Warszawa

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
Awatar użytkownika
Baraqda
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: 28 paź 2010, 10:16
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1,6 GDI L
Lokalizacja: Warszawa

Warszawa

Postautor: Baraqda » 22 lis 2010, 09:21

Witam,
Chcę się podzielić moimi spostrzeżeniami z Warszawy.

W salonie
JACEK BALLAUN
ul. Białowieska 6
04-063 Warszawa
sprzedawca jest beznadziejny - tak nie potrafi zachęcić do sprzedaży auta, że głowa mała. Jak szybko wszedłem tak szybko wyszedłem z salonu - osobiście nie polecam.

MALIBU-AUTO-CENTRUM
ul. Morelowa 3
03-192 Warszawa
Odległość 8.8 km
tutaj na szczęście miałem przyjemność oglądać autko, testować i zamówić. Bardzo miły Dealer (niestety nie pamiętam nazwiska Pana) z zainteresowaniem i pasją opowiadał o samochodzie. Zaciekawił, poradził, przekonał, i jeszcze dorzucił małe gratisy do zamówienia. Jak na razie - jestem zadowolony. Zobaczymy jak salon się sprawdzi, jak już moja KIA będzie do odebrania.
KIA - SPORTAGE 1,6 L czarna perła

mkx
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 30 sie 2010, 13:33
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 DOHC XL

Re: Warszawa

Postautor: mkx » 22 lis 2010, 17:29

Mogę napisać dwa słowa o Malibu. Wprawdzie nie zamówiłem tam auta, bo w innym miejscu dostałem trochę lepsze warunki, ale zapewne będę tam serwisował (mam dużo bliżej niż do salonu gdzie kupuję KIA).

Z salonu i serwisu korzysta tam kilka znanym mi osób i są póki co bardzo zadowolone. I z procesu sprzedaży i z obsługi napraw czy przeglądów. Generalnie wszyscy mi polecali to miejsce, ale jak już wspomniałem sam zakup wykonałem gdzie indziej z prostej przyczyny.

Aha - dla niektórych ważne - Malibu ma lakiernię, jako jeden z nielicznych salonów w okolicach Warszawy, wiec oferują serwisowanie kompletne na miejscu.

Awatar użytkownika
Baraqda
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: 28 paź 2010, 10:16
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1,6 GDI L
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Postautor: Baraqda » 23 lis 2010, 08:54

Odebrałem samochód ! I nie zmieniłem zdania - z Malibu bardzo dobrze się współpracuje ! Osobiście polecam
KIA - SPORTAGE 1,6 L czarna perła

Awatar użytkownika
jaro
Uzależniony
Posty: 339
Rejestracja: 04 lis 2010, 19:58
Czym jeżdzę: Sportage 2,0 DOHC AWD XL,
Kia Pro_Ceed
Lokalizacja: Pruszków

Re: Warszawa

Postautor: jaro » 02 sty 2011, 20:05

W takim razie, jeżeli moja druga wizyta w AS motors w Nadarzynie okaże się taka, jak pierwsza to zmieniam na Malibu. :aha:
czarna dwulitrowa benzynowa ikselka AWD

krzysiek_kpk
KRZYSIU....od szufladek
Posty: 140
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:31
Czym jeżdzę: Biały prosiak 2.0CRDI

Re: Warszawa

Postautor: krzysiek_kpk » 04 sty 2011, 18:35

Baraqda pisze:
W salonie
JACEK BALLAUN
ul. Białowieska 6
04-063 Warszawa
sprzedawca jest beznadziejny - tak nie potrafi zachęcić do sprzedaży auta, że głowa mała. Jak szybko wszedłem tak szybko wyszedłem z salonu - osobiście nie polecam.



Faktycznie sprzedawca jest specyficzny,
ale pamiętam swego czasu jak szukaliśmy dla mojej siostry samochodu, to tenże sprzedawca bardzo mnie zadziwił. Umówiliśmy się z nim na jazdę próbną, jak przyjechaliśmy to pan wręczył nam kluczyki i dowód rejestracyjny Vengi i zapytał za ile czasu wrócimy? Taka sytuacja zdarzyła mi się pierwszy raz, że miałem samochód testowy do własnej dyspozycji sam na sam.

Natomiast z serwisu korzystałem raz, usterkę naprawili bez problemu. Jedynym minusem było to, że musiałem siedzieć bez sensu dwie godziny, bo pan zapomniał, że samochód już naprawiony.

Pozdrawiam
KPK

dosent
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 06 lis 2010, 16:50
Czym jeżdzę: Almera 1.4

Re: Warszawa

Postautor: dosent » 16 sty 2011, 20:56

Baraqda pisze:Witam,
JACEK BALLAUN
ul. Białowieska 6
04-063 Warszawa
sprzedawca jest beznadziejny - tak nie potrafi zachęcić do sprzedaży auta, że głowa mała. Jak szybko wszedłem tak szybko wyszedłem z salonu - osobiście nie polecam.


Rowniez potwierdzam. Mialem tam jazde probna. Przez kilka minut sprzedawca nie odezwal sie ani slowem, na moje proby zagajenia rozmowy (na temat samochodu) odpowiadal zdawkowo.

Mam natomiast wrazenie, ze to ciagle ten sam pan, ktory przed 10 laty nie sprzedal mi nissana. Moze ma inne zalety?...

Natomiast bardzo jestem ciekaw opinii o serwisie na Czyzewskiej (Sadyba) - bylem tam juz dwa razy ale tylko pogadac - raz wycenic mala obcierke i drugi gdy cos z centralnym zamkiem sie zacielo. Wrazenie dobre - widoczna chec pomocy. Chce u nich zrobic ta obcierke, moze ktos juz ma jakies doswiadczenia?

pzdr
d.

Orion66
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: 17 sty 2011, 01:37
Czym jeżdzę: Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM

Re: Warszawa

Postautor: Orion66 » 24 sty 2011, 10:58

JACEK BALLAUN
ul. Białowieska 6
04-063 Warszawa

HA! Byłem i jeździłem tam autem testowym. Sprzedawca - dokładnie kierownik salonu - dramat. Ten gość powinien sprzedawać w mięsnym. Zniechęcający, brak wiedzy, nieodpowiedzialny (dał nam samochód do własnej dyspozycji).

Nie polecam...
Opel Insignia Cosmo 1.6 Turbo 180KM (a miała być Sportage... bogu dzięki nie ma...)

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: Warszawa

Postautor: aBARTh » 24 sty 2011, 18:49

co do dania samochodu do waszej dyspozycji, to nic nadzwyczajnego.. w cywilizowanych krajach tak to wygląda. Niestety w Polsce pod hasłem jazda próbna kryje się przejechanie 6-10km z marudą, która na nic nie pozwala. Jak byłem dawnooo dawnoo temu u wujka w Danii i pojechaliśmy na jazdę próbną Alfa 156..dostaliśmy kluczyki, a na pożegnanie usłyszeliśmy, że salon zamykają o 18 żebyśmy zdążyli na tę godzinę wrócić (przyjechaliśmy tam ok 14-15). Mogliśmy przez prawie 3godz robić co chcemy tym samochodem, sprawdzić, pojeździć i poszaleć :)
Kwestia zaufania do klientów, inna sprawa, że nasi rodacy to w większości bydło, które mając taką możliwość zakatowało taką testówkę, druty z opon itp, bo przecież to nie jego auto.

kaczy
Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 03 gru 2010, 17:24
Czym jeżdzę: Olałem sprawę i już nie czekam :)

Re: Warszawa

Postautor: kaczy » 24 sty 2011, 21:43

Sąsiad kupując Insignię dostał samochód na cały weekend ! Oczywiście paliwo sam finansował i auto miało szybki przegląd po oddaniu czy wszystko gra tak jak przed weekendem.Kupili go tym bo rozwarzał inne furki ,a nabył wypasnią Insignię.

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Postautor: kasia_mm » 21 mar 2011, 09:03

Car Serwis, Połczyńska- dokładnie to samo - dostalismy na 30-45 min Sportage do testowania, pan spisal dane z dowodu, sprawdził prawko i wio:)
z tego co wiem jest to normalna praktyka w zachodnich salonach - mają w tym celu specjalne polisy ubezpieczeniowe i to wszystko:)
poza tym jest to sporym udogodnieniem kiedy czlowiek sie pakuje z cala rodzina na wybor auta i mozna spokojnie wsadzic dzieci z tylu i nie martwic sie ze trzeba jezdzic na raty bo pan z salonu musi siedziec obok:( Testujac ASX-a tak mialam - maz siedzial w salonie, ja z dziecmi i sprzedawcą jazda, potem ja siedzialam a maz z dziecmi i panem jeździł..

Awatar użytkownika
jaro
Uzależniony
Posty: 339
Rejestracja: 04 lis 2010, 19:58
Czym jeżdzę: Sportage 2,0 DOHC AWD XL,
Kia Pro_Ceed
Lokalizacja: Pruszków

Re: Warszawa

Postautor: jaro » 30 kwie 2011, 20:49

Czy ktoś wie, czy serwis KIA Malibu pracuje w soboty?
czarna dwulitrowa benzynowa ikselka AWD

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Postautor: kasia_mm » 30 kwie 2011, 21:31

na Zumi napisane ze w sob 8-14, na auto.pl ze od 9-14, wiec moze pojedz kolo 10:)

Awatar użytkownika
jaro
Uzależniony
Posty: 339
Rejestracja: 04 lis 2010, 19:58
Czym jeżdzę: Sportage 2,0 DOHC AWD XL,
Kia Pro_Ceed
Lokalizacja: Pruszków

Re: Warszawa

Postautor: jaro » 01 maja 2011, 13:06

Pojadę bo w AS Motors w Nadarzynie gram z serwisem w ping ponga. Ja zgłaszam usterkę a oni jej nie widzą. Chcę sprawdzić, czy to ten jeden serwis taki czy wszystkie są podobne.
czarna dwulitrowa benzynowa ikselka AWD

Awatar użytkownika
Socomek
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 kwie 2011, 16:18
Czym jeżdzę: Kia Sportage XL 1.6
Lokalizacja: Rashyn

Re: Warszawa

Postautor: Socomek » 02 maja 2011, 21:45

co do Nadarzyna... byliśmy tam na naszej pierwszej jeździe próbnej.... ogólnie nie podobała nam się obsługa ... więc powiedzieliśmy sobie, że salonów i serwisów dużo :) wybraliśmy inny gdzie obsługa była przecudowna :) noo ale zobaczymy gdzie będziemy się serwisować jak już przyjdzie... do Łowicza (bo tam właśnie zamawialiśmy) jest nam troszkę daleko mieszkając w Raszynie ;)))

Awatar użytkownika
jaro
Uzależniony
Posty: 339
Rejestracja: 04 lis 2010, 19:58
Czym jeżdzę: Sportage 2,0 DOHC AWD XL,
Kia Pro_Ceed
Lokalizacja: Pruszków

Re: Warszawa

Postautor: jaro » 03 maja 2011, 18:36

To pech, bo z Raszyna do Nadarzyna to rzut beretem.
czarna dwulitrowa benzynowa ikselka AWD

andi
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2011, 18:29
Czym jeżdzę: 1,6 GDI 135KM

Re: Warszawa

Postautor: andi » 04 maja 2011, 23:47

Witam,
jako oczekujący od ponad 7 m-cy na odbiór wozu, wskazuję KIA MOTORS i Importera KIA Poland jako totalna porażkę. Być może znjadę jeszcze kilka osób aby zrobic im odpowiedni piar, jestem wściekły :(

strzygam
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 30 lis 2010, 21:50
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,6 GDI M

Re: Warszawa

Postautor: strzygam » 05 maja 2011, 21:17

W kwestii pr dla kia i traktowania klientów jak głupków to zbieram osoby, które zostały także [wymoderowano] przez tych [wymoderowano] i chcę zorganizować grupę do złożenia pozwu zbiorowego przeciwko nim.
Chętnych zapraszam na priv lub bezpośrednio na mojego maila: marcin.strzyga@gmail.com

OxBown
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 28 wrz 2011, 15:49
Czym jeżdzę: Kawasaki z750, Sportage 1,6 GDI XL

Re: Warszawa

Postautor: OxBown » 30 wrz 2011, 22:53

tez smigalem po salonach w wawie i:

Kia na 1 sierpnia bodajze przy novotelu tregadia, jazd testowych nie mieli, male zainteresowanie klientem, znizki zadne, a na sluzby mudurowe to zabral skan legityki poweidzial ze sie odezwie i sie nie odezwal, zadzwonilem i mi poweidzial ze mi sie nie nalezy, ogolnie jesdno wielkie sciemianie klienta;D

Pulawska wszystko ok ale jakos tak salon mi nie przypasowal.

Malibu przy modliniskiej to poezja, wpadlem do salonu sie zapytac o jadze testowa to sie tylko zapytali czy juz czy za 5min, znizka mundurowa 6% zadzwonili na drugi dzien o 10 rano ze juz wszystko zalatwione i jest przyznana;) pojechal i zamowilem;) zobaczymy jak serwisa tylko bedzie wygladal.

Oskarek1+
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2012, 11:11
Czym jeżdzę: 1,6gdi m

Re: Warszawa

Postautor: Oskarek1+ » 26 kwie 2012, 09:38

Witam.
Odwiedziłem salon MALIBU na Morelowej , widać że wokół klienta sprzedawca roztacza przyjemną aurę. Dużo opowiada o zaletach auta.POLECAM.
Na Puławskiej 393 w AS Motors trochę inaczej tutaj ty się pytasz o rzeczy które Cię interesują , sprzedawca Pan Dawid wie że na Sprtage III trzeba czekać minimum 3 miesiące więc nie wysila się z swoim zaangażowaniem w sprzedaż.
Oskarek

Awatar użytkownika
gulsoon
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 22 gru 2011, 19:55
Czym jeżdzę: 2.0 CRDi 4WD, AT, 1K, XL + SLS, AW8, SRK
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Postautor: gulsoon » 12 maja 2012, 23:40

Autko odebrane :D
Malibu-Auto-Centrum super !!!
Miło, kulturalnie i szybko. Pani Aneta, która mi sprzedała samochód pełna profeska :D - generalnie obsługa w salonie na wysokim poziomie :) :) :) :)

mint
Nasz Człowiek
Posty: 898
Rejestracja: 05 kwie 2011, 17:56
Czym jeżdzę: Sportek 1.6 Biała xl
Lokalizacja: wawa

Re: Warszawa

Postautor: mint » 28 maja 2012, 18:54

No to ja opiszę swoją przygodę z serwisem Malibu. Wymiana przedniej szyby, zlecona firmie zewnętrznej, bo oni nie mają do tego przeszkolonych ludzi, wymiana w serwisie Malibu, szyba wymieniona bez problemu, natomiast auto wydane bez sprawdzenia przez pracowników Malibu, nie pozakładane osły na kable od lusterka, w komorze silnika tuż przed podszybiem po obu stronach są pianki które zostały pozostawione na wlewie do chłodnicy, poprzyklejały się do maski, przez co maska była wygięta. Gąbka która jest pomiędzy deską rozdzielczą a szybą została tak założona że po stronie kierowcy wystawała. To tyle a propos jakości wydania samochodu klientowi po wymianie szyby, co będzie jakbędą musieli robić coś przy silniku? Wydadzą samochód i kilka śrubek w kartoniku. [zlolta] Po tej wymianie zaczeło coś brzęczeć po stronie kierowcy, mechanik stwierdził że muszą rozebrać deskę, żona się nie zgodziła z wiadomych powodów.
Zamówiona 12 marca 1.6 xl biała a odebrana 07 listopada.


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap