EURO KAS - KATOWICE

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
johnny11
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 07 kwie 2012, 14:36
Czym jeżdzę: L 2.0 DOHC A/T
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: johnny11 » 25 kwie 2012, 08:53

mariuszeks - zgadza się. ale mogliby wtedy np. wydrukować sobie kalendarz z terminami z systemu.

dyskusja trochę zbiegła z tematu. nie uważam, że to jakaś wielka skaza tego salonu/serwisu, że nie posiadają zasilania awaryjnego. nie uważam też, że zrobili coś bardzo złego obsługując klienta w sposób opisany przez ITI (norma w dzisiejszych czasach). ale i tak ja do tego salonu/serwisu już bym nie wrócił.

Awatar użytkownika
ITI
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: 14 wrz 2011, 00:29
Czym jeżdzę: przyczajony tygrys 2.0 CRDi 4x4
Lokalizacja: Katowice

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: ITI » 25 kwie 2012, 23:40

excile pisze:chłopie z UPSa to co najwyżej możesz sobie komputer podtrzymać na kilka - kilkanaście no kilkadziesiąt minut. Agregat prądotwórczy w warsztacie to nie ma sensu ekonomicznego bo po pierwsze jak często zdarzają się takie awarie a po drugie nawet jeśli to jakie maja straty? Nie opłaca się Demonizujesz



znam sklepy spożywcze, które mają agregaty...
agregat kosztuje parę tyś. na mojej skromnej osobie mogli zarobić jakieś 700 zeta... + przyszłe przeglądy, których już tam nie zrobię...

jedyne co mnie tak naprawdę wkurzyło to czas oczekiwania na kolejny wolny termin - 2 tyg.

sam prowadzę firmę, i jeśli tylko zdarzy się coś co może popsuć relację z moimi klientami ( awaria sprzętu, spóźniony transport), moi ludzie pracują nadgodziny aby tylko klient był zadowolony...
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu... prawdziwi mężczyźni żują pszczoły !!!

Awatar użytkownika
trener
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 23 sty 2011, 23:21
Czym jeżdzę: Kia Sportage wersja M, Czarna Perełka - Śliczna
Lokalizacja: okolice Rybnika

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: trener » 09 cze 2012, 20:25

Stało się tak chwaliłem ten salon, że musiał to być piękny sen. Cały czas podtrzymuje opinię, że obsługa klienta podczas zakupu samochodu (pan B. Wacławik) - perfekt. Problem zaczął się przy pierwszym przeglądzie. Ponieważ nie lubię przepłacać (czyt. jestem sknerą) dzwoniłem do kilku salonów aby wybrać najlepszą ofertę. Do zrobienia był przegląd po roku od zakupu (przy stanie licznika 19500km) i przegląd powłoki lakierniczej i tak: w Radlinie 750zł, w Łaziskach 420 zł, EuroKas 650zł. Wszystko z ich częściami i olejem. Ponieważ chciałem dalej kontynuować znajomość z salonem, w którym kupiłem auto skontaktowałem się z p. B. Wacławikiem z pytaniem, czy nie dałoby się zrobić tego przeglądu w cenie z Łazisk. Pan Błażej jak zwykle uczynny i kompetentny popytał a następnie przekazał moje zapytanie do kierownika serwisu. Niestety nikt pomimo moich kolejnych maili nie skontaktował się już ze mną. postanowiłem zadzwonić i jakież było moje zdziwienie gdy z pracownikiem serwisu (który konsultował się podobno z kierownikiem) ustaliłem telefonicznie następujące warunki: w cenie 238 zł miałem mieć przegląd samochodu, przegląd lakieru, wymianę filtrów powietrza i oleju, wymianę oleju (olej miałem przywieźć sobie sam bo nie zgadzałem się na lotos a tylko taki tam leją), a także za ewentualną dopłatą wymianę filtru kabinowego gdyby był zabrudzony. Dodatkowo umówiłem się telefonicznie na wymianę przedniego grilla, z którego łuszczy się farba. Grill ten miał już czekać na stanie serwisu. Oczywiście zanotowałem sobie nazwisko osoby, z którą rozmawiałem. W dniu przeglądu facet z serwisu poinformował mnie, że pełny serwis jest w cenie około 700 zł, a oni mogą mi jedynie zrobić częściowy przegląd, który nie wszystkich czynności. Dodatkowo stwierdził, że nie jest możliwe zrobienie umówionych telefonicznie czynności pomimo, że w komputerze miał wpisaną czarno na białym cenę, którą ustaliłem przez telefon [angry] . Na dodatek grilla, który miał być wymieniony nie było w salonie. Obok siedział facet (też z serwisu który jakby nigdy nic nie wiedział o całej sytuacji). Dopiero gdy wymieniłem nazwisko osoby z którą rozmawiałem telefonicznie okazało się, że to ten facet, który siedzi obok. I co? Facet zaczął się wypierać, zmyślać jakieś historie, które mnie wyprowadziły z równowagi [zlolta] . Dopiero gdy o mało nie zrobiłem "sceny" w salonie pan raczył sobie przypomnieć, że faktycznie taka rozmowa miała miejsce i ustalona była taka cena. Mimo to koleś, z którym rozmawiałem od początku stwierdził, że i tak nie zrobi mi tego przeglądu w tej cenie bo jest to niemożliwe [zly2] [zly1] . Na to ja, że chcę rozmawiać z kierownikiem salonu. Po kilku chwilach spotkałem się z kierownikiem salonu i dopiero on bezproblemowo stwierdził, że jeżeli taka cena była ustalona to w tej cenie ma zostać wykonana. Tamten pracownik dostał ochrzan. Przegląd został wykonany w cenie 196 zł, ale nie wymienili filtra powietrza (stwierdzili, że jest ok). Ale miał być wymieniony. oczywiście stwierdzili, że filtr kabinowy też jest ok. Na zleceniu napisano też (nie z mojej prośby), aby samochód umyć z zewnątrz i w środku - nawet go nie ruszyli. Po wszystkim kierownik salonu przyszedł mnie zapytać czy jestem zadowolony czy nie i przeprosił mnie za zaistniałą sytuację. Niestety moje odczucia związane z tym salonem są obecnie mocno rozdwojone. Nie piszę tego aby oczerniać ten salon, tylko dlatego aby każdy mógł uniknąć błędów związanych z umawianiem się na przeglądy. Następnym razem będę wszystko umawiał za pomocą e-maili, które w razie konieczności przedstawię. Na koniec sorry, że taką długą rozprawkę sobie urządziłem. Pozdrawiam. [papa]

Awatar użytkownika
Zibi70
Expert
Posty: 980
Rejestracja: 08 maja 2012, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI XL SLS
Lokalizacja: Warszawa / Tarnowskie Góry (ale słoikiem nie jestem) ;-)

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: Zibi70 » 09 cze 2012, 23:11

Odważny kolega.
Ja bym pierdyknął drzwiami i poszedł. :baba: Po takiej awanturze można przypuszczać, że pracownicy raczej nie będą się szczególnie przykładali do roboty a przy odrobinie pecha coś zmajstrują na złość - wolałbym pojechać gdzie indziej.
BTW - ciekawa rozpiętość cenowa. Zapewne składniki ceny w poszczególnych serwisach zależą od wilgotności powietrza, dnia cyklu księżycowego oraz prostości kapciów kierownika. :hmm:
Kiedyś miałem ładny podpis, ale dawno mnie nie było i se poszedł... pojechał. [zdziwko]

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: aBARTh » 09 cze 2012, 23:45

To fakt, każde ustalenia trzeba mieć na piśmie, bo jak mawiał za swojego życia mój ojciec: "na gębe.. to dobry jest krem".

blazejwaclawik
DEALER KIA
Posty: 22
Rejestracja: 14 paź 2010, 09:34
Czym jeżdzę: 1,7 CRDi , L + AW8, SAND TRACK
Lokalizacja: KATOWICE / euro-kas / tel. 785 088 840

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: blazejwaclawik » 23 cze 2012, 09:50

Takie rzeczy raz na kilkadziesiąt przypadków się zdarzają w wielu dziedzinach życia.

Dlatego prowadzimy wzmożoną kontrolę nad tym.

Po każdej wizycie na serwisie odpowiedni dział wykonuje telefon do klienta zadając mu kilka pytań dotyczących obsługi serwisowej,

Dzięki temu na bieżąco poprawiamy jakość obsługi posprzedażnej.

P.S. Dostaliśmy ZŁOTĄ FELGĘ, więc tak źle z Nami nie jest :)

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: kasia_mm » 23 cze 2012, 14:03

a ja się zastanawiam po co robiłeś przegląd po roku nie mając wyjeżdzonych kilometrów do tegoż obowiązkowego przeglądu? :0

Astromatrix
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2011, 08:27
Czym jeżdzę: może 1,6 GDI, obecnie Procek 1,6

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: Astromatrix » 27 cze 2012, 09:22

blazejwaclawik pisze:Takie rzeczy raz na kilkadziesiąt przypadków się zdarzają w wielu dziedzinach życia.
P.S. Dostaliśmy ZŁOTĄ FELGĘ, więc tak źle z Nami nie jest :)

Wasz serwis jest najlepszy w okolicy, ale jednak nieco podupadł po ostatnich zmianach kadrowych.
Osoby, które tam są teraz w moim odczuciu prezentują niższy poziom niż poprzednicy.
Np. w tym roku udało mi się usłyszeć od jednego z panów, gdy zgłosiłem pewną, powtarzającą się któryś raz, usterkę w ramach gwarancji, że "ten samochód tak ma, i oczywiście może mi wymienić tę część jak bardzo chcę, ale to na pewno się powtórzy". Przyznam, że ręce mi wtedy opadły, bo takich rzeczy w Euro-Kasie nie spodziewałem się usłyszeć. Innym razem zostałem zdezinformowany, co do czasu trwania czynności serwisowej - jeden z panów upierał się, że zajmie to 2 godziny, zajęło pół (co wiedziałem, bo wcześniej zdarzyło mi się już być w tej samej sprawie). Zdarzyło mi się też dwukrotnie, że podczas przeglądu mechanicy rozlali trochę oleju także na osłonę silnika. Efekt był taki, że musiałem tracić czas na ponowny dojazd, na czyszczenie i przejrzenie czy to tylko rozlany olej czy nieszczelność.
Podsumowując Złota Felga to duże wyróżnienie, ale nie ma co popadać w samozachwyt.
Prawdziwym wyzwaniem niech będzie dla Was utrzymanie właściwego poziomu obsługi, czego Wam i sobie życzę.

blazejwaclawik
DEALER KIA
Posty: 22
Rejestracja: 14 paź 2010, 09:34
Czym jeżdzę: 1,7 CRDi , L + AW8, SAND TRACK
Lokalizacja: KATOWICE / euro-kas / tel. 785 088 840

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: blazejwaclawik » 31 paź 2012, 15:11

Od niedawna pracę rozpoczęła jako doradca serwisowy koleżanka z bliźniaczego salonu VOLVO.
W związku z tym standardy obsługi z marki Premium pojawią się i u Nas. Ceny - jeszcze nie :)

Awatar użytkownika
gryson
Nowy
Posty: 22
Rejestracja: 11 paź 2012, 18:25
Czym jeżdzę: Czarna eLka 1,7 crdi.
Lokalizacja: Suwałki

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: gryson » 31 paź 2012, 15:32

Ceny pewnie tylko do czasu ;) Chyba, że chińskie obecnie volvo schodząc z jakością zejdzie też z cenami ;)
Czarna eLka czeka na odbiór 20.11.2012

Awatar użytkownika
dziadek_78
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 16 sty 2013, 22:29
Czym jeżdzę: 1.7 CRDi XL
Lokalizacja: Bytom

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: dziadek_78 » 06 mar 2013, 10:08

Witam,
w sobotę 2 marca odebrałem swojego SPORTAGE.
Samochód kupiłem w EURO-KAS Katowice, współpraca z Panem Rafałem od samego początku przebiegała bardzo dobrze. Jazda testowa, późniejszy kontakt z Panem Rafałem, wybór modelu oraz dobór wyposażenia, wszystkie sprawy formalne - bez zarzutu.
Sam odbiór samochodu - brak uwag.
Nie spodziewałem się tak profesjonalnej obsługi w salonie KIA. Jestem pozytywnie zaskoczony.
Pozdrawiam
Tomek

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: aBARTh » 23 mar 2013, 00:37

Bo zarówno Rafał jak i Błażej to odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu. Jak kupować to tylko u któregoś z nich !!

mike
Uzależniony
Posty: 194
Rejestracja: 23 mar 2013, 19:12
Czym jeżdzę: Renault Master III
Gadu Gadu: 4674149
Lokalizacja: Olkusz

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: mike » 23 mar 2013, 19:19

aBARTh pisze:Bo zarówno Rafał jak i Błażej to odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu. Jak kupować to tylko u któregoś z nich !!

Mam tą samą odległość Euro Kas - Katowice lub Filipowicz Kraków , gdzieś na pewno trafię - chodzi o nowe auto i oczywiście porady jaką wersję wybrać

blazejwaclawik
DEALER KIA
Posty: 22
Rejestracja: 14 paź 2010, 09:34
Czym jeżdzę: 1,7 CRDi , L + AW8, SAND TRACK
Lokalizacja: KATOWICE / euro-kas / tel. 785 088 840

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: blazejwaclawik » 18 kwie 2013, 13:29

no i Panie Michale jednak Nas Pan wybrał - gratulujemy :)

mike
Uzależniony
Posty: 194
Rejestracja: 23 mar 2013, 19:12
Czym jeżdzę: Renault Master III
Gadu Gadu: 4674149
Lokalizacja: Olkusz

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: mike » 18 kwie 2013, 19:01

blazejwaclawik pisze:no i Panie Michale jednak Nas Pan wybrał - gratulujemy :)

Zdecydowanie tak mimo że Środula 2x bliżej , zobaczymy się po 6 maja - pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
dimitri
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2013, 21:55
Czym jeżdzę: Sportage
1.6 GDI
XL
Lokalizacja: Bukowno

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: dimitri » 26 kwie 2013, 18:15

Autko odebrane 12.04.2013 w salonie EURO-KAS w Katowicach. Podziękowania dla pana Błażeja Wacławika za wyśmienitą obsługę :bigok:. Osobą zainteresowanym kupnem samochodu marki KIA polecam wyłącznie ten salon oraz sprzedawcę pana Błażeja.
Miły, profesjonalny, konkretny, nie czaruje. Jeszcze raz bardzo polecam salon EURO-KAS Katowcie naprawdę WARTO :winner:
Roman Rydzyński
Bukowno

Sportage 1.6 GDi "XL" Szklany dach, Tapicerka skórzana, Nawigacja, po prostu FULL WYPASIK

Awatar użytkownika
puder12
MODERATOR
Posty: 2195
Rejestracja: 16 mar 2012, 11:03
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL
Lokalizacja: 3miasto

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: puder12 » 26 kwie 2013, 18:17

Cóżeś ty tam dostał że tak im kadzisz. [hihihi]
Ja polecam HADM w Starogardzie Gdańskim. Najlepszy salon na pomorzu.

mike
Uzależniony
Posty: 194
Rejestracja: 23 mar 2013, 19:12
Czym jeżdzę: Renault Master III
Gadu Gadu: 4674149
Lokalizacja: Olkusz

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: mike » 26 kwie 2013, 21:13

dimitri pisze:Autko odebrane 12.04.2013 w salonie EURO-KAS w Katowicach. Podziękowania dla pana Błażeja Wacławika za wyśmienitą obsługę :bigok:. Osobą zainteresowanym kupnem samochodu marki KIA polecam wyłącznie ten salon oraz sprzedawcę pana Błażeja.
Miły, profesjonalny, konkretny, nie czaruje. Jeszcze raz bardzo polecam salon EURO-KAS Katowcie naprawdę WARTO :winner:

A jest tam jeszcze ktoś inny ? bo ja tylko p.Błażeja widziałem [zlosnik2]

kustosz12
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2013, 21:18
Czym jeżdzę: Seat 1.4 wersja podstawowa

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: kustosz12 » 20 lip 2013, 19:55

Witam
Jestem kolejnym szczęśliwcem który kupował w Euro-Kas Katowice u p.Błażeja jak najbardziej polecam ten salon przy którym inne salony marki Kia wypadają naprawdę blado [zlolta]
Pozdrawiam pracowników tego salonu i szanownych forumowiczów.

mike
Uzależniony
Posty: 194
Rejestracja: 23 mar 2013, 19:12
Czym jeżdzę: Renault Master III
Gadu Gadu: 4674149
Lokalizacja: Olkusz

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: mike » 20 lip 2013, 20:04

Ja nie dopisałem ale również mamy KS od p.Błażeja , ogólnie w salonie miła atmosfera , nie ma tej sztywności jak w innych [hihihi] warto było :mrgreen:

Edgar
Uzależniony
Posty: 341
Rejestracja: 28 cze 2013, 14:26
Czym jeżdzę: Sorento 2016 2.0 XL AWD,
była Sportage III 1,6 GDI L
Lokalizacja: Katowice

Re: EURO KAS - KATOWICE

Postautor: Edgar » 30 sie 2013, 21:47

To i Ja wraz z małżonką dopisujemy się do zadowolonych (upss, co Ja mówię) do Bardzo Zadowolonych klientów Euro-Kas-u.
Dziękujemy Panu Rafałowi Z. za mile spędzony czas w połączeniu z profesjonalizmem obsługi.
Naprawdę wszystkim polecam... [zlosnikok]


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap