MGT - Łowicz

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
dealer
Uzależniony
Posty: 236
Rejestracja: 06 paź 2010, 15:24
Czym jeżdzę: sportage 1,7 CRDi
Lokalizacja:

MGT - Łowicz

Postautor: dealer » 20 lis 2013, 21:26

Spokojnie mogę ich polecić.
Samochód kupiłem u nich, wszystkie naprawy gwarancyjne (a było ich całkiem sporo) robiłem u nich.
Dwa z trzech przeglądów robiłem w Łowiczu.
Ostatnim razem udało mi się mocno zapuścić samochód w środku i na zewnątrz ("dbaluchem" nie jestem na pewno), Samochód odebrałem umyty (to akurat standard) i ogarnięty w środku (jestem mile zaskoczony) dodatkowo w gratisie szuwaks do czyszczenia plastików. Generalnie po większości wizyt samochód był umyty. Fachowość i chęć rozwiązania problemu bez zarzutu.
Samochód zastępczy na czas naprawy gwarancyjnej, w większości przypadków dostawałem gratisowo bez większych problemów.
Ceny hmmmm, temat rzeka, droższe miejsca są na pewno, tańsze pewnie też, ale bez przypominania 5-10 % rabatu z faktury dostałem.
jeżdżę Sportage 1,7 CRDi

Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap