Uszkodzenie auta przez serwis !!!

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
gr3gor100
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 03 paź 2015, 22:24
Czym jeżdzę: sportage 1,7 crdi 2015,L
+business line

Uszkodzenie auta przez serwis !!!

Postautor: gr3gor100 » 05 gru 2017, 16:38

witam
Czy ktoś miał może przypadek że auto oddane do serwisu zostało uszkodzone ???
Auto odjechało lawetą asistance i trafiło do jednego z warszawskich serwisów gdzie miała być naprawiona usterka mechaniczna.
Po kilku dniach dzwoni pan ze smutną wiadomością że niechcący wgnietli mi tylne drzwi :/
oczywiście pan zaproponował że poszpachlują, pomalują i wpiszą do książki serwisowej.oczywiście nie zgodziłem się na szpachle i zażyczyłem sobie wymianę drzwi na nowe,które i tak malowane są w serwisie.
Fakt jest taki że nigdy nienaprawiane blacharsko auto jest już naprawiane i pewnie coś przy sprzedaży straci z wartości :(
Nie wiem czy zgłaszać ten fakt do Kia Polska,czy olać temat bo i tak nic na to nie poradzę.
Naprawa auta przeciągnęła się oczywiście o tydzień.

Awatar użytkownika
XV 1900
Uzależniony
Posty: 209
Rejestracja: 14 paź 2013, 11:12
Czym jeżdzę: KIA Sportage 2,4 benzyna
Gadu Gadu: 8000250
Lokalizacja: Milcz

Re: Uszkodzenie auta przeż serwis !!!

Postautor: XV 1900 » 05 gru 2017, 16:48

Zgłoś do Kia Polska a od serwisu wyszarp ile się da, na pewno nie dadzą Ci gotówki ale przeglądy serwisowe za free przez kilka lat :D Ale musisz być stanowczy i nie dać się zbyć, że zrobią Ci jeden przegląd za free albo coś w tym stylu ;) :)

Awatar użytkownika
bykman
Uzależniony
Posty: 355
Rejestracja: 16 paź 2014, 14:25
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE XL 205KM
Opel Zafira C Cosmo 2.0 CDTI 200KM
Lokalizacja: PIENINY

Re: Uszkodzenie auta przez serwis !!!

Postautor: bykman » 05 gru 2017, 20:24

Tak jest, szarp się z serwisem a później zostawiaj im samochód na przeglądy...:)
Szpachle to se mogą wsadzić, ale w d...
Wymiana drzwi na nowe!
KIA SPORTAGE XL Limitowana 2.0 CRDI AWD MT 205KM 447Nm Sand Track


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap