Warszawa

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
Awatar użytkownika
arko_w
Uzależniony
Posty: 174
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:44
Czym jeżdzę: Sportage crdi 1.7 L 2WD 2012
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Postautor: arko_w » 30 sie 2012, 12:28

Ja na razie jestem zadowolony z obsługi w Malibu. 2-krotna wizyta zawsze na umówiona godzinę, dzieki czemu nie ma problemu z obsługą. Wadę stukania opisana w tym poście http://www.mojasportage.pl/viewtopic.php?f=9&t=212&p=21822#p21822
została usunięta bezproblemowo. Za kazdym razem zlecenie zostaje otwarte jeżeli problem by powrócił nie muszę ponownie się umawiać. Po z tym milo i kulturalnie.

Awatar użytkownika
color1
MODERATOR
Posty: 413
Rejestracja: 13 sie 2010, 00:21
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 DOHC (L ; D5U ; Alpine Grey)
Lokalizacja: Wawa

Re: Warszawa

Postautor: color1 » 07 wrz 2012, 21:51

Niestety muszę zganić Malibu, a to z tego względu, że nie dotrzymuje uzgodnień dot. rabatów dla członków naszego forum.
Tutaj: http://www.mojasportage.pl/viewtopic.php?f=55&t=780&hilit=upusty zostały podane informacje na temat wynegocjowanych opustów, niestety nagle (tzn. już po wykonaniu przeglądu) się okazało, że rabaty wynoszą tylko 5% na robociznę i części. Próbowałem wyjaśnić sytuację z osobą, która wówczas złożyła ofertę opustów, ta niestety odsyła teraz do serwisu, a serwis twierdzi że w NASZYM regulaminie kart członkowskich nie są określone żadne rabaty...

Tak się nie robi ! Dlatego wielki minus dla kierownictwa serwisu Malibu.
Kia Sportage 2.0 DOHC (L ; D5U ; Alpine Grey)

Awatar użytkownika
arko_w
Uzależniony
Posty: 174
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:44
Czym jeżdzę: Sportage crdi 1.7 L 2WD 2012
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Postautor: arko_w » 30 gru 2012, 21:27

A ja mam kolejne plusy dla AS Motors - Nadarzyn. Dostałem na Święta kartkę z życzeniami i kuponem rabatowym na mycie zewnątrz i w środku za 30 PLN w iWash.pl przy Grójeckiej 194 w Warszawie. (kupon ważny do końca marca 2013 i chyba skorzystam :))

Awatar użytkownika
Zibi70
Expert
Posty: 980
Rejestracja: 08 maja 2012, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI XL SLS
Lokalizacja: Warszawa / Tarnowskie Góry (ale słoikiem nie jestem) ;-)

Re: Warszawa

Postautor: Zibi70 » 30 gru 2012, 22:42

Potwierdzam - ja także dostałem taki miły prezent. :aha:

Przyjemny gest - nie ulega kwestii.

Co do myjni - nie wiem czy skorzystam - to mycie bezwodne - zapewne parowe. Pomijam, że do tej przyjemności, oprócz tych 3 dyszek rabatu będzie trzeba dołożyć 60 peelenów [hihihi]

Przy okazji założyłem wątek na temat myjni parowych - ciekaw jestem Waszej opinii.

http://www.mojasportage.pl/viewtopic.php?f=57&t=1970
Kiedyś miałem ładny podpis, ale dawno mnie nie było i se poszedł... pojechał. [zdziwko]

Awatar użytkownika
cisco
Nasz Człowiek
Posty: 805
Rejestracja: 27 paź 2011, 00:11
Czym jeżdzę: Sorento XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD Black Pearl
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Warszawa

Postautor: cisco » 30 gru 2012, 22:51

Zibi, za 30 zł masz full opcje, mycie zewnętrzne i czyszczenie wnętrza :D
Jeszcze nie korzystałem z takiej myjni ale może warto spróbować ;)
SORENTO XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD, SunRoof, Black Pearl

Awatar użytkownika
Zibi70
Expert
Posty: 980
Rejestracja: 08 maja 2012, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI XL SLS
Lokalizacja: Warszawa / Tarnowskie Góry (ale słoikiem nie jestem) ;-)

Re: Warszawa

Postautor: Zibi70 » 30 gru 2012, 22:55

Full opcję masz za 90 zł - 30 zł rabatu z kuponu.
Za samo 30 zł z kuponu to oni Ci co najwyżej ładnie powiedzą "dzień dobry" [hihihi] - cennik jest na stronie. http://iwash.pl/
Kiedyś miałem ładny podpis, ale dawno mnie nie było i se poszedł... pojechał. [zdziwko]

Awatar użytkownika
cisco
Nasz Człowiek
Posty: 805
Rejestracja: 27 paź 2011, 00:11
Czym jeżdzę: Sorento XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD Black Pearl
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Warszawa

Postautor: cisco » 30 gru 2012, 23:05

Zibi [zdziwko]
Przeczytaj uważnie zieloną część kuponu :D
SORENTO XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD, SunRoof, Black Pearl

Awatar użytkownika
Zibi70
Expert
Posty: 980
Rejestracja: 08 maja 2012, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI XL SLS
Lokalizacja: Warszawa / Tarnowskie Góry (ale słoikiem nie jestem) ;-)

Re: Warszawa

Postautor: Zibi70 » 30 gru 2012, 23:16

A to będzie trudne, bo nie mam go ze sobą ale skoro mówisz, że tak napisali to miło - oby to nie był tylko "chłyt marketingowy" :)
Kiedyś miałem ładny podpis, ale dawno mnie nie było i se poszedł... pojechał. [zdziwko]

Awatar użytkownika
cisco
Nasz Człowiek
Posty: 805
Rejestracja: 27 paź 2011, 00:11
Czym jeżdzę: Sorento XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD Black Pearl
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Warszawa

Postautor: cisco » 30 gru 2012, 23:25

Wygląda to tak :D
Nie wiem jak Wy, ale ja rozumiem to tak że za 30 PLN masz całość :)
Załączniki
20121230_222016small.jpg
SORENTO XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD, SunRoof, Black Pearl

Awatar użytkownika
Zibi70
Expert
Posty: 980
Rejestracja: 08 maja 2012, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI XL SLS
Lokalizacja: Warszawa / Tarnowskie Góry (ale słoikiem nie jestem) ;-)

Re: Warszawa

Postautor: Zibi70 » 31 gru 2012, 03:03

No to galanto :)

Jak wspomniałem - dostałem ten upominek ale "jak zwykle" 8-) został wysłany nie na ten adres, co trzeba stąd wiem o kuponiku tylko z relacji telefonicznej, która jak widać była nieprecyzyjna. :D
Kiedyś miałem ładny podpis, ale dawno mnie nie było i se poszedł... pojechał. [zdziwko]

Awatar użytkownika
arko_w
Uzależniony
Posty: 174
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:44
Czym jeżdzę: Sportage crdi 1.7 L 2WD 2012
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Postautor: arko_w » 31 gru 2012, 10:48

cisco pisze:Nie wiem jak Wy, ale ja rozumiem to tak że za 30 PLN masz całość :)


Dokładnie też tak to rozumiem i mam taki sam kupon, nie pozostaje nic innego jak pojechać i się przekonać, tylko nie wiem czy nie warto pczekać do zakończenia zimy :)

Awatar użytkownika
arko_w
Uzależniony
Posty: 174
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:44
Czym jeżdzę: Sportage crdi 1.7 L 2WD 2012
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Postautor: arko_w » 31 gru 2012, 10:57

Czyszczenie wnętrza to i tak 60 PLN więc można darować sobie mycie a skorzystać tylko z wypucowania w środku.

franki
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lip 2012, 10:09
Czym jeżdzę: Opel

Re: Warszawa

Postautor: franki » 16 maja 2013, 09:10

A co powiecie o salonie na Połczyńskiej?

pawelkuczm
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 cze 2013, 13:53
Czym jeżdzę: Sportage S 1.6

Re: Warszawa

Postautor: pawelkuczm » 26 wrz 2013, 09:43

Panowie,

Miał ktoś styczność z serwisem na Warszawskich Bielanach?

http://www.krzewscy.pl/

Mieszkam niedaleko i zastanawiam się czy to dobry pomysł serwisować u nich...

Pozdrawiam

szpakulos
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2013, 08:52
Czym jeżdzę: kia sportage 2.0 dohc

Re: Warszawa

Postautor: szpakulos » 12 paź 2013, 20:38

KIA Krzewscy? Nie polecam. Stanowczo odradzam. Serwisowałem tam poprzednie dwie KIAnki, bo miałem ich pod nosem. Owszem są bardzo mili, ale do momentu jak nie zgłasza się uwag. Powiem w ten sposób - klient nie ma prawa mieć jakichkolwiek uwag co do wykonanej roboty, ma zapłacić i zabrać samochód. Wszystko. Ostatnio odbierałem nowe auto, które miało wady fabryczne. Najpierw wmawiano mi że tak ma być, następnie zgodzono się usunąć zgłoszone wady, ale cały czas traktowano mnie jak ... kretyna, któremu można wmówić dowolne brednie. O innych "nieporozumieniach" nawet nie chce mi się pisać, a było ich wiele. Podsumowując - moim zdaniem salon KIA Krzewscy zatrzymał się w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia - i to zarówno jeśli chodzi o podejście do klienta oraz jakość serwisu. Trzeciej kijanki na pewno nie będę tam serwisował.

Awatar użytkownika
cisco
Nasz Człowiek
Posty: 805
Rejestracja: 27 paź 2011, 00:11
Czym jeżdzę: Sorento XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD Black Pearl
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Warszawa

Postautor: cisco » 12 paź 2013, 22:40

Jakie były te fabryczne wady?
Takie małe info dla potomnych 8-)
SORENTO XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD, SunRoof, Black Pearl

patriot
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2013, 10:21
Czym jeżdzę: 1.6

Re: Warszawa

Postautor: patriot » 22 paź 2013, 13:16

Orion66 pisze:JACEK BALLAUN
ul. Białowieska 6
04-063 Warszawa

HA! Byłem i jeździłem tam autem testowym. Sprzedawca - dokładnie kierownik salonu - dramat. Ten gość powinien sprzedawać w mięsnym. Zniechęcający, brak wiedzy, nieodpowiedzialny (dał nam samochód do własnej dyspozycji).


Od tamtej pory chyba wiele się zmieniło, auto zamówione, odebrane i jako jedyny salon sprzedał mi auto bez VAT na wywóz z kraju, w innych twierdzili, że jako detaliczny nabywca nie mam takiego prawa. Jednym słowem na Białowieskiej Pan zainteresował się ciekawym przypadkiem i po długich negocjacjach ma się to, co się chciało :)

pawelkuczm
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 cze 2013, 13:53
Czym jeżdzę: Sportage S 1.6

Re: Warszawa

Postautor: pawelkuczm » 28 paź 2013, 10:33

@szapkulos: dzięki! mam ten serwis podobnie jak ty "pod nosem" i planowałem tam serwisować swoje auto. w takim razie zdecyduje się chyba na serwis przy Połczyńskiej.

szpakulos pisze:KIA Krzewscy? Nie polecam. Stanowczo odradzam. Serwisowałem tam poprzednie dwie KIAnki, bo miałem ich pod nosem. Owszem są bardzo mili, ale do momentu jak nie zgłasza się uwag. Powiem w ten sposób - klient nie ma prawa mieć jakichkolwiek uwag co do wykonanej roboty, ma zapłacić i zabrać samochód. Wszystko. Ostatnio odbierałem nowe auto, które miało wady fabryczne. Najpierw wmawiano mi że tak ma być, następnie zgodzono się usunąć zgłoszone wady, ale cały czas traktowano mnie jak ... kretyna, któremu można wmówić dowolne brednie. O innych "nieporozumieniach" nawet nie chce mi się pisać, a było ich wiele. Podsumowując - moim zdaniem salon KIA Krzewscy zatrzymał się w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia - i to zarówno jeśli chodzi o podejście do klienta oraz jakość serwisu. Trzeciej kijanki na pewno nie będę tam serwisował.

szpakulos
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2013, 08:52
Czym jeżdzę: kia sportage 2.0 dohc

Re: Warszawa

Postautor: szpakulos » 29 paź 2013, 18:49

do cisco:
Wada fabryczna: źle polakierowana tylna klapa (cytuję "lakier położony na zważony podkład" - od wewnętrznej strony widoczne były zacieki i burchle). Kierownik serwisu wmawiał mi że wszystko jest o.k. Wadę naprawiono w ciągu jednego dnia - wymieniono tylną klapę z innego samochodu w tym samym kolorze który czekał na odbiór klienta. Czyli ktoś pewnie odebrał felerny towar z "moją" starą klapą. Może ktoś sprawdzi swoją kijankę: odbierałem u Krzewskich trzy tygodnie temu, kolor biały, wersja do której wmontowano felerną klapę to CRDI.
Pozdrawiam.

Mundek28
Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2021, 10:31
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 diesel 185 KM 48V MHEVautomat

Re: Warszawa

Postautor: Mundek28 » 18 lut 2022, 12:46

Koledzy odświeżę temat. Które ASO Kia w Warszawie / chodzi o serwis nie salon/ polecacie . Jakie macie uwagi i podobne informacje.

Awatar użytkownika
Zibi70
Expert
Posty: 980
Rejestracja: 08 maja 2012, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI XL SLS
Lokalizacja: Warszawa / Tarnowskie Góry (ale słoikiem nie jestem) ;-)

Re: Warszawa

Postautor: Zibi70 » 12 lip 2022, 19:27

Heloł ewrybady ;)
Drugie podejście do odświeżenia tematu - przymierzam się do jakiegoś salonu KIA w Warszawie lub niedalekiej okolicy. Ktoś może coś polecić?
Kiedyś miałem ładny podpis, ale dawno mnie nie było i se poszedł... pojechał. [zdziwko]


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap