LANDCAR Łódź

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
GD_Luk
Bywalec
Posty: 141
Rejestracja: 06 paź 2010, 18:55
Czym jeżdzę: 2.0 TD, 4x4,XL, Techno Orange.

LANDCAR Łódź

Postautor: GD_Luk » 07 lis 2010, 17:26

LandCar w Łodzi-dla mnie the best!!! W rodzinnym mieście nie chcieli rozmawiać a tam miła pani Katarzyna C. zamówiła disla i drugą benzynkę dla szwagra.....wszystko przez telefon i wszystko prima sort-samochód odbieram w piątek [ura]
2.0 crdi, 4x4,XL, Techno Orange.

AndrzejL

Re: LANDCAR Łódź

Postautor: AndrzejL » 18 lis 2010, 10:59

Mam zupełnie inne zadanie o p.Katarzynie i - tym samym - o LandCar z Łodzi.
Otóż: zachęcony Twoją pozytywna opinią skontaktowałem się z nią w celu złożenia zamówienia na konkretny samochód. Była bardzo sympatyczna i obiecała następnego dnia przysłac mi e-mailem ofertę. Nie przysłała, ani nie skontaktowała się telefonicznie.
Przypomniałem się jej po dwóch dniach oczekiwania e-mailem i... zostałem zignorowany.
W konsekwencji zamówiłem samochód w Płocku i odradzam wszystkim Landcar w Łodzi z p.Katarzyną na czele [zlosnik2]

toa
Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 29 wrz 2010, 18:15
Czym jeżdzę: Sportage 2,0 Crdi L AWD

Re: LANDCAR Łódź

Postautor: toa » 09 gru 2010, 13:47

Ja miałem podobnie - próbowałem się z nimi kontaktować i telefonicznie i mailowo - maila z ofertą jednak nie przesłali. Ogólnie nie polecam :(
--
Jeżdzę niezbyt udanym Sportage III 2.0 CRDI AWD :(

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: LANDCAR Łódź

Postautor: aBARTh » 09 gru 2010, 15:16

ja ich tłumaczyc nie będę, ale weźcie pod uwagę, że mają teraz natłok roboty i czasem im może coś umknąć. podkreślam CZASEM, bo totalna ignorancja to porażka na całej linii [zlolta]
Mówie to jako dawny sprzedawca nowych samochodów, któremu też nie raz w ferworze walki z klientami umknęły jakieś oferty czy wynikły babole z wyliczeniem ceny.

Tosiak
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 08 kwie 2011, 22:23
Czym jeżdzę: Audi
Lokalizacja: Łódź

Re: LANDCAR Łódź

Postautor: Tosiak » 05 maja 2011, 21:13

Musze dołączyć do grona tych którzy nie otrzymali oferty, choć się przypominałem po kilku dniach.. Nie wiem czy polecić bo wspólnego z nimi nic nie miałem ale kontakt fatalny.

Awatar użytkownika
07bart
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2011, 16:56
Czym jeżdzę: L titanium silver 2.0crdi 4x4

Re: LANDCAR Łódź

Postautor: 07bart » 10 maja 2011, 23:41

Czy polecić nie wiem ?! ja jeszcze czekam na swoja SPORTAGE, już jest miesiąc opóznienia oczywiście nikt nic nie wie , zamawiałem auto u pana Bartłomieja P. super gość na każde pytanie znał odpowiedz, teraz rozmawiam już z czwartą osobą za każdym razem nowa DRAMAT !!!!!

luk_lodz
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2011, 22:37
Czym jeżdzę: 1,6 L

Re: LANDCAR Łódź

Postautor: luk_lodz » 20 lip 2011, 23:21

Mnie się w końcu udało odebrać. A czekałem od listopada !!
A przejścia to z nimi miałem. Najpierw obsługiwał mnie niejaki Michał K. Nie wiem co tam robił ten gość, dramat, zero informacji:/. Ponieważ mam blisko to w końcu u nich i tak zamówiłem. Obsługiwał mnie tym razem Bogdan S. Ogólnie Ok!Załatwił rabat i parę dodatków. Z tym że zalatany kompletnie i też ciężko było się dowiedzieć kiedy to auto w końcu będzie. Kolejne terminy rzekomego odbioru mijały, a Pan Bogdan nie raczył nawet zadzwonić że będą opóźnienia.

W końcu się doczekałem i nawet parę groszy udało mi się wyrwać za opóźnienie. Podsumowując kolejnego samochodu chyba bym u nich nie zamówił.

MarekA
Nasz Człowiek
Posty: 481
Rejestracja: 03 lis 2010, 15:27
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,7 CRDI "XL" czarna
Lokalizacja: Olsztyn

Re: LANDCAR Łódź

Postautor: MarekA » 13 paź 2011, 14:21

Odbierałem samochód w Landcar.
Same negocjacje i załatwienie sprawy zakupu bez zarzutu.
Odbiór niestety ale tak trochę jak w PRLowskim "salonie" - można mieć wiele zastrzeżeń ,samochód nieprzygotowany dokładnie do wydania- niedokładnie wyczyszczony, pozostałości folii itp. Samochód wydawany na zewnątrz salonu !
Na zasadzie bierz i spadaj ;)

Reasumując sam zakup ok ale muszą popracować nad obsługą , daleko im np. do takiego EuroKas w Katowicach

Robi1969
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2011, 21:59
Czym jeżdzę: 2,0 CRdi L

Re: LANDCAR Łódź

Postautor: Robi1969 » 30 gru 2011, 11:53

Ja osobiście odbierałem już drugi samochód w LAndCarze i jestem bardzo zadowolony. Wszyscy mili, autko przygotowane. Na szczęście nie miałem problemów z oczekiwaniem, bo mieli taki samochód wolny i mi się udało.
Pozdrawiam P. Kasię - Robert

olele
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2012, 15:49
Czym jeżdzę: 2.0 CRDi - L

Re: LANDCAR Łódź

Postautor: olele » 03 wrz 2012, 16:01

Temat już trochę zamarł, ale może warto go odświeżyć. Ja mogę zdecydowanie polecić Landcar, obsługa na bardzo przyzwoitym poziomie, w zasadzie nie mam się do czego przyczepić w swojej transakcji, dzisiaj odebrałem nowe auto, było przygotowane już rano. Dali mi dobrą ofertę, miło się negocjowało. Dodatkowo jeszcze jedno info, które może kogoś zainteresuje - mają w sprzedaży dużo używanych, większość właśnie Kia. Warto do nich zajrzeć, polecam:)

Yogi
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 06 mar 2016, 18:14
Czym jeżdzę: 3.0
1.8
1.6

Re: LANDCAR Łódź

Postautor: Yogi » 08 mar 2016, 23:23

Jeśli chodzi o kupno nowego auta i dział sprzedaży
szczerze polecam Panią Aleksandrę N.
przemiło zaopiekowała się od pierwszego wejścia do salonu po jazdę próbną... szkoda że tak krótką
i do samego wyjazdu autem z salonu
Mało gdzie spotkaliśmy takie profesjonalne podejście do klienta jak w KIA

narazie złego słowa nie mogę napisać i oby tak dalej


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap