Moto-Gabra Bielsko-Biała

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
makuwa21
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 10 paź 2010, 15:27
Czym jeżdzę: Kia Sorento 2,0 DOHC XL SUNSET RED
Lokalizacja: Pawłowice

Moto-Gabra Bielsko-Biała

Postautor: makuwa21 » 11 lip 2011, 23:35

Długo się zbierałem,ale chcę opisać jak odbierałem samochód w salonie Moto-Gabra w Bielsku-Białej
Przy zamawianiu wszystko OK.Miło i przyjemnie.
Niestety w grudniu obsuwa terminu i wybrałem paromiesięczne czekanie.Oczywiście z salonu przez te parę miesięcy nikt nie zadzwonił,no telefony w końcu kosztują.W międzyczasie ja pisałem i telefonowałem do KMP ,ale to i tak nic nie dało ,no może z wyjątkiem dodatkowego rabatu 1000zł . :P
Wreszcie 03.06 auto pojawiło się w salonie.Telefon dostałem prawie natychmiast tj.06.06.że auto już jest ,ale i tak przez najbliższy tydzień go nie odbiorę bo chłopcy z serwisu mają dużo pracy i nie zdążą go przygotować.No jakaś masakra.Przecież w normalnej firmie ,po tak długim okresie oczekiwania ( 8 miesięcy )przygotowanie auta do wydania powinno być traktowane priorytetowo.
Ale nie w Moto-Gabra. [zlolta]
Zresztą samo przygotowanie auta też pozostawia wiele do życzenia.Pozaklejane folią zapięcia pasów na tylnych siedzeniach,czy całkowicie pusty zbiornik spryskiwania szyb ,raczej żle świadczą o pracy tego serwisu.
Wreszcie minęło półtora tygodnia i mogłem odebrać samochód. Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją,a samochodów już trochę odbierałem,że auto przekazywano mi na hali serwisu.Pośród trzasków i hałasów naprawianych samochodów. Nie wiem jak to wygląda w innych salonach KIA ,ale dla mnie to jakaś paranoja.
Kuriozalnym i żenującym dla mnie był też fakt,że gdy wybrałem inną propozycję firmy leasingowej niż ta,którą dostałem z salonu
(najgorsza z kilku propozycji jakie miałem) to MIŁA pani z salonu zamiast zająć się przygotowaniem auta do wydania,pisała pisma do szefostwa firmy leasingowej, że jej pracownik podebrał jej klienta.Porażka jakaś :paw2:
Jak myślicie jak Salon Moto-Gabra zrewanżował się za tak długi okres oczekiwania.? Może choinką zapachową? [rotfl1]
Nic z tych rzeczy. Bujaj się frajerze.
Całe szczęście że fantastyczny samochód w całości rekompensuje super obsługę w Moto-Gabra Bielsko-Biała
Może komuś się przyda moja ,oczywiście całkowicie subiektywna opinia.

Awatar użytkownika
pioter90
Bywalec
Posty: 80
Rejestracja: 21 maja 2011, 11:14
Czym jeżdzę: kia sportage 2.0dohc XL.automat 4x4
Lokalizacja: .Polska Międzyrzecze,woj.slaskie

Re: Moto-Gabra Bielsko-Biała

Postautor: pioter90 » 08 sty 2012, 16:38

ja kupilem drugie auto juz w tym salonie pierwszy to byl ceed a teraz odebalem sportage(dwa tygodnie temu)na salon nie mam co nazekac mila obsluga polecam

Ania93
Nowy
Posty: 24
Rejestracja: 15 sty 2013, 18:27
Czym jeżdzę: Sportage
2.0 CRDiXL
Gadu Gadu: 8987007

Re: Moto-Gabra Bielsko-Biała

Postautor: Ania93 » 15 sty 2013, 19:07

Szkoda słów na ten salon, może mój temat w dziale Elektryka wyjaśni dlaczego..

mateusz214
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2011, 13:23
Czym jeżdzę: 1,7 L

Odp: Moto-Gabra Bielsko-Biała

Postautor: mateusz214 » 30 mar 2013, 23:14

Witam serdecznie! Ja mój skarb:-) odbieralem początkiem marca, 1.6 L czarna:-). Nie mogę złego słowa powiedzieć, auto z rabatem za wyprzedaż, do tego kilka drobiazgów od salonu i jestem zadowolony. Pan Mateusz, który mnie obsługiwał godny polecenia. Wszystko tak jak się umowilismy. Z serwisu jeszcze nie korzystałem wiec się nie wypowiadam. Ja salon jak najbardziej polecam.

kjs62
Nasz Człowiek
Posty: 491
Rejestracja: 04 paź 2013, 10:40
Czym jeżdzę: Sportage CRDi 150 KM

Re: Moto-Gabra Bielsko-Biała

Postautor: kjs62 » 23 paź 2013, 12:37

Hmm.
ja kupiłem używkę ale jeszcze teoretycznie jest na gwarancji do wiosny no i waham się czy jechać na przegląd bo ceny kosmiczne, pracownicy serwisu na zadawane pytania odpowiadają zdawkowo nieprofesjonalnie ot tak marketingowo a nie technicznie, dodatkowo zniechęca mnie brak możliwości patrzenia na to co wyczyniają z autem.
Zasięgam języka u znajomych nie maja dobrego zdania o tym serwisie.
Jednemu gwarancji nie chcieli uznać z powodu jakiejś błahostki drugiemu coś tam na fakturze wymienili szkoda, ze nie w realu itd.
Mam złe doświadczenia z ASO Renaulta - zaraz po gwarancji serwisowanie zleciłem zaufanemu mechanikowi i obawiam się że tu nie będzie inaczej.
Autoryzowane serwisy wielu marek systematycznie pracują na złą opinię a przecież to powinny być serwisy WZORCOWE!

blazejwaclawik
DEALER KIA
Posty: 22
Rejestracja: 14 paź 2010, 09:34
Czym jeżdzę: 1,7 CRDi , L + AW8, SAND TRACK
Lokalizacja: KATOWICE / euro-kas / tel. 785 088 840

Re: Moto-Gabra Bielsko-Biała

Postautor: blazejwaclawik » 15 lis 2013, 14:08

zapraszamy do EURO-KASU :)


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap