P.H. "ARION SHOP"

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
Awatar użytkownika
Deante
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 19 lis 2010, 08:45
Czym jeżdzę: Kia Ceed 1,6 DOHC Optimum
Lokalizacja: Kielce

P.H. "ARION SHOP"

Postautor: Deante » 19 lis 2010, 12:22

Rewelacyjny kontakt i możliwość negocjacji sporych rabatów (niestety obowiązuje mnie tajemnica handlowa, lecz na pewno warto negocjować). Pojawiałem się głównie na przeglądach (bo nic się nie psuło) i jazdach testowych nowym Sportage lecz za każdym razem przyjmowano mnie profesjonalnie i z życzliwością. Przyznam szczerze, że właśnie ogół odczuć w kontaktach z salonem i serwisem skłonił mnie do zakupu koejnego modelu.Cenie sobie spokój, rzetelność oraz drobne gesty które budują zadowolenie (np.po jeździe testowej dostałem kubek z logo, bryloczek i kartę rabatową na 5% upustu).
w marcu 2011r. Kia Sportage XL 2.0 DOHC AWD,Black Pearl

haves
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2010, 14:06
Czym jeżdzę: ceed 1.6

Re: P.H. "ARION SHOP"

Postautor: haves » 03 mar 2011, 22:39

Obsługa na najwyższym poziomie Jeżeli chodzi o przeglądy serwisowe może być (irytuje mnie jedno biała podsufitka i odbite odciski mechanika delikatne przegięcie). Montaż haka bez zastrzeżeń szybko i w miarę tanio. Serwis polecam [angry]
Jeżeli chodzi o serwis Blacharski współpracujący z nimi masakra przez duże M. Jak to w rzyciu bywa zły dotyk blacharza boli przez całe życie. Non stop wychodzą jakieś wady np.
1. Położony lakier jest miękki poprawiano go 3 krotnie i co tam gdzie nie zajrzałem nie poprawili i teraz po 8 miesiącach
pofałdował się tak jak zmarszczki na skórze . [zly1] [zly2]
2. Podsufitka się odkleja [zly1] [zly2]
3. uszczelka w przednich drzwiach jest wciągana przez szybę. Raz już naprawiali a teraz będzie drugi raz [zly1] [zly2]
4. Spasowanie elementów dramat jak tylko zobaczyłem to od razu musieli poprawiać [zly1] [zly2]
5. Po odbiorze zobaczyłem ozdoby typu pomalowane uszczelki, siłowniki od klapy tylnej i inne oznaki inwencji twórczej. [zly1] [zly2]
6. Uciapane smarem oświetlenie w podsufitce w środku. [zly1] [zly2]
Ogólnie bardzo nie polecam. Serwis blacharski -podwykonawca P. Bracik masakra na pewno skrzywdzi twoje auto [zly1] [zly1] [zly1]
na tym się zna dobrze bo na lakierowaniu chyba nie.


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap