Salon SOLEY w Rybniku

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
greeg25
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 07 wrz 2010, 11:02
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1.6 GDI Black Metalick ( S )

Salon SOLEY w Rybniku

Postautor: greeg25 » 22 lis 2010, 09:49

Bardzo polecam ten salon obsługa miła i fachowa ( udało mi się parę rzeczy wynegocjować) z serwisem jeszcze nie miałem kontaktu 8-)
Kia Sportage 1.6 GDI Black

adik28
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 30 wrz 2010, 14:55
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE 2.0 DOHC'L' +18'

Re: Salon SOLEY w Rybniku

Postautor: adik28 » 27 lis 2010, 23:05

Witam i prostuję - to nie Rybnik tylko ' ul. Rybnicka 363 44-310 Radlin ' pozdrawiam :)
Sportage srebrny 2.0 DOHC "L"

Daro35
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 08 lis 2010, 14:55
Czym jeżdzę: 1,6 GDI techno orange

Re: Salon SOLEY w Rybniku

Postautor: Daro35 » 28 lis 2010, 21:09

Ja kupowałem w Soley w Zabrzu-ten sam właściciel-polecam [papa]

omar-ex
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 03 gru 2010, 14:54
Czym jeżdzę: SPORTAGE 2.0 CDi 4WD

Re: Salon SOLEY w Rybniku

Postautor: omar-ex » 10 gru 2010, 17:30

Powiem tak, po pierwszym serwisie już będziecie mieli dosyć.

adik28
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 30 wrz 2010, 14:55
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE 2.0 DOHC'L' +18'

Re: Salon SOLEY w Rybniku

Postautor: adik28 » 11 gru 2010, 16:31

Hmm... co klient to opinia ja zakupiłem u nich KIA CEED w 2007 roku korzystam z serwisu na bieżąco i nie mam o nich złego zdania polecam serwis i salon :) pozdrawiam
Sportage srebrny 2.0 DOHC "L"

Axl2
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2010, 18:47
Czym jeżdzę: Cee'd 1.4

Re: Salon SOLEY w Rybniku

Postautor: Axl2 » 13 gru 2010, 18:54

A dlaczego "omar-ex" po pierwszym serwisie będziemy mieli dosyć? Aktualnie serwisuje KIA Cee'd nie mam najmniejszych wątpliwości co do serwisu

piotrr
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2012, 11:40
Czym jeżdzę: 1,6 L

Re: Salon SOLEY w Rybniku

Postautor: piotrr » 21 kwie 2012, 18:51

Witam,

a ja mogę się wypowiedziec na temat salonu w Zabrzu (w końcu to ten sam właścieciel). Salon sprzedaży - powiedzmy wszytsko w porządku - raczej byłem zadowolony. Może wynikało to z ekscytacji jaka była związana z zakupem auta. Oczywiście opóznienie było 3 miesięcy ale powiedzmy że na bieżąco też mnie informowali co i jak.
Natomiast serwis - jestem szczerze niezadowlony. Wprawdzie na razie była to bardziej kosmetyka niż jakieś naprawy ale najlepszym przykładem jest, że przy zmianie dywaników z zimowych na letnie (przy okazji oczywiście innej roboty) nawet auta nie odkurzono. Jak zobaczyłem że dywniki są włożone do brudnego auta to mnie ....
Przy wymianie opon zapomnieli mi do auta spakowac śruby - powiedzieli że wyslą pocztą, po czym musiałem dzwonic i sie upominac po jakimś czasie bo się okazało, że Pani odpowiedzialna za przesyłki po prostu zapomniała!
Pomału przymierzam się do rozeznania cen usług serwisowych.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Salon SOLEY w Rybniku

Postautor: kasia_mm » 21 kwie 2012, 19:25

no niestety standardy pracy w KIA to nie np Toyota gdzie zawsze przy byle przeglądzie myto mi auto i w srodku i oczywiście na zewnątrz.... w KIA standard minimum to mycie auta na zewnątrz i jak mam tą markę od lat 4 z hakiem jeszcze się nie zdarzyło, żeby odkurzyli w środku... a tych ASO parę zaliczyłam

co do Rybnickiego ASO się nie wypowiem - nie moje rejony - ale z racji kilkuletniego stażu z KIA powiem jedno - szukaj aż znajdziesz - można znaleźć serwis z ktorego się będzie zadowolonym; pierwszy sprawdzian masz na przegladzie lakierniczym (rok od daty zakupu) no i oczywiscie gdybys np wymienial olej czy jakies drobnostki (odpukac)

kar-met
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2015, 18:04
Czym jeżdzę: KIA SPortage 2.0 SLE

Re: Salon SOLEY w Rybniku

Postautor: kar-met » 21 lis 2015, 00:17

Pojechałem do tego serwisu by sprawdzić Samochód przed zakupem - KIA SPORTAGE
Umówiłem się na dany dzień i godzinę.Oczywiście razem ze sprzedającym.
Oględziny wyglądały bardzo ogólnie.Dwóch młodych serwisantów obeszło samochód dookoła posprawdzali lakier
i powiedzieli że auto jest super.Nawet nie podłączyli go pod komputer bo twierdzili że mają awarię.
Umawiając się na tę diagnozę zaznaczałem że głównie chodzi mi o podłączenie pod komputer.Nikt mnie nie informował o awarii tego komputera która podobno trwała od dnia poprzedniego.
Samochodu nawet nie sprawdzili na ścieżce.
Pojechałem do najbliższej stacji kontroli pojazdów i więcej się dowiedziałem niż w serwisie.
Dealer od którego kupowałem auto stwierdził iż nie widział bardziej obojętnego podejścia do klienta.
Znajomy polecił mi serwis w Łaziskach Górnych na ulicy Leśnej 1.
Bardzo miła obsługa.Ceny jak w standardowym warsztacie.Usługa wymiany oleju i filtrów koło 150zł.
Moje auto jest już po gwarancji ze względu na przebieg.Dziś zacząłem przygodę z tym serwisem mianowicie awaria 4WD
( opisuje w innym poście )
Będę na bieżąco opisywał współpracę z tym serwisem.Oby było ich jak najmniej.


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap