ASO Nowy Targ Wadowski

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
choinkar
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 21 maja 2015, 11:48
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 GDI 166KM Sand Track M +
Lokalizacja: Warszawa

ASO Nowy Targ Wadowski

Postautor: choinkar » 29 cze 2017, 15:05

Ostatnio robiłem tam przegląd po 30 000 km wraz z przeglądem blacharsko-lakierniczym (potrzebnym do 7 letniej gwarancji).

W tym miejscu muszę pochwalić cały serwis i podejście do klienta, co robię z miłą chęcią.
Nie dość, że całość przebiegała w miłej atmosferze, profesjonalnie, to nawet wyszli na wprost klienta i "dali" samochód z kierowcą (bardzo miły chłopak), który na czas prac związanych z przeglądem zawiózł nas (dwie osoby dorosłe, dziecko 8 letnie i 5 miesięczne z wózkiem i wszystkimi tobołami) na rynek miasta, gdzie mogliśmy sobie pozwiedzać miasto, ponieważ byliśmy tzw. tubylcami. Po skończonym przeglądzie miła Pani z serwisu zadzwoniła i zapytała, czy życzymy sobie, żeby teraz po nas przyjechał ten sam człowiek, po odbiór naszego, już zrobionego samochodu, czy chcemy jeszcze po mieście pośmigać i ma przyjechać później.
Powiem szczerze, że pierwszy raz się spotkałem z takim podejściem i dlatego postanowiłem podzielić się z tym z Wami. Może ktoś będzie na wakacjach, w tym rejonie tak jak ja i będzie miał akurat do zrobienia coś w serwisie. Szczerze go polecam.
Dodam, że cena za całość przeglądu po 30 000 km wraz z przeglądem blacharsko-lakierniczym, też była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, bo w macierzystym mieście jak dzwoniłem i umawiałem się na to samo zażyczyli sobie znacznie więcej za usługę. Tu zapłaciłem za wszystko 868zł
Pozdrawiam ASO w Nowym Targu
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap