Polmotor Szczecin

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
marcel05m
Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 03 lis 2010, 11:04
Czym jeżdzę: sportage 1.6gdi L
Lokalizacja: Stargard (ZST)

Polmotor Szczecin

Postautor: marcel05m » 11 gru 2010, 22:08

Przez cały czas mojego kontaktu ze szczecińskimi dilerami kia miałem kilka rozmów ze sprzedawcami. W transbudzie zaproponowano mi zamówienie po nowych cenach w przyszłym tygodniu w polmotorze zostałem potraktowany lepiej i można powiedzieć , że rzutem na taśmę zamówiłem nowy rocznik w starej cenie. Kontakt w moim przypadku bez zarzutu od momentu zainteresowania się modelem. Nie mam opinii o całości salonu i serwisu ale jak do tej pory polecam p. Konrada z polmotoru. Miło sympatycznie i na temat...zobaczymy jak będzie dalej z realizacją zamówienia.
jeżdżę 1.6 GDI L sirius silver (ZST)

Awatar użytkownika
azjon
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 01 gru 2011, 20:47
Czym jeżdzę: SPORTAGE II 4WD CRDI 150 PS
Lokalizacja: Szczecin

Re: Polmotor Szczecin

Postautor: azjon » 13 gru 2011, 21:16

zrobiłem przegląd gwarancyjny ,przy wymianie płynów spełniono moje sugestie co do marki, wymieniono zużyte elementy hamulców wcześniej dzwoniąc z akceptacją kosztów (zaproponowano tańsze i nie gorsze rozwiązania), poprosiłem o wymianę napędu rozrządu co wykonano za połowę ceny proponowanej w ASO Warszawa. Auto umyte, była kawa, miłe rozmowy o trafności mojego wyboru auta.
W salonie czysto i widać zaangażowanie handlowców (pomimo, że byłem klientem serwisu zachęcali do oglądania nowych aut). pozdrowienia dla miłej pani od ubezpieczeń. Na koniec przy odbiorze miła niespodzianka w postaci rabatu.

Awatar użytkownika
bercik201
Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: 12 gru 2010, 13:51
Czym jeżdzę: Sportage L 1.6GDI. Orange, RSW, CP1, SRN
Gadu Gadu: 4474870
Lokalizacja: Szczecin

Re: Polmotor Szczecin

Postautor: bercik201 » 14 gru 2011, 19:42

Mój cały kontakt z salonem POLMOTOR przebiegał poprawnie. Pan Konrad i Pani Karolina prowadzili moją sprawę zamówienia bardzo rzetelnie. Pan z serwisu przy wydaniu samochodu też bardzo profesjonalnie podszedł do tematu wydania. Jestem bardzo zadowolony z współpracy.
Przede mną dopiero pierwsza wizyta w serwisie. Za jakieś 600km :)

W porównaniu z tym jak zostałem potraktowany w salonie konkurencji tutaj FULL PROFESKA. No i samochód odebrany przed czasem :) JA polecam :)
I siódmego dnia ...... stworzono Sportage :-)

Awatar użytkownika
azjon
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 01 gru 2011, 20:47
Czym jeżdzę: SPORTAGE II 4WD CRDI 150 PS
Lokalizacja: Szczecin

Re: Polmotor Szczecin

Postautor: azjon » 18 gru 2011, 23:38

odebrałem w piątek z naprawy moją kijankę. I znowu panowie z Polmotoru zachowali się wporzo. tak jak pisałem wcześniej w innej części forum, podczas przeglądu gwarancyjnego sygnalizowałem dziwne dźwięki dochodzące z tyłu auta podczas hamowania silnikiem ustępujące przy nacisku na pedał hamulca. Najpierw zmieniono tylne klocki (były zużyte), jednak to nie usunęło problemu. Zaprosiłem Pana Sebastiana na wspólną przejażdżkę i podejrzenia padły na tylny dyfer. Zostawiłem auto do weryfikacji. Na drugi dzień dostałem info z serwisu, że dyfer wymaga naprawy i że niektóre części trzeba sprowadzić. Poprosiłem o sprawdzenie czy naprawa może być w ramach gwarancji i czy damy radę z terminem, bo w piątek mam pilny wyjazd. Wszystko skończyło się dobrze, nie płaciłem, usterki nie ma, kijankę oddali przed czasem. Na parkingu stała czyściutka, umyta i odkurzona w środku. DUŻY PLUS dla ekipy :brawo:
Właśnie wróciłem z trasy :kierownik: kijanka sprawuje się prawidłowo


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap