Wakacja wakacje i już po wakacjach ;((

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.
Awatar użytkownika
oovoo
Uzależniony
Posty: 176
Rejestracja: 08 lut 2011, 22:36
Czym jeżdzę: pomarańczka 1,7CRDi+XL

Wakacja wakacje i już po wakacjach ;((

Postautor: oovoo » 08 sie 2011, 11:23

No niestety już kończy mi się urlop i trochu podsumowania po wojażach wakacyjnych
Tym razem kierunek obrany to Bochnia-Słoneczny Brzeg. Moja pomarańczka 1,7. Razem przejechanych kilometrów około 3850. Po przeanalizowaniu trasy obieram kierunek Chyżne-Bratysława-Budapeszt-Belgrad-Sofia-Słoneczny Brzeg. Auto doładowane do fula po sam dach w bagażniku. Na pokładzie 3 osoby dorosły i dwoje dzieci. Samochód zatankowany do pełna wyruszam z garażu. Pierwsze tankowanie w Chyżnym na granicy do pełna. Tutaj uśmiech na twarzy średnie spalanie oscylowało w granicach około 5,8 i to niestety tylko na tym odcinku gdyż nie za bardzo dało się rozpędzić. Następne tankowanie przed granicą węgiersko serbską- tutaj już wyszło 6,3. I jeszcze jedno tankowanie w serbi przed granicą bułgarską. Samochód spisał się całkiem dobrze. Wygoda ; komfort. Nie narzekałem na przyspieszenie zwłaszcza po górach. .Ogólnie spalanie średnie wyszło w granicach 6,5 przy średniej prędkości 45 km na takim odcinku. Bardzo ładnie przyspieszał przy załączaniu tempomatu w trybie gotowości (wajcha w górę) Aż czuło się jak przyspiesza pod górkę. Na autostradach można było przyspieszać i jechać z prawie pełną prędkością za naszymi braćmi turkami na niemieckich i innych blachach.

Awatar użytkownika
Bodzio_s40
Uzależniony
Posty: 169
Rejestracja: 04 lis 2010, 19:54
Czym jeżdzę: Kia SPORTAGE 1.7CRDI FUSION (WD)

Re: Wakacja wakacje i już po wakacjach ;((

Postautor: Bodzio_s40 » 08 sie 2011, 18:47

ja tez juz po wakacjach.Trasa Wetteren(Belgia)-Frejus(okolice Saint-tropez) +-1200km. :kierownik:
Srednie spalanie to 6,9 l:100 km, predkosc w granicach 160km/h (jesli tylko mozna bylo tak jechac).
Co ciekawe autko robilo tam wielka furrore-ludzie potrafili chodzic w kolo i podziwiac...

mint
Nasz Człowiek
Posty: 898
Rejestracja: 05 kwie 2011, 17:56
Czym jeżdzę: Sportek 1.6 Biała xl
Lokalizacja: wawa

Re: Wakacja wakacje i już po wakacjach ;((

Postautor: mint » 08 sie 2011, 19:36

Ludzie jaja sobie robią bo przyczepiają do sportka znaczek kia, trudno uwierzyć by kia wyprodukowała takie auto :roll:
Zamówiona 12 marca 1.6 xl biała a odebrana 07 listopada.


Wróć do „OGÓLNIE O SPORTAGE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap