NIE Landcar Łódź!

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
mykas33
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2011, 19:45
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 cdi

NIE Landcar Łódź!

Postautor: mykas33 » 05 sty 2011, 19:58

Witam,

Pragnę przestrzec przed pseudo ASO firmą Landcar w Łodzi.
Po drobnej awarii mojego sportka na terenie Łodzi(padła elektryka-wyswietlacze,ogrzewanie światła)zorientowałem się ,że mam szczęście i niedaleko mam ASO Landcar.Auto nie było unieruchomione i jadac bez nawiewów(zimno..)i oświetlenia 28 grudnia podjechałem pod serwis.
Co się okazało gość poinformował mnie ,że nie ma żadnego mechanika -są na urlopach,że auto mogę zostawić do 3 stycznia i nie ma mowy o zastepczym.

Poradził:

jeśli chce zastępcze auto oraz mechanika (elektryka)który sprawdzi co się stało mam zadzwonić po lawetę do Asistance Kia która mnie odholuje do nich(tylko że burak nie zauważył ,że już u nich jestem).
Także zastanówcie się nad serwisowaniem w Landcarze..

Sam otworzyłem klapkę z bezpiecznikami które się poluzowałyi wszystko ok-tyle tylko info o takiej możliwej przyczynie awarii znalazłem na forach w necie a nie u tych buraków.

kropa
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2011, 23:18
Czym jeżdzę: Kia

Re: NIE Landcar Łódź!

Postautor: kropa » 29 kwie 2011, 19:52

Jak byś słuchał przy wydawaniu samochodu wiedział byś że aby assistance mogło zadziałać i dać klientowi zastępczy samochód, zepsute auto musi dojechać do ASO na lawecie.

Awatar użytkownika
bartdobr
Uzależniony
Posty: 172
Rejestracja: 04 lis 2010, 21:35
Czym jeżdzę: KS3 1.7CRDI biała M
Lokalizacja: Łódzkie

Re: NIE Landcar Łódź!

Postautor: bartdobr » 29 kwie 2011, 20:13

A ja bardzo zadowolony jestem z tego salonu.

Na początku lutego zadzwonili do mnie i poinformowali, że będą opóźnienia w dostawach 1.6 - i byłem chyba jedną z pierwszych osób (tu na forum) które się dowiedziały, że czas oczekiwania bardzo się wydłuży. Otrzymałem również korzystną propozycję zmiany zamówienia na 1.7 i ciesze się, że dałem się namówić na tą opcję. Kwestia odbioru - szybko i sprawnie. Ogólnie pozytyw!! :)
Tak długo czekałem na 1.6 że się doczekałem 1.7

Awatar użytkownika
db_77
Bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 13 sty 2011, 21:39
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1,6 GDI BLACK PEARL
Lokalizacja: Rzgów / koło Łodzi

Re: NIE Landcar Łódź!

Postautor: db_77 » 29 kwie 2011, 20:25

Ogólnie nic do nich nie mam, ale jutro rezygnuje z zamówienia - nie chce już dłużej czekać :(
Odebrałem i już śmigam.

Awatar użytkownika
oovoo
Uzależniony
Posty: 176
Rejestracja: 08 lut 2011, 22:36
Czym jeżdzę: pomarańczka 1,7CRDi+XL

Re: NIE Landcar Łódź!

Postautor: oovoo » 29 kwie 2011, 22:45

co do auta zastępczego z Asistance to w każdej firmie tak jest. Ja kiedyś swoje poprzednie autko na gwarancji miałem odstawić do serwisu na diagnozę na 3 dni i oczywiście ASO nie dawało zastępczego auta. Ale gość mi podpowiedział że jak chcę zastępcze autko to muszę przywieź auto na lawecie do nich. I tak też zrobiłem któregoś popołudnia w sobotę w aucie zaświeciło się kontrolka silnika (żółta) i mimo że znałem już ten objaw i wiedziałem że mogę z tym jeździć i bez problemu dojadę do ASO to zadzwoniłem na asistance. Pan miło przyjął zgłoszenie i podstawił lawetę pod dom i zawiozła mnie do serwisu. Oczywiście w serwisie "miły" pan z obsługi poinformował mnie że zgasi mi kontrolkę i mogę wracać ale ja się uparłem na diagnozę i kazałem mu dzwonić do asistance ponieważ nieskutecznie do końca dnia by mi naprawił auto a on tego nie mógł zagwarantować. Bałem się tylko że to sobota i popołudnie i będą zlewać z daniem zastępczego.A tu miłą niespodzianka w ciągu godziny autko zastępcze z wypożyczalni z pełnym bakiem podstawione pod serwis. Dlatego teraz tylko dzwonić nawet z przed bramy ASO aby tylko auto przekroczyło bramę na lawecie [zlosnik2]

Robi1969
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2011, 21:59
Czym jeżdzę: 2,0 CRdi L

Re: NIE Landcar Łódź!

Postautor: Robi1969 » 30 gru 2011, 11:55

Odnośnie assistancu ostatnio sprzedali mi usługę samochód zastępczy na cały czas naprawy. Jeszcze nie korzystałem, ale mam nadzieję że jeśli będzie potrzeba to wszystko zadziała jak należy.
Pozdr. Robert


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap