temperatura na zewnątrz powinna być wyświetlana cały czas , a nie przełaczana sekwencyjnie i dodatkowo ręcznie
- powinien być oddzielny zegar umieszczony tak jak w wersji amerykańskiej w wyświetlaczu zapięcia pasów
- większy schowek przed pasażerem z przodu
- schowek wysuwany pod siedzeniem

Nie piszę o rzeczach które są zalezne od wyposażenia i można je zamówić przy zakupie - bo to mój błąd ;)
Ani o dodatkach które bez większego problemu można dołożyć/stuningować - np samozamykanie i otwieranie lusterek zewnętrznych

Lorkovsky
Uzależniony
Posty: 288
Rejestracja: 03 lis 2010, 21:17
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,6 GDI Techno Orange XL

Re: Co bym zmienił w Kia Sportage III

Postautor: Lorkovsky » 12 wrz 2011, 08:18

Ja oprócz wyżej wymienionych uwag ma jeszcze dotyczą podłokietnika.
Podłokietnik powinien być dzielony w ceed jest podzielony na 2 poziomy w Sportage nie :( . Dodatkowo podłokietnik powinien być przesuwny tak aby można było sobie regulować jego długość pod łokciem.
Zmieniłbym też coś w konstrukcji lusterek są ciągle pochlapane po bokach w innych autach miałem coś takiego bardzooo rzadko tu to norma.

Preccel
Uzależniony
Posty: 186
Rejestracja: 08 maja 2011, 14:17
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1,6 GDI XL
Lokalizacja: Kraków

Re: Co bym zmienił w Kia Sportage III

Postautor: Preccel » 12 wrz 2011, 09:56

W pierwszej kolejności zmieniłbym czas oczekiwania na zamówione egzemplarze ... a później może jeszcze coś ... ale przypuszczam że będzie mi brakowało podgrzewanej przedniej szyby
Kia Sportage 1,6 GDI XL (E5B-WK):
zamówiona: 15.03.11 # termin odbioru: 17.09.11 # odbiór: 08.11.11 czyli 238 dnia

dudus1
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2011, 16:26
Czym jeżdzę: kia sportage 2,0 L techno orange

Re: Co bym zmienił w Kia Sportage III

Postautor: dudus1 » 12 wrz 2011, 11:43

Ja bym dodal popielniczke dodatkowe gniazdo zapoalniczki w kabinie i nawiew powietrza w drugim rzedzie

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: Co bym zmienił w Kia Sportage III

Postautor: kijaS » 12 wrz 2011, 16:17

A ktoś zlecił to badanie? Czy my tak z dobrego serca? Dla KMP? Za wzorową postawę w kontaktach z klientami?
W temacie: schowek, schowek i jeszcze raz schowek. Jakikolwiek poza tym przed pasażerem. Obok kierowcy czy na szczycie deski. Taki na drobne, klucze, pilota. :przebacz: Może być nawet popielniczka bez wnętrzności
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

MarekA
Nasz Człowiek
Posty: 481
Rejestracja: 03 lis 2010, 15:27
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,7 CRDI "XL" czarna
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Co bym zmienił w Kia Sportage III

Postautor: MarekA » 12 wrz 2011, 19:13

Dobra zamknąc wątek.:zły2:
Zmieniły mi sie priorytety - teraz już zmienil bym cały przód ( szczegóły w fotogalerii)


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap